reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

co do badan zrobilam wszystkie przed ciaza.Toxo mialam zrobione kilka lat temu bo chorowalam i przez to poronilam,rozyczke zrobilam ponad rok temu,i cosiktam jeszcze.
ATAATA gdzie ta lista zebym sie dopisala ?
 
reklama
Dobrze ze mnie nie wpisałyście na listę:no:
Chciałabym sie pożeganć:no: :no: :no:
Trzymajcie sie i dbajcie o siebie, czeka Was cudowny czas oczekiwania na maleństwa:-)
Ja może spróbuje ponowanie za 3 miesiące.
 
mamonadii co sie stalo? :no: czyzbys...? Przykro mi i naprawde z calego serca wspolczuje :-(
To juz 3 Dziewczyna ktora odpadla. To takie dolujace szczegolnie kiedy mysle ze ja moge byc nastepna...
 
Ataata lista jest naprawde swietna :-) Gratulacje za pomyslowosc!!!

dotaZ uwazaj na siebie i pisz jak tylko beda jakies poprawy.
soida Ty tez trzymaj sie cieplutko i dbaj o siebie.

Dziewczyny cos pochorowaly:sick: Ten grudzien jakis taki... Sprawdzic Nas chce czy co?
Ja nie moge uporac sie z mdlosciami. Wczoraj od zapachu frytek juz mi sie nie dobrze robilo.
Dziewczyny myslicie ze ostre,chinskie jedzenie moze zaszkodzic Dziecku? Wczoraj mialam taka ochote i spalaszowalam cala porcje ostrego ryzu z krewetkami i papryczka...mniam jakie dobre :)
 
Witam się i ja:-)

mamanadii rany boskie co zaś sie stało...?:-( Tylko nie mów, że....:-( :-( Kurcza co sie dzieje!!! Czemu już 3 z nas "spada" z grudnia!!!
Trzymaj sie Kochana, strasznie mi przykro...:-(

belka dziękuje za komplemencik co do listy:laugh2: Miło usłyszeć, że komuś sie coś podoba:-) Starałam sie:cool2: ;-)
Co do jedzenia ostrego to fachowo Ci nie odpowiem, ale sama uwielbiam ostre jedzonko i właśnie w weekend wybieram sie do mamci do Krakowa i już mam w planie zamówić kubełek Hot Wings:-D

Kindzia oki to jak bedziesz już po wizycie to mi prześlij dane (w sumie to tylko date porodu, bo reszte mam z poprzedniej listy staraczek:-p ) Aha tylko Pliss na PW albo gg bo lista miała być bez komentarzy:sick:

A ja ide dziś pierwszy raz do gina:szok: Troche sie stresuje, bo boje sie, że coś np. może być nie tak:-( Ale ide, będe miała już te nerwy i niepewniść za sobą. Pewnie zrobi usg, może serduszko usłysze:laugh2: No i przepisze mnustwo badań za kupe kasy:baffled: :sick:
A swoją drogą, czy kazał wam robić grupe krwi jeśli macie wbitą w książeczke?? Bo ja mam badanie na grupe krwii robione w 96r. mam to w książeczce, ale kumpelka mnie pocieszyła, że każe zrobić jeszcze raz!!! Jej kazali!! No chyba ich pogieło!! Przecierz mi sie krew nie zmieniła!!!:confused: No tak szukają jakby tu kasy jak najwięcej wyrwać:laugh2: No nic zobaczymy, zdam relacje po wizycie =wieczorem

papa
Miłego dzinka
 
Ataata nie martw sie tak ta wizyta. Stres moze zaszkodzic i Ci i Dziecku. Ja na przyklad stresuje sie tym ze nie mam zadnych wizyt :baffled: Tu naprawde sa pokrecone zasady. Ale coz chce tu mieszkac wiec musze sie do niektorych ich zasad sie przystosowac :)
Najbardziej czekam na USG. Powinnam je miec jak moja mama z moja siostrzyczka beda u mnie i to bedzie tez przed moim wyjazdem do Polski wiec ciesze sie ze bede mogla pochwalic sie pierwszym zdjeciem Mojego Bobaska :-)
Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.
 
Strasznie tu dzis cicho i spokojnie...Nudze sie strasznie w pracy i zagladam co raz na forum a tu nic. To niesamowite.
Ataata to napewno przez Ciebie,nie ma Ciebie to nikt tu nie zaglada. To nie fer!
dotaZ i soida pochorowaly tez sie nie odzywaja. To koszmarne:wściekła/y:
Ale coz.
Ataata jak sie dowiesz czegos u lekarza to daj znac :)
Trzymajcie sie cieplutko Dziewczyny
Papa
 
Byłam u gina i w sumie nic nie wiem:baffled:
Dzieciątka nie widziałam, tylko pęcherzyk ciążowy ito "że ino";-) bo było zwykłe usg. Mam przyjść w sobote za 2.5 tyg wtedy będzie miał aparat do usg "dowciapnego"
Karte ciąży też dopiero wtedy założy i wypisze skierowania na badania, bo narazie jak to powiedział "nie chce zapeszać" aczkolwiek ciąża jest i bardzo gratulował;-)
Przepisał witaminki, zrobił cytologie, pogadał, udzielił pare rad, wziął 90zł ito tyle.

Jestem troche zawiedziona bo myślałam, że coś więcej sie dowiem, że choć powie przypuszczalną date porodu a tu nic....:-(

No trudno:sick:
 
reklama
Aha i rozwiewam wątpliwośći;-)

Bóle piersi -bardzo dobrze,
bóle jajników -ok, noramalny objaw, no chyba, że boli nie do zniesienia i długo to wtedy od razu dzwonić do swojego gina
mdłości -normalny objaw,
częste oddawanie moczy -też noramalny objaw
rzyganko -też normalne, no chyba, że wszystko co zjesz od razu zwymiotujesz, to wtedy od razu dzwonić do gina.

No i dziewczynki niestety ale jakiekolwiek plamienia i krwawienia to nie jest dobry i naturalny objaw!!! Powiedział, że to jest raczej oznaka tego, że coś jest nie tak, że coś sie może stać:sick: i niestety często przy plamieniach i krwawieniach dochodzi do poronienia:-(

Także uwarzajcie na siebie... jeśli macie plamienia od razu do gina, szybciutko!!
 
Do góry