reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Mi się podobają bardzo te łyse koty - Sfinksy i one podobno potrafią skoczyć ok. 2 metrów w górę :o
Ja na całe szczęście mam Ragdolla nawet na szafkę nie potrafi wskoczyć, a co dopiero na stół czy blat w kuchni 🤣 jest mega wybredna więc moje jedzenie to nie dla tej Pańci, nawet by łapą nie tknęła 🤣🙈 chyba, że wołowinka to a i owszem 😁
 
reklama
W pierwszej ciąży prenatalne miałam w 13 tc. Tego samego dnia badanie USG i pobranie krwi. Wyniki z opisem dostałam na maila i później omawiałam je jeszcze z gin prowadzącym.
ja tez miałam USG i pobranie krwi tego samego dnia ☺️ tylko że wyniki z USG lekarz mi n miejscu wyjaśnił, a co do krwi było tak że jeśli byłoby coś źle to będę do mnie dzwonić.
 
Tak się zastanawiam na wyprawką, mam 16 letnie dziecko więc jak wiadomo, wszystko muszę kupić bo od pierwszej ciąży minęło wiele lat. Kiedy planujecie rozpocząć szykowanie, kupowanie wszystkiego dla dzieciątka?
 
Dziewczyny wczoraj miałam usg. Serduszko bije. Narazie wszytsko w porządku. Tak się bałam bo nie mam żadnych objawów...nawet piersi nie bolą...
Zazdroszczę Wam. U mnie pewnie do 12 tyg nic nie nie wydarzy. Żadnych badań.
To usg zrobilam prywatnie....jak będzie trzeba to znów pojde. Dobrze że są tu polskie kliniki. To jedyna pociecha.
Mamusie dobrze ze się zapisalam na to forum. Fajnie się Was czyta😊
 
Tak się zastanawiam na wyprawką, mam 16 letnie dziecko więc jak wiadomo, wszystko muszę kupić bo od pierwszej ciąży minęło wiele lat. Kiedy planujecie rozpocząć szykowanie, kupowanie wszystkiego dla dzieciątka?
Gdziestam wiadomo że przechodzi przez głowę cały czas z radości. Ale myślę, że z zakupami to na spokojnie po 5tym miesiącu, zacznę się rozglądać za fotelikami wózkami kosmetykami.
Ja już tyle wyczekiwałam na to dziecię, że już w dużej mierze wiem co chce :D

Ja wyszłam z założenia, że puki co pokoju nie ma co urządzać bo i tak pierwsze pół roku będzie z nami, w łóżeczku dostawnym.
A cała reszta przyjdzie z czasem ;)
 
Tak się zastanawiam na wyprawką, mam 16 letnie dziecko więc jak wiadomo, wszystko muszę kupić bo od pierwszej ciąży minęło wiele lat. Kiedy planujecie rozpocząć szykowanie, kupowanie wszystkiego dla dzieciątka?
To tak jak ja...syn 12 lat. Nie posiadam kompletnie nic....nawet nikt z bliższych znajomych nie ma już maluszków. Więc wszystko sama muszę ogarnąć. Przeglądam trochę wózki...tak po cichutku bo boję się zapeszyć ale lubię patrzec na wózki łóżeczka,ubranka 🙈
 
reklama
Bardziej nurtuje mnie kwestia kiedy podzielić się nowina z rodzicami i teściową, reszta rodziny?
Czy czekać do prenatalnych... Czy niespodziankę na dzień mamy. Biję się z myslami
 
Do góry