reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Czesc Grudnioweczki :-)
Ja rowniez nadal zapakowana :tak: dzis mamy wizyte u poloznej to zobaczymy co Nam powie :tak:
Dzis rano dzwonilam do babci a on na to ze myslala ze to juz Karol dzwoni z wiesciami a to tylko ja :confused::dry: No ladnie to juz nie tylko ja czekam na rozwiazanie ale wszyscy wokol :zawstydzona/y: normalnie bede miala kompleksy :baffled:

A jak tam u Was mamuski?
 
reklama
witajcie, witajcie...
Adaś nadal w środku :wściekła/y:

Dada - ufff super, że się udało ;-)

Anetka a ty w jakim szpitalu w Wawie rodzisz?
Belka ja też jak z kimkolwiek nie rozmawiam to pada pytanie 'i co urodziłaś już' wrrrrr
To kolejne pytanie po 'jak się czujesz'....

uciekam dziewczątka - dziś mężyk ma wolne i zmykamy z domku ;-)
miłego dzionka ;-)
 
Witajcie laseczki!!!

Zaczynam dzis brać te specyfiki ze stronki od Aneczki, czyli wiesiołek i liście malin, no ciekawa jestem czy cos zadziała...:confused::tak:

A teraz biore sie za odkurzanie i mycie podłogi, sama nie wiem na ile mi starczy sił ale zawsze cos będzie posprzątane;-)

Miłego dnia i uśmiechu w ten paskudny dzień!!!!:-):-)
 
czesc

my tez nadal 2 w 1

i tez wybywamy z domu. musze damianowi kupic jakies skarpetki majtki bo z wszystkiego mi juz wyrasta chłopisko:-)
a i gusta mu sie odmieniły....tych skarpet nie ubierze bo są w biale paski (czytaj babskie) te majtki są jak dla dzidziusia bo z np.słonikiem itp....

ochhh mówie wam jak ten czas mija..niedawno był taki malutki i wszystko było mu obojetne;-):tak:

no dobra uciekam. zaczynam od dzis kapsułki z wiesiołka i chyba na wieczór zapodam sobie olej rycynowy bo mój gin ma jutro 24 h dyzur wiec dobrze by było...

mam tylko pytanie olej działa przeczyszczająco, ale powiedzcie mi po jakim czasie od wypicia go??bo nie chciałabym całej nocy na kiblu spędzić:zawstydzona/y::crazy:
 
Ja też jestem coraz bardziej nerwowa:dry::dry::dry:. Najbardziej nie lubię pytań w stylu i jak tam, nic się nie dzieje - szczególnie kiedy padają codziennie. Moja mama przyjeżdża we wtorek na urlop żeby mi pomóc przy dziecku, a nasza córeczka nie spieszy się żeby powitać babcię:sorry2::sorry2::confused:.
Dwa dni temu wybraliśmy się z mężem na zakupy do Castoramy i nie było nas przez kilka godzin. W tym czasie moja mama zdążyła zadzwonić kilka razy do nas, a kiedy nie mogła się dodzwonić postawiła na nogi połowę rodziny, że pewnie coś się dzieje bo nas nie ma:tak::no:. Szkoda, że nie zadzwoniła do nas na komórkę, wtedy wszystko od razu by się wyjaśniło. Po tym incydencie dopiero wyraźnie widzę jak bardzo przeżywają to inni.
Nie wiem czy to ta pogoda za oknem czy może jednak coś innego? Naprawdę, coraz bardziej marudzę:tak::-):-).
 
A ja mam dzisiaj zwrot o 180 stopni. Obudzilam sie taka rzeska, radosna i spokojna. Pachwinki bola, na dole kluje i chrupocze, ale co tam. Dzisiaj urodzinki B. - zrobilam sniadanie do lozka i ogolnie mrrrr :-) bardzo jestem zadowolona :-):-)
B. powiedzial, ze mu sie wydaje, ze ja juz tak do konca zycia bede z brzuchem lazila :-D i ze w sumie mu sie to podoba :baffled::szok::confused:

z drugiej strony - dzis w swoim kalendarzyku wpisal porod na 16 (poczatek) do 23 (przewidywany koniec) :tak::tak:

Milego dnia wszystkim zycze :-D:-D
Mi z tych sposobow na stronie najbardziej podobaly sie.... wertepy!!! :tak::tak:
 
Cześć dziewczynki.
Melduję się i ja. Wczoraj znowu mi się troszkę obnizył brzucho i teraz czuję ucisk dzidziusia na dolne części;-) A w nocy ( na całe szczęśćie przespana:-)) miałam dwa takie skurcze że normalnie czułam jak dzidzuś ciągnie w dół.
A teraz czuję nadzwyczaj dobrze nie licząc rąk. I mam świetny humor bo udało mi się zdobyć płytki z bajkami czytanymi na które polowałam od kilku lat i nigdzie ich nie mogłam dostać. A teraz dostałam je od samego producenta i to unikaty bo na cd, a te bajki nigdy nie weszły na rynek na takich płytkach :)
 
Witam Was kochane!
Dada super ,ze udalo Ci sie dogadac z laktatorem. Mam nadzieje ,ze teraz juz bedzie tylko lepiej:tak:
Soida slyszalam ,ze czasem w dniu porodu kobieta ma jakis przyplyw dobrej energii;-)
Viki ja slyszalam i czytalam gdzies ,ze efekt wystepuje po 2-6h od zazycia tego specyfiku, wiec chyba bys sie zalapala na dyzur swojego Gina;-):tak:
Zajrze potem bo musze ugotowac i pomrozic jakies pulpeciki dla Wicia.Musi miec chlopiec co jesc jak bede w szpitalu;-)
 
reklama
No i ja się melduję, tak jak było 2w1.
Suwaczek usunęłam, bo pisał, że już 1 dzień po porodzie:wściekła/y:. Będę się "ręcznie" podpisywać, będzie bardziej wiarygodnie.
Rano sobie myślałam, że 7 grudzień to taka ładna data na urodziny, bo ma siódemkę... trochę brzucho mnie pobolewa(ło) jak na początku @ i nie wiem czy mam odstępy między tymi bólami mierzyć, czy nie... no na razie mierzę, ale nic z tego nie wynika.

Przeczucie jakieś mam, że to będzie dzisiaj, no zobaczymy. Może to nadinterpretacja, wiadomo - wszystkie się wsłu****emy w nasze brzuszki :dry:

No na razie, jakby coś się rozkręcało to dam znać ;-)
Trzymajcie się
(jeden dzień po terminie)
 
Do góry