reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Witam i ja!
Kochane ja od rana cala w nerwach i podekscytowaniu bo na 13ta ide na usg:rofl2::happy: boje sie i nie moge doczekac jak zwykle.Dzidzia chyba czuje bo tez sie wierci bardziej niz zwykle.Oby sie nie odwrocila tak ,ze sie plci nie da zobaczyc.Trzymajcie kciuki.
Weroniczko i Viki zycze w takim razie milego wypoczynku i pieknej pogody no i do zobaczenia nad morzem;-)
Weroniczko jak Ty sobie radzisz z pakowaniem takiego maluszka na wyjazd? ja jade we wtorek i juz jestem cala w nerwach bo okazuje sie ,ze pol domu musimy ze soba zabrac hihi;-)
 
reklama
Witajcie Dziewczynki!

Weroniczka, Viki - udanego wakacyjnego wyjazdu.
Aniu nie denerwuj się, zapewne będzie wszystko dobrze.

U mnie za oknem wychodzi słońce, po deszczowej nocy. Oby nie było upału...
Miłej sobotki!
E.
 
Ja jeszcze nie wyjechałam bo mężowi kiepsko idzie pakpwanie się.
Aneczka ja nie mam z tym problemu ale mój synek już od dawna nie urzywa piluch, nie jeździ w wózku więc sporo rzeczy mi odpada do zabrania. Ale fakt że trzeba zabrać sporo bo może być zimno lub gorąco, może lać( więc trzeba wziąć pelerynę i kalosze). Ale radzę sobie z tym bez problemów. A zabawki Staś pakuje sam. Mówię mu ile ma ich wziąć i jakiego typu i on je pakuje.:tak::tak: Bo to już taki mamusiowy pomocnik;-)
 
Dziewczyny witajcie!:-)
A urlopowiczkom zycze udanego pobytu nad morzem i jeszcze bardziej udanego babyboomowego spotkania!
Liczymy tutaj na jakas fotorelacje i wracajcie szybko, bo na pewno bedzie bez Was pusto:tak:
Tak jak Ewa, zycze milego weekendu i bede tu zagladac w oczekiwaniu na dobre wiadomosci od Aneczki:-)
 
Ja moze wpadne pozniej bo teraz na szybko obiadek musze ugotowac.
podziel sie z wami informacja tutaj a reszte pozniej jak znjade chwilke opisze juz w odpowiednim watku;-)
No to bedzie kolejny Lobuz:-D:-D:-D:-D mamy drugiego syna w drodze hihihi.Maz sie cieszy jak glupi a ja sie smieje .Teraz tylko imie wymyslic.Dla dziewczynki mialam a dla chlpoca jakos nie bardzo:rofl2:
 
:-)aneczka gratuluje synusia:-)między twoimi chłopakami bedzie mała różnica wieku wiec swietnie się dogadaja...no a u mnie ? czasem aż się boje bo 7 lat to troszke jest.... no ale jestem dobrej mysli, ja tez mam 9 lat starszego brata i nie bylo tak żle;-)

a ja wciąż nie spakowana...cos mi nie idzie, wogole ostatnio zrobiłam się senna i jakos tak szybciej czuje zmęczenie
 
Stefanka, niestety nie da sie dla kazdej mamusi indywidualnego wstawic, a ja zreszta i tak nie mam nic przeciwko temu:) Musimy jakos zaznaczyc na naszym watku obecnosc coreczek bo na grudniowkach ich nieurodzaj:-D
Widze, ze Aneczka nie dolaczy do naszej trojcy, mimo to serdecznie GRATULUJE SYNKA! Na pewno wniesie nie mniej radoscci do Waszego domku niz niejedna dziewczynka. A przynajmniej jako o jedyna perelke w domu beda sie Twoi chlopcy o Ciebie wyjatkowo troszczyc kiedys:)(Jak u Viki zreszta:)).
MamaWikusia, czyzbys tez spodziewala sie w grudniu potomka?:-)
W weekendy mamy maly zastoj na watku, ale mimo to serdecznie zapraszamy!
 
reklama
ja sie dzis totalnie nudze...dzwonilam do mamy zeby mi kupila taki pierwszy album dzidziusia. taki co sie wkleja i opisuje wszystko od poczatku: usg, pierwsze ruchy itd. no i mama znalazla ale teraz juz nie wiem czy nie tu kupic bo z tego co mama opisuje to trudno powiedziec czy mi sie spodoba. moze znacie jakies stronki z takimi albumami?? mama ma mi wyslac tez kolejna Mustele na rozstepy bo tej juz mam polowe a tu nie mozna kupic a albo jest rewelacyjna i nie mam rozstepow albo poprostu ich nie mam:-) chce was tez zapytac o kosmetyki na cellulitis. bo ja przez to ze przytylam to zaczelam go posiadac i nie wiem czy mozna cos stosowac w czasie ciazy czy raczej nie...
z nudow przeanalizowalam cala siebie i chyba obetne wlosy hehe macie jakies propozycje??
pryzybela i ataata pomocy!!! umieram...z nudow
jak ktos jeszcze jest oprocz nas-dajcie znac...
 
Do góry