reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

czesc dziewczyny

witam nową mamusie Oleńkę:tak::-), tak- nasze grono się powiększa, może to tez dlatego ze niektóre dziewczyny wolały zaczekać do ukonczenia 1 trymestru:tak:ale fajnie Olusiu ze do nas dołączyłaś i napisz nam jak minęły ci te pierwsze miesiące i jak się czujesz bo jak pewnie czytasz nasze posty z samopoczuciem bywa u nas roznie ale w wiekszonci mdło;-):-D

jesli mozesz ,zrob tez fotki brzusia i wklej w naszej galerii;-)

zonkilku ja jakos daje rade staram sie przynajmniej ale mija juz tydzien odkąd mąż pojechał i tak na serio nawet nie wiem kiedy to zleciało. mam nadzieje ze kolejne tez tak przelecą:-)

a u mnie dzis znow deszcz, a mozecie sobie wyobrazic nastrój 7 latka ktory caly dzien musi spedzic w domu;-)

no nic zmykam i zajrze do was pozniej
buziaki
 
reklama
Matko Viki też Cię podziwiam, twarda babka z Ciebie:tak:Super!!!
Ja z moim mężem rozstałam się tylko raz (na miesiąc) to był najdłuższy miesiąc w moim życiu...koszmar.
A tak, jesteśmy ze sobą non-stop już tak od 6 lat i 3 mies.
Fajnie, że masz synka przy sobie (przy dzieciach to się człowiek nie nudzi, zawsze jest coś do roboty) no i dzidzie w brzuszku:tak:
 
Samopoczucie mogłoby być lepsze. ;-) Ale gorsze w sumie też. :laugh2:
Pierwsze miesiące mnie także minęły mdło, ale jakoś ostatnio jest lepiej. Mam ochotę i na słodkie i na kwaśne i na gorzkie i na słone, po prostu na wszystko. No może nie w jednej chwili, ale tak przeważnie jest. ;-) Ostatnio mnie wzięło na truskawki, ale bez cukru, bez niczego, i najbardziej mi smakują te najkwaśniejsze. :tak:
Fotkę brzuszka wstawiam. :-)
 
Dota dla mnie kazde rozstanie jest koszmarem no ale co zrobic taką ma prace i jak to sie mowi "wiedzialy galy co brały"...
ale wszystko ma swoje plusy i minusy, bo wiecie jak jest fajnie jak wr oci:tak:;-):-p

gdy jest na statku 6 tygodni to pozniej okolo 8 tygodni jest non stop w domku... narazie kombinujemy aby wszystko tak poukładac by byl w domu w grudniu i styczniu a jak sie uda to i w lutym, no ale to sie zobaczy.
teraz czas leci mi szybko, damian konczy zerówke wiec tez ma sporo zajec wiec jakos dotrwamy do powrotu meza.


buziaki
 
U mnie całkiem dobrze...troche rano było kiepsko....Teraz po obiadku to strasznie senna się zrobiłam- no to idę spać:-). Trzymajcie się dziewczyny, papapa;-)
 
Hej:-p

A mnie od 2 dni ogarnął Leń Totalny:laugh2::baffled: Poprostu nic mi sie niechce:no:

Doticzka dzięki za info aprpopo okienek;-) Czyli najlepszy sposób liczenia to ten nr 1 i 3:-) A swoją drogą gratuluje 4 okienka:tak:

Oleńka jak obiecałam, już jesteś na liście grudniówek;-)


A tak wogóle to musiałam zmienić troszke liste:baffled: Bo mi wyskakiwało, że za dużo znaków i nic już dopisać nie mogłam....:-( Niestety teraz jest troszke brzydsza, no ale tak musi być...
Ciekawe gdzie ja dopisze następne dziewczyny jak coś, bo napewno jeszcze przywitamy jakieś nowe grudniówki.. No nic, trzea bedzie kombinować:laugh2::-p

Oki ja sie zbieram do kupy i musze ruszyć gdzieś cztery litery bo zgnije w tym domu...
Miłego dnia.
 
Hej Oleńka ja się chyba jeszcze nie przywitałam :zawstydzona/y: ale już się poprawiam ;-)
Witaj w naszym gronie:-):-)
Ataata dzieki;-)
Żonkilku jak się czujesz? Dużo odpoczywaj dbaj o siebie i fasolke a na pewno wszystko bedzie dobrze:tak: Trzymam kciuki!!!!

DZIEWCZYNY mam pytanie czy któraś z Was jest Prawnikiem lub Wasza połówka?
Bo mam problem i potrzebóje porady prawnej w sprawie spadku po zmarłym Tacie:-(
 
reklama
Do góry