reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Hej ja w święta zrobiłam test i wczoraj. Dwie piękne kreski. Mam też 2 letnią córkę która dalej jest na piersi. Termin pokazuje mi na 12 grudnia w aplikacji. Gina mam dopiero 26 kwietnia. Czy macie już jakieś objawy? Mnie strasznie bolą piersi przy karmieniu do tego brzuch jest wzdęty i mnie pobolewa.. Plecy tak samo trochę się obawiam. Choć w pierwszej ciąży też mnie tak bolał ciągiem 2 tygodnie a nie pamiętam czy plecy też. Raz też kiedyś miałam ciąże biochemiczną więc stres mam i pewnie już będzie do wizyty.
 
Hej ja w święta zrobiłam test i wczoraj. Dwie piękne kreski. Mam też 2 letnią córkę która dalej jest na piersi. Termin pokazuje mi na 12 grudnia w aplikacji. Gina mam dopiero 26 kwietnia. Czy macie już jakieś objawy? Mnie strasznie bolą piersi przy karmieniu do tego brzuch jest wzdęty i mnie pobolewa.. Plecy tak samo trochę się obawiam. Choć w pierwszej ciąży też mnie tak bolał ciągiem 2 tygodnie a nie pamiętam czy plecy też. Raz też kiedyś miałam ciąże biochemiczną więc stres mam i pewnie już będzie do wizyty.
Mnie troszkę piersi ale już mniej niż wcześniej (rozglądam się właśnie za fajnym biustonoszem nocnym), brzuch boli jak na miesiączkę ale jestem tak śpiącą!! Normalnie masakra jestem w stanie usnąć wszędzie gdzie usiądę :p
 
Mnie troszkę piersi ale już mniej niż wcześniej (rozglądam się właśnie za fajnym biustonoszem nocnym), brzuch boli jak na miesiączkę ale jestem tak śpiącą!! Normalnie masakra jestem w stanie usnąć wszędzie gdzie usiądę :p
To dobry objaw ciąży ja choć bym chciała to mi dziecko nie da 😁
 
A jak potwierdziłaś owulację? U mnie z daty ostatniej miesiączki ciąża powinna być 4 dni starsza. Ale ja wiem, że mam dłuższe cykle niż 28 dni, wiem kiedy był pik na testach owulacyjnych i wiem, kiedy były starania i to właśnie z tymi drugimi terminami zrównał mi się wiek ciąży :)
Owulacje mam tylko i wyłącznie wyliczoną z kalendarzyka, ale zawsze miałam regularne cykle, ostatnie 4 miesiące co do dnia miesiączka zawsze co 28 dni. Wcześniej brałam tabletki. Ale przed tabletkami też nie miałam problemu z regularnością. Najwidoczniej coś się przesunęło. Teraz z niecierpliwością wyczekuje następnej wizyty 🙏🏻
 
Owulacje mam tylko i wyłącznie wyliczoną z kalendarzyka, ale zawsze miałam regularne cykle, ostatnie 4 miesiące co do dnia miesiączka zawsze co 28 dni. Wcześniej brałam tabletki. Ale przed tabletkami też nie miałam problemu z regularnością. Najwidoczniej coś się przesunęło. Teraz z niecierpliwością wyczekuje następnej wizyty 🙏🏻
Spokojnie, u mnie tak jak u Ciebie ostatnie miesiące idealnie 28 dniowe a w tym cyklu owulacja na bank była przesunięta jakieś 5 może 6 dni :)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry