reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

hahaha powiem wam ze jak poczytalam wasze posty(swoje zreszta tez) to stwierdzam ze marudzimy i narzekamy jak babcie z koła emerytów:-);-)

jejku to straszne ale wszystkie chyba czujemy sie juz do d......



dada trzymam kciuki za twoje mleczko, musisz wierzyc ze bedzie dobrze:tak:

doticzka Michaś jest uroczy:tak:
 
reklama
aneczka mam pytanie


kupilam wiesiołka ale na opakowaniu jest napisane zimnotłoczony olej z nasion wiesiołka(kapsułki)


czy to o to chodzi czy kupiłam nie to co trzeba??:cool::sorry2:
 
Doticzka -śliczny maluszek !
Dada - bedzie dobrze, rozkręcisz tę laktację i zapomnisz że miałaś jakieś problemy na początku. Trzymam kciuki

No i chyba ja powiem dzisiaj Dobranoc Koleżankom... coś mężusiowi muszę upichcić na późną kolację...
 
Viki to jest wlasnie to:tak:
A co u reszty dziewczyn? Rodzi moze dzisiaj ktoras?;-)Moj Antek wlasnie dostal jakiegos szalu.kopie od pol godziny jak wsciekly a mi caly dzien niedobrze:dry:
Jak to mozliwe ,ze ciaza zleciala tak szybko a teraz przy koncu ciagnie sie w nieskonczonosc?:confused::cool::eek:
 
u mnie cisza... kurcze, skurczy nieeeeeeee maaaaaaaaaaaa!!! :wściekła/y:
Aneczka no zgadzam się z Tobą. Tyle miesięcy minęło jak w oka mgnieniu, a ostatnie dni WIECZNOSC... A Wituś no niezle daje ;-)

Uciekam, bo zaczynam zrzędzić...
 
Viki ja wyczytalam ,ze po 5 kapsulek dziennie i tak tez lykam.mam nadzieje ,ze rozwarcie bedzie faktycznie szybciej po tym postepowalo;-)
Ewa moj Witus dzisij po drzemce byl grzeczny do wieczora a do wiwatu daje mi teraz ten w brzuchu;-)
No dobra zmykam i ide spac bo juz mnie wszytko boli.Do jutra brzuchatki;-)
 
Doticzka...Michas jest sliczny
Dada...trzymam kciuki...wiem co to znaczy bo mialam to samo z Ninka, malo mleka produkowalam

ja tez sie czuje jak slonica, nic nie moge zrobic, zaraz sie mecze, strasznie. maly sie rozpycha tak ze szok, mam wrazenie ze zaraz mi skora peknie. daje mi ostatnio tak po jajnikach a szczegolnie lewym ze zaraz do kibla musze isc...mam darmowa lewatywe:-):tak::-D;-)
 
Dotliczka, aaaaale śliczny Michał :-):-):-)
No to rośnie konkurencja dla Szymona ;-)

A ja nadaję z pola boju.
Medela ręczna+ pompa elektryczna CUUDO DOJARKA :-)
Tak to można pracować. Od razu nastawienie inne.
W prawdzie pobudka na karmienie trwa o pół godziny dłużej, ale jak myślę o przyszłych skutkach, buzia mi sie uśmiecha :-)

Dzięki dziewczyny za wsparcie. Fajnie że mogę na Was liczyć :happy:
 
reklama
Doticzka -śliczny maluszek !!!

Ja nadal 2w1 bez żadnych zmian Brzuszek mi się nie opuszcza nic a nic :zawstydzona/y:
ale za to juz skurcze są codziennie czuje że to będzie nie długo ale kiedy? szkoda że nikt nie umie określić daty porodu co do dnia kobieta miała by czas aby wszystko zaplanować na ten dzień a teraz tylko czekamy i czekamy i się denerwujemy :-(
 
Do góry