reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

a to nie jest tak, że zarodek jest wielkością na 6tydz+3 dni (ma 6mm z hakiem), a pęcherzyk ciążowy jest na 7+5? pęcherzyki często są większe (u mnie na początku też wskazywał na więcej niż rzeczywisty wiek ciaży). nie jestem lekarzem, więc przepraszam, jak coś mylę. nie chcę mieszać 🙈
może masz racje, mówię ja byłam w takich emocjach ze musialabym iść pytać o wszystko jeszcze raz 😂
 
reklama
Na ja tez już po wizycie, wszystko nadal jest ksiazkowo wg OM 9+1 a wg usg 9+2 🥰 mam tylko mikrokrwiaka podkosmowkowego i jak lekarz zobaczył moja mine to stwierdził ze mógł mi tego oszczędzić 🙈 kolejna wizyta 2.06 i umówiłam się na prenatalne 28.05, także niecierpliwie czekamy ✊🏼🥰
2314ECA4-A8E0-4D07-81C1-52156A1EDDFF.jpeg
 
Ostatnia edycja:
mi dzisiaj lekarz zmienił termin zakończenia accofilu z 9 na 12 tydzień 🙄 trochę mnie to zmartwiło, bo nie chcę się dalej faszerować, ale jak ma pomóc, to wiadomo…
No ja mam do 10 tygodnia pół ampułki co 4 dni. Też nie chętnie go biorę bo trochę źle znosze ale czego się nie robi żeby to pomogło.
 
reklama
Do góry