reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Witam Was Kochane bardzo gorąco!!!:-)

Dziś wyszliśmy ze szpitala i od godzinki jesteśmy w domku:tak::-)

Dziękuję za sms-ki, za pamięć...;-) Teraz nie ma czasu nadrobić zaległości.
U nas wszystko w porządku, mały Krzyś jest niesamowity i każdego dnia kocham Go coraz mocniej i mocnej i mocniej....:-)


Dziewczyny!!!

Zyczymy Wam, Waszym maluszkom i całym rodzinom spokojnych i radosnych Swiąt, wszystkiego co najlepsze!!!!
Pozdrawiamy gorąco!!!!
pa pa
 
witam was mamuski!z radscia moge sie pochwalic ze po bardzo ciezkim porodzie mamy juz swoja coreczke przy sobie!! niespodzianka bylo cc ale wszystko napisze jutro bo juz mnie wypisza! Gayunia ur. 23.12.07 godz.16 waga 4.074 i 50cm
 
Stefanko! Ogromne Gratulacje! wspanialy prezent na swieta dostalas:tak:
DotaZ wiedzialam ,ze Antek sie zaprze i nie przywitacie nas na oddziale:-D Ciesze sie ,ze Was wypuscili na wigilie:tak:
Ewa zdjecia jak zwykle cudne, bosko wyglada Adas w mikolajkowym ubranku:tak:
Pryzybelka Twoja mala to tez cudo w tym ubranku:-)
No a ja sie objadlam jak bak, Witek poprostu oszalal z radosci przy prezentach.Teraz to juz naprawde moge jechac i rodzic:tak:;-)Tylko decyzja kiedy nadal nalezy do Antosia:dry:

Kasiu a Ty kochana wstawiaj wieksze zdjecia ciutke bo usmiechu synka prawie nie widac:tak:
Mam nadzieje ,ze milo spedzilyscie ten wieczor i Dobranoc
 
Dziewczyny :szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Wstałam o 6.10 ze skurczami co 5 minut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boli jak Chu*******!!!!:szok:
Mam bóle krzyżowe.................. no koment
Teraz mam skurcze co 5, 4, 6, 3 minuty...........ciekawe czy to to czy fałszywy alarm...
Oki ja czekam na rodziców i jadymy do szpitala:-D:-D:-D
Trzymajcie za mnie kciuki, żeby już bardziej nie bolało:-p
 
Ataata ja mam ten sam problem :tak::dry: bole krzyzowe :baffled: i takie skurcze jak na okres. No boli niesamowicie :-( :no::zawstydzona/y::no:
Dzis obudzily mnie nad ranem i juz nie daly spac :no: tylko przysynalam ale jak nadchodzily to sie znowu budzilam :confused:
Karol proponowal szpital ale ja chce jeszcze poczekac bo nie spieszy mi sie spedzic swieta w szpitalu :no:

Ale Nasze Zbuntowane Bable wybraly dzien ;-):-D
 
Agatko no to trzymam kciuki za Was.

A u mnie bez zmian. Mam wrażenie że mały wcale nie ma zamiaru sie rodzić bo już od kilku dni nie mam totalnie zadnych skurczy:-( A rodzinka wczoraj porobiła zakłady kiedy urodzę i teraz czekają w niecierpliwości na wieści :-)
 
Ataata , Belka alez wam zazdroszcze niesamowicie.Kochane Trzymam kciuki bardzo mocno za Was.mam nadzieje ,ze uda wam sie szybciutko i lekko urodzic:tak:
U mnie tez bez zmian niestety a ja znowu lapie dola ,ze to sie nigdy nie skonczy:dry::baffled:
 
reklama
WItam
Ja już w domku od wczoraj 2 dni po porodzie mała jest zdrowa więc poszli na rękę nam i wypisali na wigilię.
Poród trwał 6 godzin a parte 3 min i mała już na świecie była o godzin. 23:03 dnia 22.12
Czuje się bardzo dobrze praktycznie jakbym nie urodziła dziecka już po 4 godzinach wstałam i chodziłam. Nic mnie nie boli oprócz podbrzusza ale wiadomo dlaczego ;-)
Odespałam dziś bo mała spała mi 5 godzi. ciągiem w nocy nie ma to jak wrócić do domku.


Powodzenia Ataata , Belka niech wam poród bez boleśnie minie będzie i szybo doszły do siebie
 
Do góry