reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

wiolus pisze:
Paula nie wnikam jakimi ogorami Ty sie caly dzien zajmujesz  :p
a no rzeczywiście mam 2 ogórki  ;) jeden duży drugi mały ;) ;)  ;D ;D

Wanda ja tez mam nadzieje, chociaż napewno nie będzie mnie tak często jak kiedyś :(

Gocha no rzeczywiście trzeba bardzo uważać a co do smoczków to my tez mamy Aventu bo innego Kacper nie chce i tez wkłąda prawie całego do buzi  ::) gratulacje dla Kamilki chodzenia :)
co za pech z tym netem  :(

zmykam
dobranoc

 
reklama
Amelka - wspaniałomyślna rzekłabym ;D ;D ;D

Paula - no ja ostatnio też niezbyt często jestem - to że dziś tak siedzę nie znaczy, że tak codziennie - właściwie to dziś sobie tak pozwoliłam :) Od jutra zaczynam mgra ;D ;D ;D
i tak mówie sobie od 3 miesięcy conajmniej, jak nie dłużej :D :D :D
 
Wanda no Amelka juz mnie wyprzedziła bo właśnie chciałam napisać ze ten bebilon to początkowy jest ;D

Wiolus to i tak nieżle zaczynasz bo ja zaczynałam od malucha :D a jak będziesz miała tyle lat co ja to zobaczymy ;D
 
Hejo po przerwie ( kolejnej :-[ ) :)

Dawno mnie nie było a tu tyyyle nowych ząbków się pojawiło :) Gabi, Kamilko, Natalko gratuluję Waszym dzieciaczkom ;D

A ja ostatnio nadrabiałam spotkania towarzyskie i właściwie dalej nadrabiam bo jutro znowu przychodzą znajomi ::)

Poza tym mam totalne doły apropo mojego powrotu do pracy :( :( Na dodatek sprawy się pokomlikowały, bo nie wiadomo jaki będzie stan zdrowia mojej babci ( kiedys wspominałam, że ma raka ) i czy moja mama nie będzie musiała się nią zajmować, co wyklucza wtedy jej przyjazdy do nas i opiekę nad Kamilkiem :( No tu pojawiają się problemy, bo na opiekunkę nas nie stać, branie urlopu wypoczynkowego nie jest dobrym pomysłem, bo zostajemy z pensją Marcina i kredytem do spłacania, a na dodatek mój staż w szkole znowu się przedłuża, o ile wogóle nie musiałabym zaczynać go od nowa, a zostało mi tylko pół roku do końca :( Także jest nieciekawie, choć mój Marcin jest dobrej myśli, że jakoś to pogodzimy, że najwyżej mój teść, który pracuje w domu, od czasu do czasu zajmie się Kamilem przez kilka godzin ( czego osobiście sobie nie wyobrażam ) :( Najgorsze w tym wszystkim jest dla mnie to, że wszyscy będą po trochę zajmować się Kamilkiem, a ja najmniej :( To jest okropne, że matka nie może opiekować się własnym dzieckiem i że to nie do niej ono będzie lgnąć :(
No to się wyżaliłam :(

A z dobrych wieści, to to, że mamy już 7 ząbków w sumie ;D 3 na górze i 4 na dole :)
A poza tym Kamil też już "chodzi" przy meblach no i trzymany za rączki u góry też "chodzi" :) No i zaczął w końcu cos tam gadać po swojemu "aga aga aga" czy " bła bła bła " :)

To tyle u nas po krótce ;)

Natalko ciesze się, że udały Wam się wakacje :)

Kamilko pamiętam ten protokół i te pytania u księdza ::) Na szczęście na większość tych pytań ksiądz sam odpowiadał i wpisywał, więc było szybciej :)
 
Helou

Nas tu też jakiś czas nie było :) Roboty budowlane pomału posuwają się na przód a ja zza garów wyjśc nie mogę, na szczęście wczoraj była mama i mi trochę pomogła bo wszystko co robię niestety odbija się na Kubie bo nie jestem w stanie mu poświęcić tyle czasu ile powinnam a on go już coraz więcej potrzebuje.... Dzisiaj wreszcie mam luz bo ojciec z wujkiem zrobili sobie dzień przerwy a Tomek z kolei jest w delegacji więc mam czas tylko i wyłącznie dla Kubuśka :) :)

