reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Hej!!!

Julcia w domu bo pokasłuje i ma zielonego gluta... Podleczę ją przez weekend i może w poniedziałek już pójdzie, bo w piątek dzień babci i dziadka mają więc przygotowania pełną parą :-D

Poza tym za godzinę lecę do majstra od pralki. Muszę mu zatargać osłonę od bębna bo łożyska się zepsuły, a są wbudowane w środku i tata mi tego nie wyjmie sam, bo nie ma specjalnego sprzętu... :dry: Będę wyglądała jak wariat z tym wielkim elementem... :-D
ehhh już myślałam że będzie duuuży wydatek...:eek:

Viki mam znajomą której synek też ma alergię na kurze, roztocza i grzyby...

Przekichane... :no: Musiała się pozbyć z domu dywanów, firanek, pluszaków, prócz tego codzienne sprzątanie, leki i inne cuda... Szok...

Kasia ciekawe co u was wyjdzie...

Basia zdrówka dla was!!!

Aga powiem Ci że ja koszmar przechodziłam rok temu jak Amelkę pilnowałam po 8-10h. Byłam blisko nerwicy po tych 10 miesiącach... Najgorsze było to że ja cały tydzień ją musztrowałam a w weekendy ją rozpieszczali na całego... wrrr...

Kacha a zachcianki już masz? :-D

Kata co u was??? Mało się odzywasz... :-)

Dota!!! Ciebie też przywołać do porządku?:blink::-p

Madzia ojjj to były czasy... :-):-):-) Kiedyś trzeba ustawkę zrobić na wieczorne pogaduchy :-D

Ide odgracić chatę! :szok:

Wczoraj sobie porobiłam maniciure i pediciure a teraz muszę sprzątać... A taki piękny brązik kupiłam na pazury... :-)

Miłego dniaaa!!!
 
reklama
heloł

kata snilas mi sie dzisiaj!!!! kurcze znow bylam u was ale teraz jakos tak bardziej ealnie bo siedzialam w twojej kuchni takiej jak ze zdjec:tak:hehehe

kasiamaj kurka to mi dalas do myslenia. my nie robilismy pawlowi rtg, generalnie lekarz twierdzi ze nie ma potrzeby bo niby wszystko jest ok, a aktualnie jest lepiej bo mlody kaszle 2-3 razy w ciagu dnia.
zastanawiam sie czy np nie jest to od pokarmowki...tak czytalam wypowiedz kolezanki katy i hmmmm moj pawel np je duzo jogurtow, kakao, platki z mlekiem...moze nabial, ale nie wyobrazam sobie jakby m miala mu teraz to odebrac...bylaby wojna i histeria na maxa...

na szczescie w domu nie mam dywanow, firanki tylko na dole w salonie ale takie spagetti, pewnie tez musialabym zlikwidowac ale to nie problem.wiem ze przy takiej alergii na roztocza i kurz musi byc zmiana poscieli, specjalny proszek do prania, specjalne filtry do odkurzacza....
do tej pory mlodemu nie wyszlo nic w wynikach badan.
kiedys tylko lekko uczulenie na soje...
ale moze zrobie mu teraz pokarmowke bo narazie mial wlasnie plesnie grzyby trawy itp.

paula hehe no to milej wedrowki z elementem pralki...a bedzie cie za nim wogole widac:-p??:-D

baska -zdrowka dla was, no i mala niech jeszcze z tydzien zaczeka az rodzinka wyzdrowieje:tak:

asia a jak twoje samopoczucie?


u nas sajgon bo wczoraj kupilismy szafe do damiana do pokoju w koncu juz stoi i teraz musze poprzenosic jego ubrania i odgracic to wszystko.
valdi pojechal na zakupy.

a i mam do was pytanie, czy wasze dzieci bezbłednie rozpoznają wszystkie kolory???

pawel ma z tym problem i nie wiem czy powinnam sie martwic, tzn ma dzien ze mowi wszystko poprawnie a np nastepnego dnia wszystko mu sie myli...czasem juz nie wiem czy on sobie jaja z nas robi ze tak kićka wszystko bo oczywiscie ma przy tym niezly ubaw...

poza tym wszytsko jest ok, a nawet powiedzialabym ze az za bardzo jak na swoj wiek,,,tylko nie wiem czy mi maly daltonista nie rosnie hehehehehe
nie no kurde mam nadzieje ze nie:sorry2:
 
kata hehe no musimy:-) a co do pawla to roznie. twarz ma ok, w zasadzie nigdy nie mial nic na policzkach. czasem skóra szorstka jest na brzuszku, ostatnio tez mial problem na raczce. w przedszkolu przejechal sie na dywanie i tak jakby zdarl skore i "sparzyl" no wiesz o co chodzi... ale mijaly dni chyba nawet ze 3 tygodnie a to nie znikalo, tzn zniknelo otarcie ale skora sucha na maksa.
akurat wybieralismy sie do lekarza i przepisala nam masc z witaminami robioną w aptece i masc cholesterolowa. do stosowania co 2 h na zmiane.
po dwoch dniach nie bylo juz sladu na raczce.a lekarka od razu stwierdzila ze to alergia...
 
Viki u nas kolory wszystkie podstawowe i pochodne :tak: Lubi też kształty :-D na owal mówi jajo i zapomina nazwy prostokąta :-D ale poza tym to spoko :-D

A zza osłony od bębna było mnie widać :tak::-p:-p:-p:-D:-D:-D ale ręce mnie bolały ehhh.. ciężkawe to... Jutro na 9 do odbioru. D podjedzie autem :tak::-)

Kata wpadaj częściej! Co to za obijanie się??? :-p

Idę umyć głowę, bo łażę z jakimś siuwaksem do regeneracji nocnej. A już popołudnie a mi czasu brakuje na zmycie :-D
 
viki-a miałaś maść cholesterolową...my smarujemy Kubę,i bardzo pomaga na skórę...to jest maść robiona na parafinie...kosztuje 5 zeta.ale musisz poprosić o nią pediatrę bo ona na receptę.ale bardzo dobra.
 
kurcze no dziewczyny to macie sie z tymi kaszlami. ja nic nie poradze bo nie znam problemu :-(
viki u nas kolory tak sobie ale przyznam ze nie uczymy jej tylko tyle co w przedszkolu.
paula a ja tam rudosci ?? nadal masz ??
ja chyba jutro pojde do fryzjeraa, chociaz nie wiemm kurcze sama co robic...
wow Gaja bawi sie sama w swoim pokoju :szok:
 
reklama
Hej!

Nic mi się nie chce...
Viki, moje samopoczucie jest do bani:-( Boli żołąd, niedobrze, ohydny smak w ustach, bleee, wieczorami wzdęcia i coś jeszcze, fuj... Normalnie masakra... Z Filipem miałam prawie bezobjawowo.

Poza tym mam jakąś paranoję, że pójdę za 2 tyg. na usg i mi powiedzą, że serce nie bije i trzeba robić zabieg:-( Tyle słyszę o tym...
No nic, co ma być, to będzie.
Jutro idę do gina, ale usg na pewno nie będzie, bo nie ma w gabinecie. Dopiero w lutym mam mieć.

Nie wiem, co pisać. Pozdrawiam was serdecznie,
Paula, a jak ty ten bęben wyjęłaś?
Basia, zdrówka dla Was!
Viki, może Pablo faktycznie robi Was w konia z tymi kolorami?:confused:
Stefa, wygoniłaś Gaję do siebie, hehehehe
Kacha, a jak Ty się czujesz?
Jutrzenka, a Ty co tak rzadko zaglądasz? Praca Cię tak wykańcza, że nie masz na nas czasu;-)
Aga, jak tam dzisiaj się miewacie?
Dla pozostałych buziaczki:tak:

 
Do góry