reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Grzechotka oby to nie bylo to co podejrzewasz. Idz szybciutko do lekarza to bedziesz wiedziala.

Aneczka moj tez sie nie przekreca z pleckow na brzuch ale odwrotnie czasami mu sie uda.

Kasia trzymam kciuki i jestem z Wami.

Sylwia nie mam pojecia, ale mysle ze powiannas do lekarza jak najszybciej pojsc.
 
reklama
Sylwia a byłas u lekarza z wysypką? a poczytaj o trzydniówce w necie - moze to to. na necie wprawdzie pisze o wys. temp. ale lekarka moich siostrzeńców powiedziała ze niekoniecznie musi byc z temp.

No właśnie trzydniówke ja wyeliminowałam ze wzegędu na tą temperaturę, nigdy nie słyszałam że może byc bez. U lekarza nie byłam bo wysypkę zauważyłam dopiero dzisiaj i od razu się przestraszyłam:-:)crazy: No i bedę mogła iśc dopiero we wtrorek bo w poniedziałek u nas świeto jest:wściekła/y::angry::wściekła/y::angry:
 
Sto Lat dla Prezesiątka :tak: i Kasiu trzymam mocno kciuki za was:tak:

A dostalam poczta nowy nymer tego maluszka co przysylaja, pewnie tez juz macie i w nim wyczytalam odnosnie wozkow typu parosalka. Matka dziecka pyta czy moze w nim wozic 11 m-czne dziecka. I otrzymuje odpowiedz ze NIE, bo jest za delikatny kregoslup i ze tego typu wozki moga byc uzywane przez dzieci co skoczyly 1,5 roku i tylko na krotko, np na zakupach. Takze ja pojezdze jeszcze swoja spacerowka na pompowanych kolach jeszcze dlugo. Pozatym my chodzimy na spacerki nie tylko po chodnikach z kostki ale tez po roznych innych drogach jak sie wybierzemy gdzies za miasto wiec te plaskitowe male kolka by padly po jednym spacerze :szok::szok::szok: a CZOLG jakos daje rade :tak::tak::-D:-D i malemu tak glowa nie lata. :laugh2::laugh2:
.
jutrzenko ale tu chodzi o parasolke a nie o spacerówke i róznica miedzy spacerówka a parasolką to nie są koła, tylko to ze parasolka jest wózkiem typowo siedzącym, nie ma regulowanego oparcia, tylko na stałe pod kątem prawie 90stopni:tak:
Także tu nawet nie chodzilo o spacerówki na małych niepąpowanych kółkach (taki jak większość z nas ma), a własnie o to siedzonko... z reszta parasolki to faktycznie takie wózki "na chwile" bo sa z reguły malutkie i niewygodne.


No i cos jest z tymi cherbatkami Hippa:crazy:
Ja beczałam ze mi mala niechce jeść, a okazalo sie że ona sie najada tą zasraną cherbatą z Hippa Malina-dzika róża:wściekła/y: ona jest tak slodka ze dziecko sie nia zasyca i niechce jeśc mleka, bo nie głodne!! dobrze ze doszlam do tego w pore i teraz rumianek i mala wcina mleko równo:-D

sylwia nie mam pojęcie coto może byc, ale lepiej skonsultu to z lekarzem:tak:


Ide zakurzyć... stefcia zpaliło by sie nie??:-p:evil:
 
Ataata wiem ze parosolki nie roznia sie tylko kolami ale pamietam ze kiedys gadalysmy o wozkach typu parasolka i kiedy mozna w nie wkladac dziecko. I tak po prostu to napisalam nie do ktorejs z Was.
 
sylwia jak sie martwisz to jedz do szpitala na izbe przyjec. to nie polska nie wygonia cie :))
mozesz jeszcze zadzwonic od doradcy zdrowia powinnas miec numer w ksiazeczce tam jak opiszesz objawy to ci powiedza czy jechac na izbe czy poczekac albo co ewentualnie podac.
ja bym nie czekala, zawsze panikuje ale uwazam ze lepiej dla wlasnego spokoju skonsultowac z lekarzem.
 
Prezesiątko kolejny raz dziękuje za życzonka ;-)
Już Mu się humor poprawił i mi także, brzuszek chyba przestał Go boleć i dzięki Bogu :-) Martwi mnie tylko to, że przed chwilką walnął taką rzadką kupkę, a robił non stop gęste. Nic nowego dzisiaj nie wprowadzaliśmy... Hmm, nie będę za dużo myśleć, bo jeszcze coś wymyślę. Ważne, że już jest ok i właśnie gada sobie ze swoimi zabawkami, wyspany (położył się o 16 i obudził się dopiero), zadowolony i wykąpany ;-)Kurcze rozbrykało mi się dziecko na noc, a mnie znowu ząb zaczyna boleć...A Dotka z Krzysiem i młoteczkiem daleko...:-(
 
ciekawe...Stefanka tak jak mówisz - w Polsce wyganiają ze szpitali, a w przychodni trąbią, że jak się cos będzie dziać "po godzinach" to do szpitala, że mają obowiązek przyjąć. I u nas w szpitalu przyjmują, pod warunkiem że się przedrze człowiek przez ochronę :wściekła/y::crazy:
 
Ataata a jaki rumianek dajesz?? Tez w harbatce czy jakies ziola. Kurde maly pije raz dziennie herbatke ale w sumie je bez problemow wiec nie wiem czy dawac ja czy nie. Ale mysle ze samej wody nie bedzie chcial. A jak reszta kolezanek, dajecie herbatki??. Ja oprocz kopru Hippa daje jeszcze Bobovite jablko z melisa.
 
Sylwia a to co Marcelkowi na buźce wyskoczyło to plamki, czy takie krostki, które są ulokowane w jednym miejscu i dlatego jak plamki wyglądają??Hmm, mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś;-)Oliśkowi kiedyś się coś takiego porobiło, tzn. takie krostki, które były tak blisko siebie, ze to wyglądało jak plamki, poszliśmy do GP, powiedział nam, żeby nic nie robić i samo zejdzie. Troszkę niedowierzałam, ale zeszło. Tylko ta wysypka na całym ciele jest zastanawiająca, a może to jakaś alergia??
 
reklama
Jutrzenka ja daję herbatkę jabłko z melisą Hippa, z tym że Marcel bardzo malo pije więc nie ma problemu z tym że jest za słodka. Nie wiem jak wasze dzieci ale ja nie daje więcej niż 100ml dziennie, a czasami nawet mniej:tak: czasami dla odmiany daję mu też wodę z sokiem jabłkowym, ale też Hippa:-);-)

Dziekuję dziewczyny za zainteresowanie naszym problemem. Postanowiłam że wstrzymam się narazie z wyjazdemna izbe przyjęc. Sobota wieczór to tam tylko pijaki z rozbitymi głowami będą:crazy: a Marcel spi sobie więc nawet nie mam sumienia go budzic. Będę Go obserwowac narazie. Mam nadzieję że to nic poważnego.
 
Do góry