reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniówki gotują

reklama
Zabijeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!! Tak mi sie chce jakiegos ciasta ze masakraaaaaaaaaaa zasliniłam laptopaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
 
No to ja zapodam przepisik na szybkie ciasto z owocami
(moga byc jablka,sliwki truskawki)
4 jajka
1,5 szk cukru
1,5 szk oleju
2,5 szk maki
1 cukier waniliowy
1,5 łyz proszku do pieczenia
Owoce pokrojone

WYKONANIE:
Jajka ubic z cukrem,dodac reszte skladnikow i wylac na wysmarowana blache.Powkladac owoce i do piekarnika;-)
 
Kopciuszku - to ja jutro robie, a w weekend spróbuje podołać shrekowi.

A w jakiej temperaturze i ile czasu to trzymać?
 
Wiesz co tylko nie popelnij takiego bledu jak ja wczoraj,jak bedziesz wkladac sliwki połowki to ukladaj skórka do spodu blachy:tak:bo ja nawrzucalam byle jak i moje sliweczki znalazly sie po upieczeniu na spodzie ciasta:tak:
 
Kopciuszku - wczoraj nie dałam rady ale dziś pieke ciacho. Wzięłam Twoją rade do serca i czekam teraz na efekty. Za pół godzinki będzie chwila prawdy. :-D:-D
 
reklama
Zrobiło się, ale zapach :-)

Spróbowałam jeszcze ciepłe i pycha :tak::tak::tak:Ale już cukrem nie sypie bo jest słodziutkie. Dzięki za przepisik. ;-)
 
Do góry