reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

A co to ,wszystkie dziewczynki na wakacjach? To wracajcie szybko, bo strasznie sie tu pusto zrobilo:tak:
Mialam wlasnie dzisiaj miec wizyte u gina ale w sobote zadzwonili i przelozyli mi ja o tydzien:-( Troche sie wkurzylam, bo liczylismy, ze zobaczymy jak sobie mieszka nasze malenstwo, a tu trzeba czekac dluzej... Ale trudno, na szczescie czas szybko leci i mam nadzieje ze tym razem nic nie wyskoczy:-)
 
reklama
Ale wyskoczylam z tym postem, ze nikogo nie ma... Ale wiecie co? Na innej przegladarce mialam probemy z zalogowaniem sie a strona glowna zatrzymala mi sie na 122 stronie( i dalej zadnego wiecej postu nie bylo:-( ), stad to nieporozumienie:tak: A teraz otworzylam sobie BB przez Opere i narazie dziala:) I oby tak dalej...
 
pryzbela kilka z nas tu jest ale mało i rozmów też nie ma zbyt wiele. Ale pewnie niedługo znów wszystkie tu będziemy gościć i plotkować jak należy:tak:
 
Oj jak ja marzę o wakacjach i urlopie...
Jak narazie mogę sobie tylko pomarzyć ;)
Nawet jeszcze nie wiem na kiedy urlop sobie brać, zresztą po co go brać jak i tak bym w domu siedziała ;-)
 
czy ktoś wie co się dzieje z DotąZ? Od kilku dni nie odzywa się tutaj. Nic nie wspominała o jakimś wyjeździe więc troszkę się martwię co z nią.
 
Witajcie.
Ja zaglądam tu codziennie, ale niestety mam kiepskie samopoczucie i nie mam siły napisać nawet kilku słów. :crazy: Wróciły mi mdłości, zgaga i ciągłe zmęczenie.
A tak poza tym jest ok, widzę, że brzuszek mi rośnie:-D.
Pozdrawiam Was gorąco ;-)
 
biedna jesteś dotaZ. Ale mam nadzieję że już nie długo mdłości Ci przejdą bo reszta to dopiero za około pół roku:tak: Dawaj nam znać tylko że jest ok byśmy się nie martwiły.
 
Ufff, Dota to widzę, że nie jestem sama ;-)
U mnie właśnie dopiero zaczęły się mdłości, zgaga i ciągłe zmęczenie, a w pierwszych tygodniach ciąży nie miałam żadnych dolegliwości...
To chyba także wpływ tej głupiej pogody niestety :(
 
reklama
Czesc Dziewczyny :)
Jak sie macie? dotaZ wspolczuje i jestem z Toba :tak:
Wczoraj wrocilam do pracy ale nie mialam neta,a dzis pierwsze co zrobilam to zajrzalam tutaj... Jejku :szok: ile Wy napisalyscie! Jakos w polsce nie mialam czasu usiasc do komputera,wolalam ten czas spedzic inaczej. A dzis szok ile czytania.

Widze ze sa nowe dziewczyny... Witam wszystkie!

Ataata swietna robota z tym watkiem :tak:
 
Do góry