reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

viki to wsadź 2 ręce haha żartuje:laugh2:;-)

A o tym, że mdłości czy bóle brzucha sobie poszły nie mówcie głośno bo wtedy wracają:wściekła/y: tak jak to u mnie było...:sick::sick:

Wczoraj zwróciłam wszystkie 3 posiłki: śniadanie -żyganko, potem obiadek (zupka) -żyganko, no i kolacyjka -opóźnione żyganko tak koło 23.30, -to było okropne, bo takie juz przetrawione jedzonko jest strasznie niemiłe:-p

Miłego weekendu
 
reklama
Ja również witam serdecznie ;)

Lekarz przewidział poród na 27 listopad ale kto wie, może się przeciągnąć...;-) Jestem więc w zawieszeniu....
 
Dziewczyny!

Prowadze Fundacje, ktora zajmuje sie potrzebujacymi kotami, a czesto takze innymi zwierzetami. Mozecie poczytac o nas na naszej stronie
www.fundacjakot.pl

Bardzo potrzebujemy wsparcia, bo utrzymujemy sie tylko z datkow dobrych ludzi!
Tym razem NIE CHCe prosisc Was o pieniadze ani nic w tym stylu...

Chcialam poprosisc o poswiecenie 5 minut i oddaniu na nas glosu w glosowaniu dzieki ktoremu mozemy zdobyc karmy dla zwierzat za ok 2000 zl.
Bylby to dla nas ogromny ratunek.

BLAGAM!!! Wystarczy tylko chwila , a bardzo nam pomozecie!

Oto co trzeba zrobic:

Z jednego kompa można oddać jeden głos (założyć jedno konto na forum i raz
zagłosować - będą sprawdzać IP.).
1) Rejestrujesz się tu:
http://www.krakvet.pl/forum/profile.php?mode=register - trzeba podać tylko nazwę użytkownika, e-mail i hasło (i wpisać ten kod z obrazka).
2)odbierasz e-mail aktywacyjny i klikasz na zawarty w nim link.
3) po kliknięciu na link w e-mailu przeniesiesz się na forum krakvetu. Tam musisz kliknąć link o góry "Zaloguj się by sprawdzić wiadomości" podając swoją nazwę użytkownika i hasło.Przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości, więc musisz kliknąć na "Forum
www.krakvet.pl Strona Główna" .
Na forum wybierasz Forum "www.krakvet.pl" (to najwyżej) i temat "Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-maj 2007".
Jeśli uda Ci się zalogować poprawnie, to wtedy nie będziesz już widzieć wyników ankiety i słupków procentowych, tylko same nazwy schronisk z możliwością zaznaczenia jednego po lewej stronie.
Zaznaczasz "Fundacja KOt z Torunia" klikasz pod ankietą "Wyślij".
*instrukcja długa bo łopatologiczna, całość procesu trwa góra kilka minut więc się nie zniechęcać i głosować!
Dzięki z góry!

PS Przeslicie to swoim znajomym , jesli oni moga nech tez kogos poprosza. Kazdy glos jest na wage zlota, a moze byc tylko 1 z 1 komputera dlatego jest tak wazne aby duzo ludzi to zrobilo

Z gory ogromne dzieki dla tych co zechca pomoc!
 
Czesc Dziewczyny :)
Jak poniedzialek? U mnie w miare tylko jakos ten smak w ustach nie wrozy jakos najlepiej i nie moge sie go pozbyc :no:

Weekend minol szybko,mozna by powiedziec ze za szybko :wściekła/y:
Wstawilam moja foteczke zaraz jeszcze druga wstawie i czekam na komentarze :-) robione foteczki wczoraj wieczorkiem takze brzunio wyglada okazale :tak:
 
a u mnie supcio:-) zero przykrych dolegliwości, wróciłam właśnie z placu zabaw ze swoim synem Damianem i tak przypatrywałam się mamusiom z takimi malusimi brzdącami które ledwo zaczęły same siedzieć, no i stwierdziłam, że za rok latem i my tak bedziemy kopać w piaseczku i robić babki hehe.
mój damian jest już samodzielny więc ja spokojnie mogłam posiedzieć i skorzystać ze słoneczka, ale pamietam jak to było gdy był malusi i np przyszedł czas zeby spróbować jak smakuje piasek albo jak to jest wysypac piasek na głowe koleżance obok:tak: trzeba mieć oczy w ..... jak to się mówi więc póki co dziewczynki korzystajcie z życia bo niedługo bedzie malusia istotka która pochłonie nas w całości;-)

