reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

mtfhr obie hetero i pai1 hetero. Niby te mutacje ma 90% kobiet i nie leczy się tego ale no mi lekarz zapobiegawczo dał heparynę w zastrzykach od pozytywnego i biorę zmetylowane witaminy.

No widzisz mówiłam, że to że objawy ustały to nic nie znaczy, tak samo jak utrzymujące się objawy. Super że wszystko dobrze. Te zdjęcia wszystkie na początku są kiepskie 😃

Tak jak każdej z nas tutaj
super wieści. Ja też miałam krwiaka w ciąży nr 2 i się wchłonął sam 🙂 kurde was na tak wczesnych wizytach lekarz juz daje skierowanie na prenatalne a ja byłam na wizycie w 8 tyg. I powiedział że jak przyjdę 16 maja czyli w 11 TC to dopiero wtedy da mi skierowanie na prenatalne 🤔 zaraz se zaczęłam wkręcać że z ciąża może coś nie tak ale mówił mi że wszystko idealnie i nie ma się do czego przyczepić. Chyba że ze względu na wcześniejsze poronienia chce mi oszczędzić tak szybkiego umawiania się żeby potem nie było przykro odmawiać wizyta jak coś.
z czego ta kosmówka się odkleja ?
No mi dziś powiedziała że do 10 tygodnia wyda skierowanie. Będę robić na nfz z racji wieku i podobno kolejek dużych nie ma i robią prawie z miejsca.
 
reklama
Dziewczyny czy słyszałyście o tym żeby brać nospe na nudności? Dzisiaj mi to lekarz ginekolog podrzucił na wizycie. Uważa, że mogą pomóc. Ciekawa jestem czy o tym słyszałyście?
 
Witam 🤰🏽🤰🏻🤰🦸‍♀️🦸‍♀️

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

05.05.22

@Malka_91 - wizyta
@pannadarianna - wizyta
@ka.an92 - wizyta
@moniczka95 - wizyta
@Aurora84 - wizyta

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️


06.05.22
@Mamafasolki - wizyta
@Bibi80 - wizyta

@wiktoria708 - wizyta 09.05
@Magdalena_27 - wizyta 09.05
@Bobo93 - wizyta 09.05
@Agness29 - wizyta 10.05
@MoniaJ2424 - wizyta 10.05
@Kamilad - wizyta 10.05
@astorlee - wizyta 11.05
@Aurora84 - wizyta 12.05
@Justys28 - wizyta 12.05
@Karola z nadzieją - wizyta 13.05
@MissCe - prenatalne 15.05
@Evelina@ - wizyta 16.05
@PsychoPatka91 - wizyta 16.05
@stella33 - wizyta 18.05
@Carmen_87 - wizyta 18.05
@anulaa_89 - wizyta 18.05
@AgataG21 - wizyta 19.05
@Blondynka w sieci - wizyta 20.05
@Cytryna* - wizyta 20.05
@Agnesco - prenatalne 23.05
@Agnesco - wizyta 24.05
@Cleo92 - prenatalne 24.05
@MissCe - prenatalne 24.05
@Poplątana9 - prenatalne 24.05
@Cleo92 - wizyta 25.05
@Blondynka w sieci - prenatalne 26.05
@Olha92 - prenatalne 30.05

@MartaMarkry - prenatalne 07.06
Kochana wykreśl mnie z 12-go i wpisz wizytę na 23.05.
 
Ale miałam właśnie spinkę z moim Mężem🫣😡 jadłam sobie ziemniaki z koperkiem jak co dzień na obiad i zapomniałam z lodówki kefiru/ maślanki. Mąż mi grzecznie nalał, podał. Zjadłam prawie wszystko, ale jakiś dziwny smak miała ta maślanka( myślałam, że to przez ciąże)…sprawdziłam opakowanie a tam data do 24 kwietnia 🥶 mam nadzieje, ze nic mi nie będzie, ale Mężowi się porządnie oberwało za niesprawdzanie dat!!! Wrrrr
 
Ale miałam właśnie spinkę z moim Mężem🫣😡 jadłam sobie ziemniaki z koperkiem jak co dzień na obiad i zapomniałam z lodówki kefiru/ maślanki. Mąż mi grzecznie nalał, podał. Zjadłam prawie wszystko, ale jakiś dziwny smak miała ta maślanka( myślałam, że to przez ciąże)…sprawdziłam opakowanie a tam data do 24 kwietnia 🥶 mam nadzieje, ze nic mi nie będzie, ale Mężowi się porządnie oberwało za niesprawdzanie dat!!! Wrrrr
Oj też bym się wkurzyła. Kiedyś nie przejmowałam się i jadłam po terminie, ale teraz ciągle robię przegląd lodówki i jak coś nie tak to kosz. Przypuszczam że nic ci się nie stanie, może trochę przeczyści jelita🙂
 
Dzień dobry 🙂 z chęcią do Was dołączę. Termin porodu mam na 24.12 wigilia 🤦‍♀️🤦‍♀️ mam nadzieję że urodzę tydzień wcześniej 🙂
Mam już jedno dziecko, Gabrysia w lipcu kończy 3 latka i nadszedl czas na drugie. W pierwszej ciąży miałam cukrzycę, teraz walczę z insulinooporonoscią i za wysokimi cukrami na czczo. Czekam na wizytę u diabetologa. Pierwsza wizyta u ginekologa była wczoraj. Słyszałam serduszko
 
reklama
Do góry