reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

no te obliczenia są dosc fajne haha kazde mowi co innego:tak:no ale na szczescie roznice sa niewielkie, wiec teraz tylko czekamy kiedy dzidzia na suwaczku przeskoczy na 4 miesiac;-)

Ataata wspolczuje ci ze nadal czujesz sie tak do bani, ale badz dobrej mysli czesto te durne mdlosci przechodza z dnia na dzien. zycze ci bys w koncu mogla zjesc wszystkie posilki i nie zaliczyc kibelka:tak:;-)
 
reklama
Dzieki za mile przyjecie do Waszego drona!:-)
Co do mdlosci, to tez strasznie wspolczuje, ale z pewnoscia sie niedlugo skoncza:) Mnie to na szczescie ominelo (to znaczy przez jakis czas mnie mulilo calymi dniami, ale nie bylo tak zle i ani razu mie straszylam kibelka:-D)
A teraz jedyne co mi dokucza, to potworne, poranne i wieczorne ssanie w zoladku (chyba dzidzia sie jedzonka domaga, a ja o ile w ciagu dnia mam niezly apetyt, to po nocach jesc nie lubie) No i odbija mi sie nawet po zwyklej, niegazowanej wodzie, a po normalnych posilkach, to juz nawet nie wspomne:zawstydzona/y:, ale przynajmniej moj maz ma powody do radochy ze mnie, ze sie jak swinka zachowuje:-)
 
Ataata wsolczuje wiem co to znaczy :baffled: ale kazda musi przez to przejsc tylko u ciebie to rzeczywiscie jakos dlugo trwa :no:

Te suwaczki jakos dzialaja z opoznieniem i najlepiej jak kazda sobie wyliczy :)


 
Widze temat mdłości się rozwinął...
Ja też czekam z utęsknieniem kiedy mi miną, ostatnio męczą mnie całymi dniami, szczególnie przed snem- to już koszmar. Nie wiem czy tak macie ale jak budzę się w nocy to też mnie mdli.
No ale cierpliwie czekam, bo przecież z początkiem 4 mies. powinny minąć....

:happy:
 
hej Dziewczyny!!!

Troche mnie nie bylo, ale juz sie tlumacze...mam troche smutne wiesci..bylam u lekarza..mam nadmierna kurczliwosc macicy...z tego wzgledu moja ciaza jest zagrozona..;(...boli mnie brzuch, takie klucia i b ol w okolicy jajnikow jak przed okresem..dostalam leki, biore drugi dzien ale narazie zero skutkow..jestem troche przygnebiona..;/..zal mi sie zrobilo mojego dzidziusia bo ma malo miejsca jak sa te skurcze..mam nadzieje, ze to przejdzie..ma niby przejsc...ale i tak jestem przygnebiona dlatego jakos nie mialam sily pisac..dobra uciekam pozdrawiam 3majcie sie
 
Hej dziewczyny
U mnie dzisiaj przeskoczyło w suwaczku na 4 okienko a wiec 4 misiąc na suwaczku zaczyna się w 13 tyg i 3 dniu :-);-)
 
Żonkilku bedzie dobrze zobaczysz!!!:tak:
Teraz najważniejszy jest Twój spokój i nie denerwuj się. Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo;-). Dobrze, że bierzesz lekarstwa i jesteś pod stała opieką lekarza.
Kochana, będzie dobrze.:-) odpczywaj sobie,papapa:-)No i bądz z nami w kontakcie.

Przy okazji pozdrawiam reszte dziewczyn, ja mam taki spokojniejszy dzień-mdłości tylko rano ale nie zapeszam....

Miłego dnia!!!:happy:
 
hej

DotaZ: dzieki za slowa pocieszenia, chyba potrzebne mi pozytywne myslenie teraz..;]..ciage sobie powtarzam, ze bedzie dobrze, tylko te bole mnie niepokoja..no ale bedzie dobrze mam nadzieje!!!
Co do mdlosci..wspolczuje naprawde szczerze1!! ja tez to mialam, teraz bardzo sporadycznie sie zdarzaja...ale na pewno niedlugo minie:tak:

pryzybela: witam w gronie grudnioweczek;-)

viki: czytalam o twojej tesknocie...musisz byc silna, wyobrazam sobie jak jest ciezko zwlaszcza, ze byliscie przyzwyczajeni do stalego kontaktu a tu nagle bum..ale to tylko drobna przeszkoda, ktora was tylko wzmocni...bedzie dobrze!!!:tak:radze skupic sie na synku i myslec pozytywnie:)

Ataata: normalnie szok jak ty cierpisz..az tak to nie mialam:szok: musisz przecierpiec badz cierpliwa!!! odzywaj sie jak najczesciej!!!

pozdrawiam was Wszystkie cieplutko!!!
 
reklama
Witaj Oleńka wśród grudnióweczek!!!!:-)
Twoja dzidzia jest 1 dzień starsza od mojej;-). Jak samopoczucie???
Powolutku nasze grono się powiększa:-). Fajnie bedzie Nas więcej do pogadania...

Miłego dnia dziewczyny:tak:
 
Do góry