reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Miałam mieć prenatalne na 17:50 i jest takie opóźnienie , że wejdę chyba godzinę później... Wizyta prywatna , ponad godzina drogi itd mogliby dać znać wcześniej 😬😬😬 zejdę na zawał..
U mojego gina to święto lasu jak się o czasie wchodzi 😅 przez całą poprzednią ciążę raz mi się zdarzyło 🤣 oczywiście wtedy jak spotkałam koleżankę na korytarzu i chciałam z nią pogadać 😑
 
reklama
Dziewczyny mam dzisiaj totalny zjazd mocy . Dowlokłam się z pracy do domu po 15 i do tej pory leżę. Od poniedziałku idę chyba na zwolnienie. W pracy jestem tylko ciałem ale nie mam siły nic robić 😐

Jakbym czytała o sobie 🙄 wczoraj myślałam, że wjeżdżam w 2 trymestr i zaczynam nowe, wspaniale życie, a dziś mnie tak uderzyło zmęczenie, że ledwo żyje 😞
 
A kiedy miałyście zakładaną kartę ciąży? 🤔 ja wizytę teraz będę miała w 11 tc to myślicie, że już mi gin założy czy jeszcze nie? 🤔
 
w biedronce jest mrożony. Jak już fasolka szparagowa żółta jest to bob musi być. Znajdę! Będę polować aż dopadnę 😂dzisiaj pragnienie jest silniejsze
To ja od początku tygodnia mam takie pragnienie na zupę szczawiowa ale nie miałam szczawiu 🙈 i tez tak polowałam aż pojechałam nazbierać tego szczawiu z mama bo nie dawało mi to spokoju i dziś jest zupka u mamy zaraz jadę skonsumować 😅🥰
Rano miałam znowu krwawienie, moja gin powiedziała abym podjechała do niej na IP podejrzala usg. Z dzieckiem wszystko Ok, mam krwiaka tuż przy ujściu, dlatego nie ma brązowych plamien tylko krew, bo się oczyszcza. Mam brać cały zestaw przepisanych leków i odpoczywać. Co dziwne krwawienia od 2 dni tylko rano. Później spokój. I delikatne skurcze, ale powiedziała ze to przy oczyszczaniu krwiaków normalne.
Super ze z dzidzia wszystko w porządku, musi być dobrze, trzymam kciuki ✊🏼😘
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Podczytuję Was od jakiegoś czasu i postanowiłam się przywitać i zostać na dłużej.
Mam 32 lata i to moje pierwsze ciążowe doświadczenia:)
Wszystko jest dla mnie nowe i nieznane (nie mówiąc już o strachu i niepewności) a Wy tworzycie tak mocną grupę wsparcia❤... Myślę, że dużo się od Was dowiem!

Jestem po badaniach genetycznych (robiłam w pon). Wszystko na szczęście w porządku ale emocje i strach były nie do opisania (nie wrzucam zdjęć bo ciążę prowadzę w lux medzie i sprzęt mają tam słabej jakości). Na 90% będzie chłopiec (już 63 mm).
Termin z OM wychodzi na 1 grudnia, z USG natomiast 30 listopada.
Chętnie z Wami zostanę! 😀
I bardzo, bardzo mocno trzymam za Was kciuki! ❤🧡💛
 
Do góry