reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

witam serdecznie mamusie

wczoraj koło południa złapał mnie ogromny ból od połowy kręgosłupa przez bok do pępka ( lewa strona tłowia brzucha) po około 15 minutach przeszło mi. 2 lipca mam wyzytę u gina, ale czy mogło się coś stać dziecku ? nie miałam żadnych plamień.
 
reklama
Witajcie!!!

Giyoshi wiesz ja miałam tez jakieś dziwne bóle, tylko od żeber po pachwiny, bolał mnie tez lewy bok, troche nogi....miałam taki ból dwa razy i trwał ok 30 min.(pomogła mi no-spa), w tym czasie nie mogłam się ruszac i mocniej oddychać......no i pojechałam od razu do mojego lekarza, powiedział, że takie bóle napadowe zdarzają sie w ciąży i są normalne. Najważniejsze, że nie było plamień.
Jeżeli bardzo się przejmujesz to idź do lekarza ale ja miałam podobnie i napisałam Ci to aby Cię uspokoić. Będzie dobrze zobaczysz:tak: Trzymaj się.
Taką najczęstszą przyczyną takich bóli jest stres albo przemęczenie-noszenie cieżkich rzeczy..itp.
 
Cześć dziewczyny! :happy2:
Przepraszam, że się tak wtrącam ...
Poszukuje placówek, w których można rodzić w wodzie. Mam nadzieję, że któraś z was mi pomoże. Szukała na rodzicpoludzki.pl ale nic nie znalazłam ...:eek:
Jeśli to możliwe, to prześlijcie mi informacje na PW.
Dzięki serdeczne
Ania
 
DotaZ
Dziękuję barrdzo za odpowiedź. I jeszcze jedno przypomniało mi się jak napisałas o bólu żeber - też u mnie takie czasami występują, dopiero się zaczeły. Jestem zaskoczona ze tak szybko występuja że tak powiem bóle rozporowe od środka. Za dwa dni połowa dopiero minie a mnie się juz tak ;) dokucza od środka.

i jeszcze jedno pytanie z innej beczki - czy już czułyście kopanie Drogie Panie ?
 
ataata napewno się ułozy, tylko musisz w to wierzyć no i pamiętać że faceci to inny gatunek. Uwież mi Ataata ale oni boją się bardziej niż my. Mój mąż po urodzeniu Stasia był w takim szoku że przez rok był obrzydliwy i nie do wytrzymania. I gdyby nie to że był moim mężem to pewnie bym go zostawiła. A teraz mu przeszło i jest znów moim fantastycznym mężczyzną:-):-) Po prostu faceci tak mają niestety:tak:
Ataata...ja tez tak uwazam, ulozy sie tylko musicie jakos ten fakt zaakceptowc, facet to cos innego niz my
napisalabym cos na temat tego co napisala Weroniczka, ale nie moge.wczoraj sie dowiedzialam ze moi znajomi te tu zaladaja (chodzi o BB) a dokladnie kobiety...niewane, kiedys cos na ten temat napisze, ale nie teraz

Ataata...am nadzieje, ze bedziesz miala tam szybko neta i niech wszystko bedzie kolorowo
 
Witam wszystkie panie. Ten weekend świecił tu pustkami jak nigdy. Można by wywnioskować że każa ciekawie spędzała te dwa dni. Mnie praktycznie nie było w domu i teraz jestem tak umordowana tym że dziś sobie robię dzień totalnego lenia:tak: O ile mi pozwoli Stasiu:-)
A dziś chwyciłam jakiegoś doła bo od samego rana nachodzą mnie myśli że coś jest nie tak z dzidzią. Nie mam ku takim myślą podstaw ale czasem takie doły mnie chwytają:-( Więc tym bardziej muszę sobie dziś poodpoczywać.
 
Witam

Weroniczka...tak to jest, lapiemy doly, ale ja zwalam to na hormony bo w ciazy buzuja ze szok

zycze milego dnia wszyskim i bez zadnych dlow i takich tam
 
powoli mi przechodzi ale podejrzewam że dopóki nie poczuję na 100% kopniaków ( bo wydaje mi się że od dwuch dni czuje jak się rozpycha w brzuchu) to bede łapała te doły
 
wazne ze cos czujesz i to jest najwazniejsze. moje malenstwo jak nie dalo o sobie znac przez prawie tydzien to zacelam sie martwic

nie wiem co sie ze mna dzieje, chyba przez taciaze mam uposledzenia psychiczno-ruchowe (z Ninka tez mialam,-zapominalam slow:-D)teraz caly czas jak pisze zapominam literek i ich nie wciaskam:-D
 
reklama
Do góry