reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Dobry wieczór.

U nas wczoraj była imprezka urodzinowa Małgosi i Tadeczka. Wszystko się udało łącznie z tortami wymarzonymi. Małgosia zażyczyła sobie żabę a Tadeczek helikopter więc takie im upikłam. Prezentów podostawali multum i wszystkie bardzo trafione. Tyle że teraz w ich pokoju nie ma sie gdzie ruszyć. Oj przydałobyu się nam zmienic mieszkanko na większe.
 
reklama
fuck... post mi się skasował... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

To teraz w skrócie...

Łeb mi pęka od trzech dni... koszmar... :eek:

Chyba szykują mi się ciche dni... Faceci są z Marsa :no:

A Julcia prze kochana pocieszycielka. :-) Daje czadu ale szybko o tym zapominam ;-)

Poza tym jakieś napięcie chyba mam bo wszystko mnie wkurza... boshe... :-(

A oczy chyba potrzebują porządnego płukania bo cały dzień beczę... głupia baba...:-(

Miłej nocki dla was...
 
Aneczko kciuki za Wicia masz jak w banku :tak:
Asiu kurcze czuję się dokładnie tak jak Ty :sorry: Też mi non stop niedobrze, też mam czarne myśli i w ogóle chodzę cały czas jakaś przymulona :sorry: I do 12 tc nie będę wiedziała na czym stoję, bo dopiero wtedy będzie pierwsze usg :-(
Madzia dużo zdrówka dla Wiktorka :tak:
Paula, a Tobie życzę poprawy nastroju, żeby jednak tych cichych dni nie było i, żeby ból głowy poszedł sobie precz :tak:
 
dzien dobry!!!!!!:-):-):-)
Kto tak na mnie krzyczy??;-);-) :-p
Paulaaa jak dzis lepiej? oj bidaku, biadku...;-)

a co u nas? nic nowego:-) ja chyba jak wiekszosć;-) Staram sie codziennie na bb byc, zagladam,czytam...i jakos tak...;-)

u nas od dzis ferieeee!!!!!! jupi!!!!! 2 tygodnie we trójke:-):-):-)
planów wiekszych nie mamy,
ten tydzien-jezdzimy po Trojmiescie po wyprzedażach:-)
w łikend przyjezdzają moi rodzice:-)
a w przyszłym tygodniu jedziemy na pare dni za miasto:-):-)
i zlecii..potem juz luty, marzec i oby do wiosny!!!;-)

ciepło sie zrobiło, gdzie ta zima???:-p:rofl2:

duzo zdrówka dla wszystkich maluchów!!!:tak:
a dla wszystkich słoneczka każdego dnia!
:-):-):-)
paaaa:-) :***
 
Paula witaj w klubie cichych dni z facetami. Ja sie tak pokłóciłam z R w sobotę i do dziś się nie odzywamy:wściekła/y::wściekła/y: Cóż mój facet też pochodzi z Marsa;-)

Chyba położę się spać razem z Małgosią bo oczy same mi się zamykają. Którąś noc z rzędu nie mogłam zasnąć i dopiero po północy padłam :(
 
dzien dobry

wyspane??????????

u mnie dola ciag dalszy...........wrrrrrrr wkurza mnie wszystko.
weekend zlecial nam spokojnie, bylam w sobote z damianem na zawodach, zdobył brązowy medal tak ze jestem dumna:tak: no a u nas tez od dzis ferie ale damian ma zgrupowanie w szkole bo jest w reprezentacji sportowej szkoly i codziennie ma treningi bo w marcu jada na jakies mistrzostwa w siatkowce.

pawel w przedszkolu, maz gdzies tam pojechal a ja siedze i kawe sobie pije.
ale tak jakos generalnie humor do dupy...

ale wam wszystkim zycze usmiechu:-):tak:
 
Hej!

To widzę sama nie jestem... :-) hehe pocieszające... ;-)
Chyba zrujnowała nas ponad roczna rozłąka :sorry2: Czasem czuję jak bym była całkiem nie z tym facetem którego poznałam 7 lat temu... ehhh...

Viki no Jula spała do 10 to wyspana ja jakoś gorzej bo głowę mi zaprzątnęły rozmyślania...

Dota heh cały tydzień po sklepach jeździcie? Co będziecie kupować? :-D

Kacha pytałam o Twoje zachcianki ;-) Są już?

Weroniczka to witaj w klubie :tak::-)

Idę zmajstrować obiadek ;-)

Jula może Jutro pójdzie do przedszkola... Zielonego gluta musimy się pozbyć... :rofl2::baffled:
 
oj tam Paula zawsze cos sie znajdzie;-) szmatek nigdy za mało;-):-D

a z D zróbcie sobie jakis mały wyjazd czy jakies wspolne wyjscie;-)
cos romantycznego:-);-)

Weronika,Viki:-) wiosna przyszła, zakopujemy doły;-)

rany jak ciepło! pewnie niedługo cd.zimy...;-)

buźka laski! :*
 
reklama
Hej!

Viki, Paula, Weronika a Wy co? zmówiłyście się z tym dołem czy co? Będzie lepiej:tak::tak:

Facecie to generalnie inny podgatunek człowieka, który powinien rodzić się z instrukcją obsługi (pewnie faceci tak myślą o kobietach, hehehe). Nic mądrego nie wymyślę, bo nie wiem o co chodzi, ale na pewno trzeba przeczekać aż emocje opadną i na zimno sprawy przeanalizować.
Paual, Dota dobrze radzi. Może faktycznie jakaś romantic kolacja we dwoje??

Buuu, a u mnie ferie dopiero za miesiąc. W ogóle zastanawiam się od kiedy na zwolnienie pójść, bo uczniowie tak mnie wpieniają, że zawsze z poniedziałku muszę nerwa załapać. Nic kompletnie się nie uczą. Nie chce im się odrobić prac domowych, a niektórzy są tak genialni, że złapali już po 3 pały na nowy semestr, a pała na półrocze. Ja nie wiem, co te dzieci mają teraz w głowach?:wściekła/y:

Jutrzenka,
a Ty gdzie się zabunkrowałaś?
Magda, też oglądałam ten filim, ale już nie pamiętam tych objawów. Powiem tylko tyle, że mam już dość.
Kacha, a nie możesz gdzieś prywatnie iść na usg?Ja to bym teraz chyba co tydzień latała, ale bym się chyba zrujnowała finansowo, hehehe... Mam dopiero 5 lutego na abonament to genetyczne, ale w tej klinice mają kiepski sprzęt i lekarza, więc pewnie powtórzę gdzieś prywatnie.
 
Do góry