reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Stefanko droga

Każdego roku o tej samej porze,
każdy Ci życzy co tylko może,
ja korzystając ze sposobności,
życzę Ci szczęścia, zdrowia i pomyślności,
to o czym marzysz by sę spełniło,
a to co kochasz by twoim było.
 
stefanka 100 latek życzmy ci ja z moją całą rodziną
Aby Gajunia ci rosła zdrowo i rozświetlała ci twarz uśmiechem aby każdego dnia ci pokazywał co nowego potrafi ostanie co ci życzę abyś w tym roku usłyszała słowo MAMA od córeczki
 
Droga Elu!:-)
Przyjmij od nas najserdeczniejsze życzenia....
Wszystkiego co najlepsze.
100 lat!:tak:

Witamy wszystkie mamusie:-)
 
Kochana Stefanko
Wszystkiego Najlepszego,
Spełnienia Marzeń,
Pociechy z Gai,
żeby Ci zdrowo rosła i co dzień Cię czymś mile zaskakiwała!

Sto lat...!!!
2.gif

 
Droga Stefanko!!!

Wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin,
zdrówka, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń i najważniejsze...
pociechy z malutkiej Córuni:):)


No i całuski od małego Wiktorka:)
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Jutrzenka WNM można całkowicie wyeliminować rechabilitacją , tzn. dzieki ćwiczeniom dziecko usiądzie o czasie, o czasie zacznie chodzic itd., większość dzieci wychodzi z tego bez żadnych poważnych komplikacji, niektóre nawet same bez ćwiczeń sobie z tym poradzą ale one najczęściej później siadają, zaczynają chodzić. My ćwiczymy trzy razy dziennie 8 ćwiczeń każde po 5 powtórzeń - wychodzi 120 ćwiczeń dziennie, wydaje się dużo, ale nie zawsze tyle się uda zrobić bo czasem Magda po prostu nie chce a nie mozna robić nic na siłę. Co dwa , trzy tygodnie jeździmy do rechabiltantki a ona nam pokazuje nowe ćwiczenia. Pocieszę cię że twój synek raczej nie ma bardzo wilkiego WNM , wydaje mi się że jeśli już to bardzo nieznaczne, na zdjęciach widziałam że on ma otwarte dłonie, kciuk na zewnątrz dłoni, ale zawsze warto to sprawdzić, a ćwiczenia nigdy nie zaszkodzą.
 
reklama
Witaj wśród Grudniuwek Agnieszko !
U nas dzisiaj leniwy dzień. Wy pewnie się przygotowujecie do świąt, u mnie b. powoli w tym temacie, pewnie jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę.
Włąsnie chciałam pochwalić mojego Syneczka...jest b. grzecznym chłopczykiem i grzecznei siedzi z mamusią w kuchni i pomaga w sprzątaniu, gotowaniu i czas jakoś milej leci :-D
Jutrzenak pisz jak po wizycie??
 
Do góry