reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Daszka spokojnie, tak jak Stefanka pisze czop moze odejsc nawet tydzien przed, zwlaszcza jak jest jasny to niewiele oznacza.Co do skurczy to tez musza byc naprawde bardzo regularne , jak w zegarku.Wiem ,ze te skurcze moga byc tez meczace ale jesli nie sa regularne to niestety chyba nie to:no: Mierz dalej odstepy czasu bo one moga sie nagle zrobic regularne ale poki nie sa a wody nie odeszly to napewno nie wybieraj sie do szpitala
 
reklama
Magda, pryzybelka, a ja sie zawsze zastanawiałam dlaczego ja mam taki krzywy nos....:sorry::eek::confused: to sie właśnie dzięki wam dowiedziałam...:szok:
hmm widze, że moi rodzice sobie chyba nie żałowali...:crazy::-D;-)

hihihi ale się uśmiałam, no musisz rodzicom podziękować ;-)

Daszka..mnie tez czop odszedł dawno temu i wczoraj jeszcze troche...rzeczywiście nie ma co na to zwracać uwagi...no chyba że jest zabarwione krwią.
Stefanka a ja słyszałam że to chłopcy się rodzą wcześniej i to zazwyczaj przed terminem :sorry: więc pewnie nie ma reguły.

Dziwnie się czuję, jakbym miała zaraz zasnąć, choćby na stojąco...jak to się mówi przeciekam przez palce...a jak tylko zamknę oczy zaraz mi się odechciewa i czuję się rześko. No to wstaje i coś zaczynam robić i tak w kółko...fe
 
Dobry wieczór kobitki,
własnie łyknęłam porcję 5 kapsułek wiesiołka ;-) a do kolacji wypiłam tę herbatę z liści malin i... chyba będę nocować dziś w toalecie ;-)
Wiki daj znac jak zadziała na Ciebie ten olej rycynowy. Kupiłam butelkę 100 g, ale nie wiem czy pić go od razu, bo w sumie ma własciwości podobne do tej herbatki... Jak po weekendzie nic nie zadziała, to go łyknę ;-)

Ataata usmiałam się z tej opowieści skąd to masz krzywy nos :-):-):-)
Daszka wsłuchyj się w brzuszek i jakby co to dawaj nam znać, jakby jednak to już miało dziś nastapić - czego Ci życzę!

Miłych snów!
 
Ewa ja pije od tygodnia te tabletki z wiesiolka a herbatke tez juz chyba 3ci dzien;-) olej mam w pogotowiu ale to w przyszlym tygodniu bede testowac;-) tylko Ty kochana nie pij 100g;-) Ponoc 2lyzki stolowe sie pije.Ja pewnie moge i butle wypic znajac moj organizm bo od tygodnia pije lek na przeczyszczenie , ktory mi gin polecil i za przeproszeniem du... Mial byc efekt po dwoch dniach a u mnie po 5 nic:sorry::no:
Ide juz spac bo najadlam sie jak bak pizzy.Mniam mniam, jedzmy kochane poki mozna;-)
 
a wiecie na co mi przyszła ochota...mhmmmm...na shake'a z mcdonalds ... mniam mniam...ale niestety nasz mcdonalds już zamknięty :-(
 
Kurcza widze że większość z was sie zdecydowała na te "przyspieszacze" porodu... ja niewiem czemu, ale mimo że małej sie wogóle nie spieszy, to jakoś nie moge sie zdecysdować na te specyfiki:sorry: Niewiem, chyba zostawie tą sprawe naturze...

A mi Daria tak dupsko wypchała, że niemam jak siedzieć:crazy:

ooo Magda nie rób smaka... ja bym zjadła kubełek Hot Wingsów z KFC, ale też już zamknięte:crazy:
 
hehe agata dobre dobre:-)

ewa no jakoś zabrakło mi odwagi picie oleju na noc...i chyba spróbuje jutro...
póki co łykam wiesiołka i pomolestowałam troche valdiego;-):-)

od 2 godzin mam skurcze, ale zupełnie nie bolesne.
po prostu stawia mi sie brzuch, mocno twardnieje. początkowo co 6 minut teraz co 7, ale poki co nie zapowiada sie na to by coś ruszyło i pewnie zaraz wszystko znów ustapi:-(

kurcze tak chciałabym jutro urodzic bo jak juz wspominałam moj gin bedzie miał dyzur 24 h....ale boje sie pic ten olej....

echh cykor ze mnie, ale nie chciałabym zaszkodzic maluszkowi a boje sie ze jak mnie przeczysci to jemu bedzie źle...

taki glupol ze mnie:zawstydzona/y::-p:cool:
 
Ataata, owieczka śliczna...a cos mi się zdaje że niedługo wszystkie zaczniemy tak szaleć....ja się musze przyznać, że czasmi bezwiednie tulę podusię i głaskam i się z nią huśtam :zawstydzona/y:
Viki , myślę że jak przeczyszcza to raczej lepiej dzidziusiowi bo ma więcej miejsca :-D
 
reklama
Do góry