reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

witam

Doticzka...ja nie wiemco to znaczy tak dlugo rozstawac sie z ukochanycm,ale czas szybko leci i niedlugo do ciebie wroci

mala wlasnie usnela i moge podczytac BB bo musze tez posprzatac mieszkanie...niestety od tego wypadku bylam u mamy a maz zostal sam w domu i jak wrocilam....domyslacie sie, trzeba troche ogarnac. ralacje zdam na odpowiednich watkach, bo widze ze nikt do nich nie zaglada
 
reklama
Wysłałam smsa do Ataaty może da znać czy u niej wszystko ok;-)

TYlko nie wiem czy to aktualny nr kom bo podała mi go bardzo dawno:)
 
dotliczka poradzisz sobie:tak: Ja muszę na drugie piętro taszczyć nie tylko zakupy ale i małe, rozśpiewanego i skaczącego jak " klóliciek" synka. I wcale nie jest tak źle. Na zakupy biorę plecak bo łatwiej i lżej się wnosi:-)
 
Niestety nie odpisała :-( nie wiem, moge do niej zadzwonić ale nie chce się narzucać ani przeszkadzać:zawstydzona/y:, jak myslicie? Troszke się o nią martwie;-)
 
Hmmm.... jak bym zadzwoniła na Twoim miejscu, choć na chwilkę.
Rzeczywiście wszystkie tu się martwimy. Szczególnie znając całą sytuacje.
 
reklama
Dodzwoniłam się do Ataaty :tak: U Niej wszystko ok:-) Jest w Kalwarii:-) i bedzie wieczorem w Krakowie to się odezwie na BB;-)
 
Do góry