reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
a ja już byłam u fryzjera -jakoś mnie naszło i iroka sobie zrobiłam....:-p
Stefa-a co na łyso się golisz???
Viki-podesłać Ci trochę...może to jakieś dopalacze :-p;-)bo piszą tylko o dzieciach...:-D że niby nie dawać...ale na dorosłych..???kto wie???a udanej imprezki.nie napij się za dużo..:-p
Paula-no widzisz...to musisz Julci sprzątnąć szybko z pola widzenia..:-D
Madzia-zdrowiejcie.
Weroniczka-Tobie też zdrówka.

spokojnej nocki laseczki.
 
hej hej
Jestesmy w koncu w domku.
Zabieg prosty i szybki faktycznie, ale Witek zle zniosl narkoze.Po zabiegu darl sie i szarpal przez pol godziny i musialam go trzymac zeby sobie kroplowki nie wyrwal , jeszcze zaklejala go taka gesta flegma i musieli go odsysac.Potem rzygal cala noc.
no ale najwazniejsze ,ze juz po wszystkim i mamy to za soba.
Stefa ja mam taka sama fryzure jak Kasia ;-):tak:
No i co tam ..Buziaki dla chorasków i lece pomieszkac w domciu:happy2::happy2::happy2:
 
kasia a no czasem trzeba na was krzyknąć bo cicho tylko czytacie a nic nie piszecie hehehehe


aneczka to dobrze ze juz w domku jestescie:tak: szkoda ze mlody tak sie meczyl po narkozie ale najwazniejsze ze juz po wszystkim

a ja znow siedze i szukam fryzury dla siebie...pewnie skonczy sie na tym ze zrobie kolor i zetne koncowki bo ta moja fryzjerka jakas bez polotu i wyobrazni...ostatnio...
 
hej!
Viki dawaj tak jak dziewczyny-Ania z Kasią i chyba niedługo Katka:-p-mają na krótko,irokeza;-):tak:, wyglądają niesamowicie!!!!!


szybkiego powrotu do zdrowia dla wszystkich chorych!!!!:tak:

paaa:-)
 
Ostatnia edycja:
Hej!!!!

Viki dawaj do mnie :-p coś fajnego Ci wymodzę... :-D
Na na swoje kręcone włosy to najbardziej uwielbiam fryzik na "kulkę" jak to Stefa mówi :-D;-) Dobrze wyglądają i kręcone i wyprostowane ;-) :tak:


Poza tym to co??? hmm...

Moja Laseczka w przedszkolu, pies śpi, mieszkanko wysprzątane tylko mi zmywanie zostało...

Aaaa i pralka nieststy chyba pójdzie do wymiany... Mój tata jak ją składał po wymianie łożysk to źle podłączył jakiś kabelek i zadymiło się z modułu... :wściekła/y: Koszt nowego to ok 300 do 500zł

Za pół godziny mam zadzwonić do majstra od pralek i się wszystkiego dowiem... :tak:

Do miłegooo... :-)
 
reklama
Do góry