reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Czesc Dziewczyny :-)


mamonadii ja radzilabym Ci pojsc do lekarza na wszelki wypadek. Lepiej dmuchac na zimne :tak: I nie zamartwiaj sie.

Ataata i co robisz ta liste? Z checia sie na niej pojawie.


 
reklama
Mamanadii ja juz o tym pisałam, ja tez plamie...bardziej to wygląda na brudzenie, na początku było co dwa, trzy dni a teraz juz codziennie...
Mi lekarz powiedzial, że to przez nadżerkę...ale i tak martwie się bardzo.
Lepiej idz do lekarza lub chociaz zadzwoń do jakiegoś i popros o poradę.
Trzymam kciuki...Pozdrawiam:-)
 
Dziewczyny pomóżcie!!!
Wczoraj bardzo, ale to bardzo delikatnie zaczełam plamić. Dziś rano znowu ale juz nie delikatnie, tak jakby @ się zaczynała.:no: :no: :no:
Nie wiem czy to normalne. W pierwszej ciązy nie plamiłam.
Juz miałam jechac do szpitala,ale u nas jest taka polityka szpitalna,że żaden lekarz nie przyjdzie cię zbadać, tylko odrazu biorą cię na oddział. Jak w poprzedniej ciązy zemdlałam, to mnie wzieli na trzy dni, a badań w tym czasie zrobili tyle co mój gin na jednej wizycie.
Nie wiem, może takie plamienia w 6 tygodniu to norma...
Jak myślę o tych wszystkich lekach jakie brałam nie wiedząc o ciązy i teraz jeszcze to plamianie, to jestem przerażona...:-( :-(


MYSLĘ ZE W KWESTII PLAMIENIE WE WCZESNEJ CIĄZY..CZY W OGÓLE W CIĄZY.NIE MA ŻARTÓW...DLATEGO DLA WŁASNEGO SPOKOJU I PEWNOSCI SKONTAKTUJ SIĘ Z LEKARZEM.
MYŚLE TAKZE ZE NIE MA CO SIĘ TAK BARDZO DENERWOWAC BO CZYTALAM KIEDYŚ ZE DO TRZECIĘGO MIĘSIĄCA CIĄZY MOZE KOBIETA PLAMIC CZY NAWET MIEC MIESIĄCZKĘ (CHOC MIESIĄCZKA TO NIE JEST) WLASNIE W CZASIE KIEDY NORMALNIE POWINNA JĄ DOSTAC.


TRZYMAM KCIUKI ...NAPEWNO BEDZIE OK.....Z TEGO CO WIEM BARDZO WIELE KOBIET NA POCZĄTKU PLAMI!!!
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie:-)
Mam na imię Agnieszka i jestem styczniową mamusią 2007 a dokładniej 1-go grudnia urodziłam ślicznego ,zdrowego synka :tak: Co prawda udzielam sie na forum mamuś grudniowych 2006 ponieważ termin porodu miałam na 30 grudnia lecz Bozia chciała inaczej i Alan(bo tak ma na imię mój synek)przyszedł na świat w 2007 roku:-).Przez przypadek weszłam na wasze forum i tak sobie czytam i wspominam jak to było gdy ja byłam w ciąży,rodziłam nie całe 4 miesiące temu a tak bardzo mi brakuje brzuszka,to coś pięknego dziewczyny że posiadamy taki cud,że w naszym brzuszku żyje mała istotka.Ja poród miałam bardzo ciężki męczyłam się od 6.15 rano do 22.25 wieczorem to jest ponad 16 godzin,byłam tak zmęczona,spocona jednym słowem wyczerpana ale gdy pojawił sie Alanek na świecie szybko zapomniałam o bólu:-)
3majcie sie dziewczyny,dbajcie o siebie i wasze maleństwa,dużo przebywajcie na świeżym powietrzu i jedzcie to na co macie ochotę.Wszystkim przyszłym mamusiom życzę szybkiego i bezbolesnego rozwiązania:-)
POZDRAWIAM
AGNIESZKA IłAWA
 
Agnieszko to co napisalas to naprawde mile. Fajnie ze ktos z poza grudniowych mam do Nas pisze.
Ja w tej chwili czuje ze juz mam dosc tych dolegliwosci ale do Mojego Dzidziusia zniose wszystko :tak: Strasznie meczy mnie pecherz. To ciagle uczucie nacisku i fakt ze jestem w pracy naprawde mnie dobija. Nie moge zamknac sie w lazience i spedzic tam calego dnia,musze siedziec i sprawiac dobre wrazenie. I ciagle mnie mdli. O czyms pomysle,za mocne perfumy szefa i juz mi nie dobrze.
Ale pocieszam sie ze to tylko pierwsze 3 miesiace i juz potem bedzie tylko ,lepiej :tak:
A Wy Dziewczyny jak sie czujecie?
 
belka...piszesz że pocieszasz sie tym że nacisk na pęcherz minie po 3 miesiącu,to nie jest tak do końca bo każda kobieta inaczej przechodzi ciążę,w moim przypadku było tak że ja mdłości czułam 3 lub 4 razy co 3 lub 4 dni a potem brak miesiączki,więc postanowiłam iść do ginekologa i co się okazało to byłam w 7 tygodniu ciąży.Potem nie miałam żadnych dolegliwości lecz gdy rósł mi brzuszek to z dnia na dzień było mi coraz ciężej,oczywiście więcej jadłam,piłam i więcej potrzebowałam snu a nacisk na pęcherz czułam do 8 miesiąca ciąży:-).Każda kobieta inaczej przechodzi ciąże więc dużo niespodzianek może Ciebie w czasie tej ciąży spotkać zobaczysz aż sama będziesz sie dziwiła ale niestety tu jest siła wyższa bo dziecko rośnie i z dnia an dzień potrzebuje coraz więcej a ty jako mama będziesz musiała maleństwu to dostarczyć.Lecz niczym się nie martw 9 miesięcy minie jak palcem odjął i dzidzia będzie już z Tobą:-)
Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!! Musze sie Wam troche wyżalić....może mi to pomoze...:tak:

Byłam dzisiaj u swojego lekarza, zmartwiły mnie te plamienia a bardziej brudzenie....

Widziałam swoje maleństwo, malutkie serduszko:-) ...
Niestety okazało się, że urósł mi krwiak w macicy i jest wielkości fasolki...
Jak to powiedział mój lekarz:"Teraz wszystko w rekach Boga". W każdej chwili moge poronić ale są szanse,że mi sie uda....
Od dziś muszę leżeć i nie wstawać, jedynie do łazienki...
Odezwe się za jakis czas, mam nadzieje, że z dobrymi wieściami:happy:

Pozdrawiam Was gorąco, trzymajcie sie!!!! ;-)
 
Do góry