reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Cześć przyszłe mamusie 👶
Podczytuje was i podczytuje j chyba czas nieśmiało do was dołączyć.
Termin z miesiączki pokazuje na 21 grudnia wizyta u lekarza 25 kwietnia 🙂
Mam nadzieję,że wszystko będzie Dobrze.
Na pokładzie córeczka z 2022 roku. Będzie ciekawie ❤️
 
Hej ja w święta zrobiłam test i wczoraj. Dwie piękne kreski. Mam też 2 letnią córkę która dalej jest na piersi. Termin pokazuje mi na 12 grudnia w aplikacji. Gina mam dopiero 26 kwietnia. Czy macie już jakieś objawy? Mnie strasznie bolą piersi przy karmieniu do tego brzuch jest wzdęty i mnie pobolewa.. Plecy tak samo trochę się obawiam. Choć w pierwszej ciąży też mnie tak bolał ciągiem 2 tygodnie a nie pamiętam czy plecy też. Raz też kiedyś miałam ciąże biochemiczną więc stres mam i pewnie już będzie do wizyty.
Mnie przez około 2 tygodnie też dosyć mocno bolał brzuch, ale już jest ok! A wczoraj była beta ponad 2 tysiące, więc się troszkę uspokoiłam. I również piersi mnie baardzo bolą, nie idzie ich dotknąć. Innych objawów póki co brak.
 
Cześć dziewczyny! Dzisiaj robiłam 2 testy z porannego moczu(prawdopodobnie 12 dpo), oba mają tą samą czułość (10 mlU/ml) a zabarwienie kresek wyszło totalnie inne. Któraś też tak miała? 😅 Pytam z ciekawości, bo jutro i tak pędzę na betę 💪🏻
 
Cześć dziewczyny! Dzisiaj robiłam 2 testy z porannego moczu(prawdopodobnie 12 dpo), oba mają tą samą czułość (10 mlU/ml) a zabarwienie kresek wyszło totalnie inne. Któraś też tak miała? 😅 Pytam z ciekawości, bo jutro i tak pędzę na betę 💪🏻
Ja nie widzę zdjęcia ale różnej firmy mogą mieć różną intensywność więc się nie denerwuj. Nie ocenia się wielkości bety po intensywności zabarwienia - zasada zero-jedynkowa ciąża jest lub jej nie ma i to wszystko co wynika z testu 🙂 🤞🤞🤞za bete
 
Ja nie widzę zdjęcia ale różnej firmy mogą mieć różną intensywność więc się nie denerwuj. Nie ocenia się wielkości bety po intensywności zabarwienia - zasada zero-jedynkowa ciąża jest lub jej nie ma i to wszystko co wynika z testu 🙂 🤞🤞🤞za bete
Dziękuję! ❤️ wstawiam jeszcze raz zdjęcie. Uspokoiła mnie ta intensywność zabarwienia, bo w styczniu miałam podobną intensywność testu,ale niestety okazała się ciąża biochemiczna, więc jestem trochę przewrażliwiona, obawa pozostaje 😅
 

Załączniki

  • 20230413_061825.jpg
    20230413_061825.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 61
Dziękuję! ❤️ wstawiam jeszcze raz zdjęcie. Uspokoiła mnie ta intensywność zabarwienia, bo w styczniu miałam podobną intensywność testu,ale niestety okazała się ciąża biochemiczna, więc jestem trochę przewrażliwiona, obawa pozostaje 😅
Ewidentnie test dodatni gratuluję 🙂 punków nie znam, a ten drugi to nordtest?Niestety każda z nas jest i będzie pełna obaw na każdym etapie, ale nie ma co się stresować - stres dzieciątku nie jest potrzebny ☺️
 
reklama
Ewidentnie test dodatni gratuluję 🙂 punków nie znam, a ten drugi to nordtest?Niestety każda z nas jest i będzie pełna obaw na każdym etapie, ale nie ma co się stresować - stres dzieciątku nie jest potrzebny ☺️
Dziękuję raz jeszcze! Tak,dokładnie, Nordtest, i nie wiem czemu,ale bardziej się spodziewałam, że pink będzie "ciemniejszy" 😅 życzę miłego dzionka! 😍
 
Do góry