reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

A tak wogóle bo mnie znowu nie bedzie przez pare dni...
Ja zaraz pisze do admina o udostepnienie zamknietego wątku dziewczynom, ale jakby co to każda z dziewczyn która ma dostęp może napisać do admina w tej sprawie. Także jakbym znowu zniknęła albo jak bym niewiem zdechła czy coś;-) to wtedy zajmujcie sie tymi sprawami za mnie i piszcie do admina ( aniaslu )bez problemu ;-)
 
reklama
Agatko! Cieszymy sie ,ze wszystko w porzadku i ,ze juz jestes ale chwilunia.... nie napisalas nam najwazniejszego -czyli jak bylo i co dalej;-):tak: opisuj wszystko jak na spowiedzi bo my tu w niepewnosci zyjemy i czekamy na informacje co sie dzialo w Kalwarii;-):happy2:
 
ataata napewno się ułozy, tylko musisz w to wierzyć no i pamiętać że faceci to inny gatunek. Uwież mi Ataata ale oni boją się bardziej niż my. Mój mąż po urodzeniu Stasia był w takim szoku że przez rok był obrzydliwy i nie do wytrzymania. I gdyby nie to że był moim mężem to pewnie bym go zostawiła. A teraz mu przeszło i jest znów moim fantastycznym mężczyzną:-):-) Po prostu faceci tak mają niestety:tak:
 
Weroniczka ciesze sie, że wam sie ułożyło :tak: widze, że troche czasu musiało upłynąć, ale ważne że teraz jest oki.. Mam nadzieje, że jednak mnie też sie ułoży;-)

asmodis, Weroniczka już napisałam do admina żeby wam dał dostęp teraz trzeba poczekać... jak dostaniecie już dostęp to pod nickiem wam wskoczy napis "Klub grudniówek `07" ale niekoniecznie, więc lepiej sprawdzajcie sobie codziennie czy juz możecie wejść do zamkniętego przez ten link odsyłacz co zostawiłam w tamtym wątku. Mam nadzieje, że szybciutko sie to uda załatwić:-)

Ja się będe pomału juz żegnać niestety, bo tak jak mówiłam wpadlam do Krakowa na 1 dzień :-( ale jeszcze o cos zapytam:

Dziewczyny bo mam cos takiego od paru dni, że jak leże albo siedze i nic nie robie (odpoczywam) to czuje takie dziwne impulsy w brzuchu... tzn to raczej chyba nie są jakieś skurcze, a raczej coś w stylu delikatnego "prądu" czy ukłucia... Niewiem co to jest... głownie mam to tak jakby z lewej strony macicy... Niewiem jak to opisać.. tak jakby ktoś mnie delikatni kopał prądem, trwa to dosłownie sekunde i przechodzi, ale jak już to poczuje, to potem dzieje sie dość regularnie w odstepach np 20 sekundowych do paro minutowych. Nie wiem czy w ciągu dnia tez to mam bo jak jestem zajęta czymkolwiek to poprostu o tym nie myśle i nie skupiam sie nad tym. Niewiem czy to jest nawet w macicy czy raczej to lewy jajnik:sick:(choć jajnik jest troszke bardziej po lewej niż to miejsce) Niewiem co o tym myśleć....:sick:
Jednym słowem delikatny impuls prądem promieniujący tak jakby do pęcherza moczowego, a nawet czasem biegnący do ujścia cewki moczowej.... (aha to nie boli tylko raczej tak śmiesznie "kłuje", takie dziwaczne uczucie nie do opisania)
Normalnie zachodze w głowe, bo to nie bardzo sa skurcze macicy i niebardzo chyba ruchy dziecka... Niewiem co myślec o tym.
Właśnie tu siedze od 30 minut i cały czas to czuje...
Czy któraś z was ma może cos takiego, albo wie co to może być...?
Jak wiecie to wypowiedzcie sie oki...;-)


No i to by było chyba na tyle...
Ja jutro jade do Kryspinowa nad wode popływac troche no i na kajaach pośmigać. Oby pogoda tylko była. No a potem do Kalwarii, wieczorkiem jest u nas festyn (w końcu coś sie dzieje bo takto nudy) bedzie Brodka haha. Znajomi znowu sie połopijają a ja taka bidulka... abstynencja i bede musiała patrzeć na te poopijane gęby:-D
Niewiem kiedy do was zajrze, bo niemam tam neta chwilowo. W poniedziałek dopiero popłace rachunki, więc neta dopiero w przyszłym tygodniu sie doczekam... może.
Także nie będzie mnie tu jakiś czas, oczywiście będe tęsknić, bo BB mnie uzależniło i tych pare dni bez was było dla mnie prawdziwym koszmarem:-(
No ale nic nie poradze.
Także trzymajcie sie cieplutko

Aha bo bym zapomniała!!! Dziewczyny z dostępem do zamkniętego jakby co to upominajcie sie o asmodis i Weroniczke, no i jeszcze jedna prośba: niech jedna z was napisze do admina aniaslu o przeniesienia nam w końcu tej "Galerii Brzuszków" do zamkniętego. Bo ja już dwukrotnie sie prosiłam i jak narazie widzicie... g*wno z tego:wściekła/y::no:. Więc upomnijcie sie oto koniecznie, bo takto sie tego nigdy nie doczekamy;-)

Ufff ale naskrobałam!

Więc papapapapa wszystkim, do zobaczenie (mam nadzieje) jak najszybciej, bo tam zeświruje w tej Kalwarii bez was:-)
Miłego weekendu dla wszystkich i tysiąc buziaków dla was i fasolek;-)
Papa:-(;-)
 
Dzień dobry.
Ja na chwilusie jeszcze...

Weroniczka widze, że Ty już masz dostęp do zamkniętego, nie wiem jak asmodis, ale pewnie też:-)
Normalnie niedowiary, że tak szybko sie tym zajęli... no ale Super!

U mnie pogoda gówniana więc nici z plażowania (normalka):wściekła/y: zawsze tak jest, że jak sie człowiek zorganizuje większą grupą to nic z tego nie wychodzi...
A szkoda gadać.

Pappa
 
reklama
czesc Kobitki!:-)
Tak Ataata siedzialam bo czytac umialam ale nic napisac:no:i trche sie wkurzalam ale juz wszystko dobrze na cale szczescie;-).
Czuje sie dzis troche zel boli mnie glowa i mam zawrioty.Bylismy z mezem w sklepie to musialam wyjsc jak on stal przy kasie bo tak mi sie zaklecilo w glowie i pot mnie obla ze myslalam ze padne tam:-(teraz gotuje obiadek i leze bo te zawroty glowy doprowadza mnie dzis do szalu:-(
 
Do góry