reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
ataata jestem bardzo zadowolona bo wszystkie te suwaczki mi sie bardzo podobaja a tak sa juz dwa rozne :-)
pisz szybko na zamknietym pokoju zwierzen!!! moze cos poradzimy...
 
:-) witajcie Mamuńki!
Aneczka - gratulacje! Rośniemy w siłę z tą ilością facecików ;-)

Zgadzam się Ataatą, że cena za te buciczki zawrotna ;-)
My dziś znaleźliśmy fajowe "trampki" dla Adasia za 19,90 ;-)

W ikea jest promocja fajnej pościeli dla dziciaczków za 29 zł - prześcieradło z gumką, poszewka na kołderkę, poduszkę i dwie niby tetrowe pieluszki.

A co do pamiętniczka to od początku jak się dowiedziałam, że będzie dzidzia to piszę pamiętnik z zamiarem wręczenia mu tego w 18 urodziny... A swoją drogą ciekawe co sobie o mnie, o nas pomyśli czytając to jako dorosły facet.
 
reklama
Ech ja tak tylko z doskoku dzisiaj, bo mialam mala imprezke rodzinna przez skypea:) Pierwsza rocznica slubu mojej siostry i przy okazji prezentacja zdjecia naszej malutkiej:) Dziewczyny, te buciki sa swietne! A te trampki Ewo, sa przeslodkie, zwlaszcza takie polozone na dloni:) My z mezem jeszcze niczego nie kupilismy naszej malej, ale wczoraj przypadkiem w obuwniczym natknelismy sie na takie stoisko z miniaturkowymi bucikami, no po prostu cudenka byly (i najdrozsze jakies 20$ kanadyjskich; wiec ponizej 60 zl) Tyle, ze ja naszej malej nie bede dlugo zakladac zadnych bucikow, conajwyzej takie jak ja to nazywam "skarpetkowe",miekkie, jak te ze stronki od stefanki. Ale takie tini-mini lakierki to az mi dech zaparly:-)
I normalnie mnie powalilo, jak zobaczylam w sklepie rozowe, sztuczne futerko, z satynowymi kokardkami z przodu. Jejku narazie nie mam czasu na wypad po takie zakupy, ale po wakacjach chyba sobie nie odpuszcze, zeby czegos tak fikusnego nie kupic:-)
 
Do góry