reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

ja właśnie mam idealną cerę, zresztą w każdej ciąży mam taką promienna i cerę i włosy. Włosy to rosną mi jak szalone. U mnie zaś się sikaczka włączyła, sikam jak szalona. W nocy chyba z 8 razy wystawalam.
U mnie to samo z cerą i włosami (nie nadążam z depilacją a tu lato idzie 😅 ), a sikaczka się trochę uspokoiła. Ogólnie podoba mi się ten 10 tydzień :)
 
reklama
U mnie to samo z cerą i włosami (nie nadążam z depilacją a tu lato idzie 😅 ), a sikaczka się trochę uspokoiła. Ogólnie podoba mi się ten 10 tydzień :)
Kurczę, myślałam że z tymi włosami to tylko u mnie, dzień po dniu muszę golić nogi i inne części ciała, bo rośnie wszystko jak szalone, myślałam że coś ze mną nie tak 😂 Gdzie przed ciążą spokojnie co parę dni mogłam 😱
 
U mnie to samo z cerą i włosami (nie nadążam z depilacją a tu lato idzie 😅 ), a sikaczka się trochę uspokoiła. Ogólnie podoba mi się ten 10 tydzień :)
haha u mnie też sikaczka w nocy co godzinę , raz w nocy mam tak że troszkę sikam a raz mam cały pęcherz ...aż niemożliwe co tam się dzieje 😂🙈
Od jutra 11+0 wchodzi i aż nie mogę się doczekać prenatalnych 🥰 a dopiero 23.05 🙄
 
Kurczę, myślałam że z tymi włosami to tylko u mnie, dzień po dniu muszę golić nogi i inne części ciała, bo rośnie wszystko jak szalone, myślałam że coś ze mną nie tak 😂 Gdzie przed ciążą spokojnie co parę dni mogłam 😱
a masz też tak że Ci rosną no na brzuchu ? Kurde mi zaczynają rosnąć na brzuchu 😱
 
a masz też tak że Ci rosną no na brzuchu ? Kurde mi zaczynają rosnąć na brzuchu 😱
Ja mam to samo…. Koszmar…. Dodam ze jestem brunetka i mam ciemne włosy… mam wrażenie ze teraz w wakacje będę musiała się golić co dwa dni jak nie codziennie… jak tylko urodzę i skoncze karmic idę na laser :D plus jest taki ze mam teraz w ciąży super cerę i błyszczące włosy
 
To ja mam na odwrót. W nocy wstaję 1-2 razy za to w dzień raz na godzinę muszę być w wc. Normalnie musiałam zacząć używać mokrego papieru bo od zwykłego czułam że jestem podrażniona, przecież ile to podcienia 🤨
ja w dzień to co pół godziny chodzę siku 🤣 ale ja też dużo pije. Mocz mam tak jasny. Kiedyś nawet z kuli tego robilam dochodzenie ale lekarz po badaniach stwierdził że wszystko ok. Ale ja to piję tak z 3 l wody dziennie i kawa jeszcze i soki. No z 5 litrów wypije.
U mnie to samo z cerą i włosami (nie nadążam z depilacją a tu lato idzie 😅 ), a sikaczka się trochę uspokoiła. Ogólnie podoba mi się ten 10 tydzień :)
u mnie bez zmian w tym 10 tyg. Ale sikam więcej. Mdłości juz ogarniam, cyce też więc luzik. Ciekawe kiedy przejdą te wszystkie dolegliwości. I czy zawału nie dostanę jak przejdą.
Kurczę, myślałam że z tymi włosami to tylko u mnie, dzień po dniu muszę golić nogi i inne części ciała, bo rośnie wszystko jak szalone, myślałam że coś ze mną nie tak 😂 Gdzie przed ciążą spokojnie co parę dni mogłam 😱
a nie to ja mam tak ciemny i silny wlos że czy w ciąży czy bez ciąży ogóle nogi a za 3h już widać włoski. Po ciąży chyba zrobię sobie epilacje nóg i spokój na 10 lat jak nie więcej
Ah i ostatnie pytanie, jak liczycie sobie tygodnie? Według OM czy zgodnie z USG?
ja liczę według miesiączki. Osttabia miałam 1 marca. Dwie aplikacje i każda pokazuje mi inaczej. Jedna że termin na 6 grudnia a druga że na 12 grudnia. A pewnie będę mieć CC pod koniec listopada. W każdym bądź razie jestem 10 tc już bliżej 11 TC 😃 w poniedziałek gin dopiero mi książeczkę założy więc coś bardziej będę wiedzieć
 
reklama
Do góry