buziaki
 
Witam
Nie wiem czy któraś z Was też ma problemy z dogadaniem się z drugą połową, ale ja mam od dłuższego czasu i naprawde zaczynam się zastanawiać bo hormony hormonami ale...
NO i mam następnym problem...mieszkam w Tarnowskich górach ale chodzę do gina który pracuje w szpitalu w Bytomiu. Wczoraj dowiedziałąm się od kuzynki która pracowała jako pielęgniarka w szpitalu w tarnowskich górach ( raczej stare tarnowice ) że jeśli nie chodziłam przez ciązę do gina z tego szpitala to mam przesr.... Bardzo brzydko zajmują się kobietami jeśli nie należą do któryś z tych ginekologów. I teraz nie wiem czy rodzić w Bytomiu czy zmienić ginekologa. Może przedwcześnie się martwie bo to dopiero 12 tydzień ale.... :(

pozdrawiam serdecznie
 
giyoshi jesli chodzi o pierwszy problem, to powiem Ci, że nie jesteś sama...
Ja jestem taka wredna dla mojego że aż mi czasem przykro, a za 5 minut jestem milutka itp. W każdym razie moje hormony tak szaleją, że obecnie jesteśmy osobno... Tzn mieszkamy razem ale od tygodniaja jestem gdzie indziej, a on gdzieindziej i niewiem jak sie to skończy....
Porażka
Co do drugiej sprawy to niemam pojęcia jak Ci doradzić bo u nas w Krakowie tak niema, ja chodze do gina osiedle obok do przychodni, a rodzić będe w którymś szpitalu (jeszcze sie zastanawiam) i napewno nie trafie tam na mojego gina.
Ale o takim złym traktowaniu tu kobiet nie słyszałam...

Pozdrawiam
 
Niestety o tym szpitalu złe rzeczy przeczytałam też na innym tarnogórskim forum. Najgorzej mają się tam Panny i młode Dziewczyny. W sumie miasto Bytom nie jest daleko wiec moze zostane przy moim lekarzu z tym że potem Dzidzi akt urodzenia będzie musiał pobierać w urzędzie bytomskim, jeśli bedzie potrzebował. Ale i Ja tak miałam bo urodziłam się w KAtowicach i jak do ślubu potzrebowałąm akt urodzenia to jazda do katowic.

Co do męża to ja przyznam się bez bicia że naprawde zastanawiam się jak to się skończy. Co prawda jest czasami miło ale może przez 5 minut dnia i niestety wiem że w dużej mierze moje hormony nie mają nic do rzeczy. Ale to takie moje małżeńskie problemy wiec sorki że je tutaj poruszyłam.

I jest mi bardzo miło że odezwałąś się do mnie :) Zostałam zauważona ;P
jeszcze raz pozdrawiam
 
giyoshi, nie sądzę zeby ktoś miał być dla ciebie niemiły ze względu na brak lekarza prowadzacego w szpitalu. nie jestes jedyną kobietą która dokonuje takiego wyboru, a gdyby tak miało byc to uwiarz ze byłoby to kompletnym bezsensem.
powiem ci jeszcze ze ja do konca zeszłego roku mieszkałam w zabrzu. w łodzi mieszkam dopiero od stycznia. wiem ze w tg jest taki lekarz o nazwisku tishler i jest tez ordynatorem w szpitalu w tg. rodziło u niego sporo moich znajomych i były bardzo zadowolone i z prowadzenia ciązy i z opieki w szpitalu. w tym szpitalu jest tez wspaniały lekarz pediatra - zresztą tez jest ordynatorem oddziału noworodków dr Kozłowski. wspaniały człowiek, który zajmuje się dziecmi również prywatnie. ja korzystałam z niego do momentu ukonczenia przez syna 5 lat. można pojechac do niego do szpitala bądz on przyjezdza w domu.


no ale mysle ze skoro postanowilas rodzic w bytomiu to masz juz jakies opinie na temat szpitala i opieki w nim.
uwazam ze nie powinnas martwic sie tym ze bedziesz zle tam traktowana.
głowa do gory, a co do miejsca porodu to masz jeszcze sporo czasu na podjęcie decyzji
 
reklama
giyoshi alez ja Cie od samego początku zauważałam, tylko jakoś nie miałam co napisac.:zawstydzona/y:;-)
Pisałam już do Ciebie jak tylko do nas zawitałaś czy wpisać Cie na liste grudniowych mamuś, czy jednak będziesz na liście listopadówek...:confused:

A jeśli chodzi o moje problemiki i moje kłutnie to tak jak u Ciebie, to nie tylko kwestia hormonów....:-(niestety...:-(

I nie gadaj głupotek, tu sie wszystkie tematy porusza, ja sama nieraz sie tu już żaliłam... poto tu jesteśmy żeby sie wzajemnie wspierać:-)

Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę;-):tak:
 
Do góry