Co do facetów to mój ojciec jest własnie takim typem człowieka jak któraś z Was opisywała swojego... "JA zrobiłem", "JA naprawiłem" ale "Ty (lub Wy) zepsuliście"...... normalnie tragedia.....Tomek na szczęście nie ma takich jazd za to wkurza mnie u niego że pyta się o wszystko... "gdzie jest to" "gdzie jest tamto" i nawet czasem potrafię mu precyzyjnie powiedzieć np" druga szuflada od góry po lewej stronie" a on i tak nie znajdzie tego czego szukał bo mu się nie chciało czegoś podnieść albo przesunąć... jego poszukiwania ograniczają się do rzucenia okiem wookoło i stwierdzenia "no nie ma"......

Ketsa - mam nadzieję że z Maksiowym oczkiem wszystko będzie w porządku

co ja to jeszcze chciałam.....
acha no właśnie...gdzie jest Beata czyżby obraziła się na dobre???? Mam nadzieje że nie.....
 
A właśnie jeszcze chciałam pogratulować wszsytkim dzieciaczkom nowych umiejkętności i kolejnych ząbków... u nas nadal pustki w otworze gębowym..... ;) :p
 
Helioł!!
Bartyś, to, że pojdziesz do pracy i kto inny bedzie sie zajmowal dzieckiem, nie oznacza ze nie bedzie do Ciebie lgnac!! Bedzie!! Ja tez sie tego obawialam, juz 3 miesiac mi mija jak pracuje, a sama widze ze Oliwcia lgnie do mnie jak najbardziej!! I mam poczucie, ze mama i tak jest najzwazniejsza. Tez miewam doliny, ze chcialabym z nia w domu byc, od czasu do czasu rozwazam wychowawczy, jednak tez mamy nad soba kredyty, dalszy remont domu itd...ech.
Wandzik, ja rozmawialam z Beatka, postanowila odpoczac od forum i poswiecic wiecej czasu Mikusiowi. Trzeba to uszanowac, bo rzeczywiscie forum i w ogole net uzaleznia okrutnie. Mam oczywiscie nadzieje ze Beata od czasu do czasu wpadnie!!
Ziemzia obiecala ze wpadnie tez czasem.
Natomiast Pamcia poki co milczy :)
Widze ze na bb sie jakas lekcja anatomii zrobila ;) Jedni maja ogory, inni bagietki a nawet rogale :laugh:
A co do ogorow, slojow i przetworow to sie pochwale ze tez ostatnio szaleje ;) wprawiam tym w zdumienie moje niewirtualne kumpele, bo moj wizerunek nie przystaje do wizerunku gospodyni zaprawiajacej sloje na zime ;) a jaka mi radosc to sprawia, hihi.
Co to ja jeszcze chcialam...wozek zamowilam ;) w ogole nie bylo co dyskutowac, w zasadzie bez zastanowienia go zamowilismy i juz, mam nadzieje jutro bedzie.
Natalka - wczoraj rozwazalam gdzies Ty ;) Steffi, witaj!!
No wiecej nie pamietam. Miłego dnia!!
 
witam z rana!!!!!

Wandzik dzieki za wstawienie fotek!!!!

i jeszcze jedno jakby ktos moglby i napisac jakie adresy i komu wysylac???nie moge nadrobic tylu stron bo zajeloby mi to sporo czasu ktorego nie mam ,wiec bylabym wdzieczna!!!!

My tez mam juz 2 zabki i mlody wstaje na calego!juz teraz nie chce siedziec tylko nogi i nogi!!!juz jest nie do wytrzymania!!!a no i musialam w zwiazku z tym obnizyc do konca lozeczko dla bezpieczenstwa!!!!!!!!1
 
reklama
Witam!

A ja sie chwalę, że PO RAZ PIERWSZY od 19 grudnia Agatka przespała cała noc - od 21 do 6 rano! Alleluja! NIe posiadam sie z radości. A to po tym, jak na kolacje dostała nie 180 a 210 ml kaszki! Mam nadzieję, ze to nie jednorazowy wyczyn mojej córeczki!

No i w związku z tym chcę jej sprawić nagrodę. I proszę pomóżcie ignorantce allegrowej - podpowiedzcie mi, czy moge poprosić gościa, zeby wstawił w aukcji opcje KUP TERAZ i zapytać od razu ile by wtedy chciał kasy?? Pewnie mogę, ale wolę Was zapytać!
 
Do góry