reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Czesc Dziewczynki!:) I witam takze nowe kolezanki, fajnie, ze jest nas coraz wiecej:) Sabrina, ja mam jeszcze jeden sposob na zaparcia, na ktore osobiscie nie narzekam, ale goni mnie po tym do toalety nieludzko. Sprobuj najlepiej wieczorem zjesc calego, dorodnego, obranego ze skory i blonek grejfruta, najlepiej czerwony, dojrzaly, bo po obraniu jest calkiem slodki.
Dota Z nam lekarka powiedziala, ze na te miesnie Kegla takze bardzo dobrze wplywa regularny seks w ciazy, o ile nie ma do niego przeciwskazan (przypuszczam, ze chodzi o te skurcze w trakcie orgazmu:tak:)
Viki zobaczysz, ze te pare tygodni szybko minie, fakt, ze w ciazy chyba ciezej bez ukochanej osoby, ale na szczescie masz przy sobie synka, a we dwojke (i z Maluszkiem w srodku) zawsze razniej;) Mi sie zdarzyla jakies pol roku po slubie okropna 8 miesieczna rozlaka. I tez dzielily nas tysiace kilometrow i strefy czasowe i nie bylo latwo, ale czego to kobieta nie zniesie dla swojej drugiej polowki:-)
 
reklama
zonkilek przeczytalam dokladnie,nawet kilkakrotnie Twoje dolegliwosci i przyczyne ich i bardzo ale to bardzo boje si ze mam tak samo :-(
Bylam dzis na USG i tam powiedziano mi ze wszystko jest wporzadku,ale rzeczywiscie mam takie bole od kilku dni i chyba nawet juz o nich pisalam...
Czy te kurczenie widac na usg? Czy gdyby cos sie dzialo zauwazono by to dzis? Jak myslicie jest czym sie martwic?

zonkilek nie martw sie tylko,napewno wszystko bedzie dobrze. Juz tak daleko zabrnelismy i mysle ze Naszym Dzidziusiom sie u Nas podoba i chca dalej byc ze swoimi mamusiami :tak:

A czujecie czasem taki tepy bol po bokach jakby w biodrach? chyba mi sie wszystko powieksza...
 
A tak wogóle to pryzybela i asia249 was nie ma na liście grudniowych mamuś...:confused:
Poprosze o dane...;-) no jeśli chcecie...;-):confused::laugh2:

belka super, że dzidziusai widziałaś... ja niewiem kiedy znowu zobacze bo zmieniłam lekarza na państwowego, a takowy to niewiadomo kiedy na usg wyśle:baffled:
A o jakich bulach mówisz i o jakich kurczeniach??? Masz jaskieś skurcze???
Bo ja cos niekumata ostatnio jestem:baffled: ale jeśli chodzi o tego typu rzeczy to mnie czasem łapie taki skurcz.... niewiem czy to jajnika czy macicy czy czego, w każdym razie tak mnie boli, że przez chwile musze być zgięta, bo o wyprostowaniu sie niema mowy:no: io jak do tej pory sie tym nie przejmowałam...
Mam sie zacząć martwić???
 
Ataata chodzi mi o taki bol jak w czasie miesiaczki. Jest wyraznie mniejszy i slabszy od takiego prawdziwego ale jednak. Juz wczesniej tak mialam ale wtedy mi przeszlo no i wszyscy mowili ze to przez rozciagajaca sie macice. a teraz po kilku dniach znowu wrocilo :eek:

Boje sie ze to wrozy cos zlego... Ja nie mam tak silnych boli jak Ty.
Uspokaja mnie fakt ze mialam dzis usg i chyba gdyby cos sie dzialo to by mi powiedziano :dry:
 
Belka nie przejmuj się, ja też mam takie bóle, właśnie teraz siedzę i mnie męczą...
Rozmawiałam z moim lekarzem i powiedział mi, żeby tym się nie martwić, wszystko w środku się rozciąga, powiększa....nie sposób żebysmy tego nie czuły. :tak:Serio.

Jakiś mam kiepski dzień dzisiaj, tak mnie mocno mdli, juz nie mam siły...fatalnie się czuję....idę się położyć.
Trzymajcie się papa.
 
dotaZ dziekuje ci :-) nawet nie wiesz jak mnie uspokoilas a co za tym idzie i moja Kruszynke :tak:
Naprawde nie wiem co bym bez Was zrobila,te 3 miesiace razem sa latwiejsze i wiem ze przysze 6 beda latwe bo zawsze ktos przyjdzie z rada i pomoca ;-)

Dziekuje :-) w imieniu swoim i Kruszynki!

P.S dotaZ dzis mi wyszlo na usg ze mam taki sam termin jak Ty :)
 
Belka jak mamy taki sam termin, to zobaczymy która będzie szybsza:-) nie no żatruje, to nie jest najwazniejsze...ale fajnie dzidzie w tym samym wieku:tak:

Musimy przetrwać jakoś jeszcze te kilka tygodni, nie stresować się...Lekarz mi mówił, że od 16 tc. do 22tc.to będą najbezpieczniejsze tygodnie i nam będzie lepiej,no i dzidzie bedą bezpieczne, papapa;-)
 
Kobitki udalo sie wkoncu sliwki popite woda pomogly:tak:jeny czuje sie 3 kilo lzejsza:-D.Dziekuje serdecznie za wszystkie porady jak znow bedzie problemy to bede prubowala wasze sposoby;-).
Ide sie wkoncu polozyc bo byl kolega mojego meza(gozej niz baby mieli gadki serio):-D i sie zasiedzial a oczki mi sie juz klejom ze prawie na nie widze.:-(
Jeszcze raz dziekuje i zycze milych i kolorowych snow:tak:
 
Czesc Dziewczyny :)
Ej wstawac leniuchy :-)
Jeszcze 10 dni i bede w domciu wypoczywac karmiona przez babcie :tak: ach jak mi bedzie dobrze!
Caly czas krzyczy na mnie ze jestem za chuda a szczegolnie teraz kiedy jest Nas dwoje :zawstydzona/y: wiec napewno zechce mnie odkarmic ;-)

Wczoraj dzwonilam do mamy pochwalic sie przezyciami z usg i slychac bylo ze wie co to znaczy i jak sie czuje. Mowila ze to jeszcze nic to malutkie zdjecie,najlepsze jeszcze przede mna jak zaczne czuc ruchy :-) zobaczymy ale juz sie nie moge doczekac :tak:

Milego dnia Dziewczyny
 
reklama
Witam we wtorkowy sloneczny dzień :)

Ataata wysłałam właśnie dane potrzebne do listy grudniowych mam :)

Dziewczyny, odnośnie ćwiczeń to ja od 13 tc chodzę na aerobik dla kobiet w ciąży. Jestem zadowolona, ćwiczenia poprawiają mi nastrój, można powymieniać się uwagami z innymi kobitkami a poza tym na pewno w późniejszym etapie też okażą się przydatne. Oczywiście zanim się zapisalam pytałam mojego lekarza czy nie ma przeciwskazań.

Pozdrawiam ;-):-)
 
Do góry