reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Dota, Asia... kiepski pomysł -D nie jest typem romantyka, więc mi się odechciewa kolacyjek, bo nie chcę i nie umiem być romantyczna za dwoje... :no:

Poza tym nie da się we dwoje przy dziecku:no:

12 lutego jedziemy na tydzień do Zakopca... Ale nie we troje bo z teściami.

Asia a no dzieciaki coraz gorzej się uczą...

Ciekawe jak to będzie z naszymi smykami... :-D A zaczną o rok szybciej, hmmm...

A na zwolnienie możesz iść w każdej chwili, nie?;-)
 
reklama
witam

wiem ze to nie usprawiedliwienie ale mam naprawde ciezki okres, fizycznie ale i glownie psychicznie.

W pracy tragedia, o maly wlos bym nie miala upomnienia do akt za cos czego nie zrobilam :no::no::no::no:, mowie Wam kilka dni mialam z glowy, po prostu szok.
Uznano ze cos zrobilam zle a mnie tego dnia nie bylo w pracy. A ja glupia zamiast od razu to sprawdzic to malo zawalu nie dostalam przez to. Po nocach nie spalam bo to we mnie siedzialo. Tyle lat dobrej pracy moglo pojsc na marne.
Uznano ze to ja, bo ja zawsze rozliczalam i kontrolowalam sprawy kolegi ktory przekombinowal z prowizja i w konsekwencji zlozyl wypowiedzenie z pracy.
Ale to nie bylam ja, ale co przezylam przez 2 dni to tylko ja wiem :no::no::no::no::no:.

Rany nawet nie wiecie jak sie czulam jak przeczucie mnie nie zawiodlo i doszlam do tego ze to nie ja, cos mnie tknelo. I rzeczywscie. Mowie Wam jakby drugie zycie dostala.
Nasza szefowa jest pamietliwa i naprawde moglam miec niewesolo.
Moj aniol stroz nie zawiodl :tak:

poczytuje Was ale jestem zmeczona ta cala sytuacja, w dziale mamy niewesolo, kazdy jest w szoku po tym co sie stalo, kolezanka ktora nie zglosila tego co kolega zrobil bo nie uznala tego za źle tez jest zszokowana.
ech szkoda gadac

poza tym znow ciagne 2 etaty, kolezanka sie uczy roboty bo przeszla z innego dzialu, ma zero pojecia o naszej pracy i przepisach.
Ja ją ucze i do tego poki nie bedzie samodzielna ciagne swoj rejon i jej,

mowie Wam mam dosc tego wszystkiego czasem

poza tym ok.

Kuba po 2 tyg. przerwy chodzi do przedszkola, jest teraz taki fajny ze tylko go sciskac.
Oczywiscie ma fazy ze drze sie bo chce cos wymusic ale za kare ma siedziec w spizarni na krzesle az sie uspokoi, narazie pomaga

Klopotow z facetami wspolczuje, trzymajcie sie babki

zdrowka dla chorowitkow

Asia dzieki ze o mnie pytasz, ostatnio mialam dola i nawet nie wlaczalam kompa czasami bo mialam dosc.
A jak sie czujesz, ciazy Ci sluzy n a ogolny stan zdrowia i Twoje problemy?

i tyle, obejrze emke i ide spac

dobrej nocki
 
Ostatnia edycja:
witam

kasiamaj zdrowka dla was bidulki, kurujcie sie.
paula no jak tam u was? a d w domu czy pojechal? no i fajnie ze wyjedziecie do zakopca, ...tesciowie zostana z julką a wy poszalejecie;-)
jutrzenka wspolczuje przezyc.i nadmiaru pracy.dobrze ze wszystko wyjasnilas i mialo dobry koniec.
dota milych zakupow, a moze cos dla mnie wypatrzysz;-)

a u nas bez zmian. V akurat pijechal zawiezc pawła do przedszkola, Damian jeszcze spi a ja kawke poranną pije..

aneczka- jak tam u was????

sylwia alex stafanio prosze sie meldowac:wściekła/y:
 
Hej.

Dopadło mnie jakieś zapalenie krtani i ledwo co mówię. A dusi mnie okropnie. Coś wirusy w tym roku polubiły nas. Ale dzielnie stawiamy im czoła:)

Idę gotować obiad i po chłopców do przedszkola zmykam.

Miłego dnia dziewczynki.
 
hej
wpadłam na chwilkę J pojechał dorobić aptekę...
młode się czymś zajęły
musze też pranie rozwiesić bo leży w misce od rana i na mnie patrzy....

młodej katar zamienił siew gęściejsze gile i teraz jest problem bo gdzieś jej zalegają a ona nie umie sobie z tym poradzić.

KUba w domu-dziś skończył antybiotyk do przedszkola nie poszedł....bo tam ospa...a dziś bal przebieraców... :\ a tak chciał iść....

miłego dnia laseczki...

a...jeszcze coś o jedzeniu...
dzieciaki dostały po takim mikołaju od sąsiadki pod choinkę...
gdybyście kiedyś chciały kupić swoim ostrzegam!!!! NIE KUPUJCIE!!!! nonono nonono nonono nonono co za dziadostwo sprzedają i dziwię sie że dopuścili do sprzedaży czegoś takiego...

cukierkil.jpg

cukierki2.jpg

cukierki1.jpg
 
ja jestem, czytam codziennie ale jakos nie mam co pisac
czekam az viki maz pojedzie z domu zebym moga zadzwonic :-D
co pozaa no to jakos lecii G tez ma delikatny katarek no i nasza Rozyczka tez :tak: chociaz jest kolo 12 stopni to jakies swinstwa lataja w powietrzu.
kasia maj dorobic apteke ?? dlugo mu zejdziee jak ma cala dorobic...
weroniczka zdrowka a jutrzenka wez nie kituj kiciaro :-D
 
Hej!!!

D właśnie pojechał więc wpadłam poczytać i napisać parę słów...

Viki tylko ja tak nie lubię młodej zostawiać... :zawstydzona/y: Wiem że to głupie... Chyba że już by spała to co innego. Zobaczymy...

Jutrzenka łooo... matkooo... Ty to chcesz czy nie, zawsze sobie wrażeń dostarczysz :-D

Kasiamaj :szok: My mamy te cukierki w domu :szok::szok::szok: całe szczęście Jula prawie w ogóle nie jada słodyczy i są nie ruszone... :tak:

Weroniczka zdrówka dla Ciebie! I niech te choróbska a siooo... idą sobie od was!


Jutro chyba się wybiorę do UP. Postaram się zapisać na kurs który muszę zaliczyć przed złożeniem wniosku o dotację. Chyba spróbuję... a co? Do odważnych świat należy... ;-)
Ciągle mam wahania w tym temacie a został mi miesiąc więc chyba zaryzykuję :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hehe stefanio jeszcze pare dni...5 lub 6:tak:
ajjjjest co opowiadac chociaz jak pewnie sie domyslasz wciaz jest bez zmian . no coz.nie jestem konsekwentna

pawel zasypia, a my oczekujemy gosci, zapowiedzieli sie znajomi wiec wieczor szybko zleci.
w czwartek mam wizyte u fryzjera i szukam na necie jakiejs fajnej fryzury bo mam ochote obciać wlosy. moze nie calkiem krotko, ale inaczej.

no paula co ty bys radzila? ponoc w modzie wygolone boki, grzywki dlugie i asymetrie?
tylko ja mam obawy bo mam krecone wlosy i nie wiem co by z tego wyszlo...

madzia zdrowiejcie!
kasiamaj wy rowniez i fajne macie cukierki hehehehe
 
Do góry