reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

U mnie tez do II trymestru zostalo malusko :tak:
A co do rzeczy dla Bobaska to ja juz cos bede miala po powrocie z polski. A tak wogole to caly czas przegladam katalogi, i po sklepach buszuje ;-)
Narazie nie chce nic kupowac dopoki nie dowiem sie jaka bedzie plec. Chociaz mam juz takie male biale buciki(cos jak skarpetki) i bialy kocyk chce kupic. Biale rzeczy pasuja i dla chlopca i dla dziewczynki. A ciuszki ktore przywioze z polski to tez raczej dla obu plci beda pasowac.
 
reklama
hej

ja tez chodze co chwile do toalety.
czasem tak mam ze jeszcze nie zdąże dojść do pokoju a mam wrazenie ze znów mi się chce:-), ale jest to normalne w 1 trymestrze, i tak samo latam w nocy:tak:

co do ubranek, to w zasadzie uwazam ze nie ma sie co spieszyc bo bez sensu by lezało to poł roku , ale wiem jak to jest spodziewając się pierwszego dziecka:-) wtedy to najlepiej jakbym juz zaczęła zakupy od samego początku tyle ze te zabbony.... a właśnie wierzycie w te wszystkie przesądy?


pozdrawiam
 
hej!

Z siusianiem tez u mnie czesto, ale kurcze nie co 10 min na szczescie;]
Doticzka: wspolczuje:baffled:

co do ciuszkow, narazie nie mam takiego powera, zeby biec i kupowac juz ciuszki, mysle, ze na to jest czas. A o jakich zabobonach mowisz Viki???

sluchajcie mam tez pytanko, moze ktoras z was sie orientuje. Do zakladu pracy zanioslam na poczatku zwolnienie lekarskie, a z niego po kodzie ksiegowa odczyta, ze jestem w ciazy. mimo ze wiedziala, odciela mi pewna kwote z wyplaty. pomyslalam, ze jak doniose zasw o ciazy to mi zwroca. aktualnie zasioslam trzecie dwutygodniowe zwolnienie lekarskie patrze na konto na wyplate a tu minus nastepna wieksza kwota. pomyslalam, moze zus ma reszte juz zwrocic. jutro do nich zadzwonie i sie dowiem. ale pytanie brzmi inaczej: czy zaklad pracy musi mi wyplacic wyrownanie za wyplate, kiedy nie mieli zasw o ciazy ale odczytali ja ze zwolnienia. jesli sie orientujecie prosze was o odpowiedz na moje niesczesne pytanko;-)

A tak poza tym czuje sie super nie to co na poczatku;]
pozdr:happy:
 
Czesc Kobitki!!

Jesli chodzi o susanie to ani nie gadajcie bo latam tak ja Wy,po nocach wstaje ale najgorsze jest to,ze jak jestem z mezem na miescie i chce mi sie do toalety to jest problem bo szukamy jak wariaci a ja o malo nie posusiam:zawstydzona/y:

Viki hm... niby nie wierze ale nie kupilabym nic predzej jak okolo 7 miesiaca mam co prawda sporo ubraniek (uniwersalnych co posuja dla dziewczynki czy chlopczyka)u kolezanki i szwagerki ale nie biore tego.Coprawda chodzimy z mezem po sklepach i wybieramy meble dla dziecka,potrzymy na wozki czy cos innego ale nie kupilam jeszcze nic.:-(

Bylam wczoraj u lekarza i stwierdzil,ze jest wszystko dobrze zadnego zagrozenia wyniki co mi robil wyszly znakomicie jak sam stwierdzi "nic tylko sie cieszyc",ale wiecie jak to jest nie ciesze sie ze predko jak urodze to bede i bede wiedziala,ze jest wszystko dobrze wtedy bede sie cieszyc.Zobaczymy co bedzie dalej oby tak zostalo jak to mi wczoraj mowil.
 
Czesc Dziwczyny:-)
Ale goraco...ufff...

Widze ze nowy temat zagosci na forum, przesady. Nie wierze w przesady a przynajmniej probuje nie wierzyc :)
Ale panuje u mnie w rodzinie przesad dotyczacy chrzcin. Mianowicie kobieta w ciazy nie moze byc matka chrzesna. Potwierdzenie mialo miejsce w mojej rodzinie...Dziecko ktore bylo chrzczane zmarlo kilka miesiecy pozniej a matka chrzesna poronila :-(
Moja kuzynka gdy sie dowiedziala ze jej siostra (ktora miala zostac matka chrzesna jej dziecka) jest w ciazy dzien przed chrzcinami szukala nowej chrzesnej.
Ja tez mialam zostac chrzesna w czerwcu ale nie bede zewzgledu na moja Dzidzie.
Niby nie wierze w przesady ale wole nie kusic losu :tak:
 
Witam wesole grudnioweczki!Jestem mama 10 miesiecznego Witusia i jak widac po drugim suwaczku przyszla mama kolejnego szczescia:-) podczytuje was od jakiegos czasu ale dopiero sie ujawniam bo poprostu nie mialam 100% pewnosci ,ze sie udalo.W poniedzialek bylam na drugiej wizycie u Gina i mam pierwsze USG fasolinki.A to moje dane do ew. dopisania do listy(jesli mnie przyjmiecie);-)
termin porodu 27.grudzien, AneczkaK( udalo sie zgodnie z planami) imie Ania, latek mam 27
Pozdrawiam:-)
 
AneczkaK witaj w Naszym gronie :-) Jak Twoje dolegliwosci? Jak przechodzis pierwszy trymestr?
Masz slicznego synka :tak:
Trzymajcie sie cieplutko i uwazajcie na siebie ;-)

Pozdrowienia i usciski dla synka :)
 
Dziewczyny powiedzcie jak to jest z tymi brzuszkami? Od wczoraj, moze przedwczoraj mam naprawde widoczne zaokraglenie :tak:
Wczoraj w supermarkecie moj maz szedl i glaskal mnie po brzuchu :-D wygladalo przezabawnie. Ale zastanawiam sie czy to wporzadku. I powiedzcie czy Wasze brzuszki tez sie chowaja jak kladziecie sie na wznak?
 
reklama
Witam AneczkaK bardzo sie cieszymy,ze dolonczylas do nas bo jak to mowia w kupie zawsze razniej:-D.
Zycze Ci duzo szczescia i powodzenia dla fasoleczki:-)

Pozdrawiam:-)
 
Do góry