reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

mamasia zaraz Cie wrzuce na liste;-) (ale podaj mi jeszcze gsdzie mieszkasz, bo zapomniałam zapytać ;/ )

Hmm pociesze Cie, że ja byłam pewna, że mnie mdłości ominą, aż tu nagle dziś mnie nawiedziły... i najgorsze jest to, że wstałam głodna jak wilk, w brzuchu mi burczało jeszcze jak w łóżku leżałam, ale jak poszóam coś zjeść to już jak przygotowywałam zaczeło mnie ciągnąć:sick: No ale myśle se musze zjeść bo zemdleje, ugryzłam 2 kawałki i.... no ten drugi wyplułam do zlewu bo by sie w łazience z głową w kiblu skończyło...:baffled: ;-)
 
reklama
czesc laseczki !! Pierwsza sprawa,przykro mi ze kolejna kolezank nas opuscila,jakie to musi byc okropne:sick:
Nie pisze do wad czesto bo u nas 32 st wiec grzech siedziec za kompem.
Ktoras mama pytala o USG,ja tez jeszcze nie mialam,ide 3 maja.Objawow zero !!!!:szok: Nawet zmierzylam sobie temp dowcipnie czy podwyzszona,bo juz zaczelam sie obawiac ale jest ponad 37st.Moj slubny pracuje w dzien USG ale ciagnie go na sile,myslalam ze uslyszymy serduszko,ale wiedze ze dupa blada.BELKA a ty gdzie mieszkasz?? Ja jestem w NL,moj maz jest holendrem,z krwi i kosci,nie podpalanym.Ktoas dziewczyna mowila ze jest z Kraka,ja tez pochodze z tego miasta,dokladnie z Piaskow Wielkich,i mam 30 wiosen.Moze bysmy sie przedstawily sobie?? Aaaaa 3 dzien jem barszcz czerwony,o z krokietem(znalazlam jednego w zamrazarce,wlasna robota)to z uszkami(kupne)to z ziemnioami(tez kupne ale sama obralam i ugotwalam)pije kawe bez kofeiny JA wielka kawoliczka :cool2: fajki ograniczylam,nie potrafie rzucic,ale pale z fittem,wczesniej skrecalam wlasnymi recami.I pije duzoooo kompsciku z jablcokow,zdrowe i bez chemii
Do uslyszenia laseczki !!
ps czekam na bolace cyce i rzyganko zeby poczuc sie jak prawdziwa ciezarowka,bo jak na razie to nic a nic.Wiem wiem bluznie piszac o tych przyjemnosciach ;-) pa pa
 
Witajcie dziewczyny!!!
Niestety okazało się, że urósł mi krwiak w macicy i jest wielkości fasolki...
Jak to powiedział mój lekarz:"Teraz wszystko w rekach Boga". W każdej chwili moge poronić ale są szanse,że mi sie uda....
Od dziś muszę leżeć i nie wstawać, jedynie do łazienki...

Nic straconego jeszcze, kochana, moja znajoma tez miala w ciazy krwiaka i sam zniknal, a ja mialam torbiel (dowiedzialam sie na pierwszym usg w 4 tygodniu) i tez juz jej nie ma,wiec trzymam kciuki:-)
 
Jestem troche zawiedziona bo myślałam, że coś więcej sie dowiem, że choć powie przypuszczalną date porodu a tu nic....:-(

No trudno:sick:

No, powinien byl, najdokladniejszy termin ponoc mozna poznac we wczesnej ciazy, bo pozniej dzieci rozwijaja sie roznie i moga sie roznic terminy,ale nie koniecznie, u mnie ciagle ten sam termin: 3 wrzesnia:-)
 
Czesc Dziewczyny :) :sick: czuje sie dzis strasznie. Od kilku dni bylo zle ale dzis to przesada.Od wczoraj nic nie jem. Mam takie mdlosci. Dzis rano nic nie zjadlam,poprostu robilam kanapki i wyladowalam w lazience...
KINDZIA100 nie ma czego zazdroscic,ciesz sie jak najdluzej wolnoscia :) A tak na marginesie to mieszkam w UK.

Ale Dziewczyny moze macie jakies rady na zmniejszenie mdlosci? Ja na przyklad wczoraj pijam wode,zwykla,niegazowana. Malymi lykami ale czesto,pomoglo.

Milego dnia ;-)
 
witam wszystkie mamusie:) ja również bede rodziła w grudniu, mam juz syna , który 16 grudnia skonczy 7 lat a sama też urodziłam się 15 grudnia:) a żeby było śmiesznie mąż jest z 5 grudnia więc cała zimowa rodzinka:) ściskam wszystkiech cieplutko
 
hej grudnioweczkie:-)
tym razem nie udało mi się załapać i jakiś czas posiedzę na wyczekujących, ale pozwole sobie was podglądać.
Życze wam dobrych i bezproblemowych9miesięcy:tak::-)
 
dzien dobry paniom !! Ja tylko na chwilke i zmykam do ogrodu.Wiem ze na mdlosci moja ciotka jadla ciasteczka imbirowe.Podobno rewelka.Na sniadanko ochlaniala cisteczko i juz po poblemie.
brzuch urusl mi 2 cm w przeciagu tygodnia :szok: nie wiem czy to obrzarstwo czy malutki kijanek.A jak u was z waga?? ja jeszcze 2 tyg temu wazylam 57/8 kg teraz dobijam do 60 :baffled:
 
reklama
Witam Was grudniuweczki!!!
Ja tez jestem z Wami czyli grudniowa mateczka:-) .Bardzo jestesmy szczesliwi bo to nasze pierwsze malenstwo:tak: .
Moje objawy zaczely sie z dniem miesiaczki od porannych wymiotow,ale miezylam sobie codziennie temperature i nie spadala ponizej 37,0st i to juz zaczelam sie cieszyc.A po drugie nie umialam wytrzymc na piersi z bolu.Zrobilam sobie test ciazowy i wyszly dwie kreseczki:tak: a w piatek tydzien temu bylam u mojego lekarza i potwierdzil ciaze:tak: .Teraz mam termin na poniedzialek i zobacze pierwszy raz swoje malenstwo;-) .Juz nie moge sie doczekac.

Pozdrawiam Wszystki przysze mamy i zycze wytrwalosci:-)
 
Do góry