reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Dzień dobry 🙂 z chęcią do Was dołączę. Termin porodu mam na 24.12 wigilia 🤦‍♀️🤦‍♀️ mam nadzieję że urodzę tydzień wcześniej 🙂
Mam już jedno dziecko, Gabrysia w lipcu kończy 3 latka i nadszedl czas na drugie. W pierwszej ciąży miałam cukrzycę, teraz walczę z insulinooporonoscią i za wysokimi cukrami na czczo. Czekam na wizytę u diabetologa. Pierwsza wizyta u ginekologa była wczoraj. Słyszałam serduszko
Hej hej gratulacje 🥰🥰🥰
 
reklama
Witam was po wizycie, która była wcześniej na szczęście. Maleństwo jest i bije mu serduszko jak dzwon. Nie robiliśmy żadnych pomiarów jeszcze ale nie mogłam się napatrzeć jak ta mała pikawa chodziła 😍 To że objawy mi ustały to jak widać nic nie znaczy, a boleć jak na okres może bo wszystko jest spulchnione, zmienia się i rośnie. Jak coś będzie dokuczać to wsiąść tabletki i nie stresować się. Według USG 6+1 a powinno być 6+6 i też mam tym się nie przejmować bo wszystko wygląda bardzo dobrze i nie ma to większego znaczenia. Następna wizyta za 2-3 tygodnie dopiero więc umówiłam się na 23-go na 10 rano to nie będę całego dnia w nerwach😂 Kurczę zdjęcie trochę kiepskie ale na monitorze dużo więcej było widać.
Świetne wiadomości 👏👏🌹
 
mtfhr obie hetero i pai1 hetero. Niby te mutacje ma 90% kobiet i nie leczy się tego ale no mi lekarz zapobiegawczo dał heparynę w zastrzykach od pozytywnego i biorę zmetylowane witaminy.

No widzisz mówiłam, że to że objawy ustały to nic nie znaczy, tak samo jak utrzymujące się objawy. Super że wszystko dobrze. Te zdjęcia wszystkie na początku są kiepskie 😃

Tak jak każdej z nas tutaj
super wieści. Ja też miałam krwiaka w ciąży nr 2 i się wchłonął sam 🙂 kurde was na tak wczesnych wizytach lekarz juz daje skierowanie na prenatalne a ja byłam na wizycie w 8 tyg. I powiedział że jak przyjdę 16 maja czyli w 11 TC to dopiero wtedy da mi skierowanie na prenatalne 🤔 zaraz se zaczęłam wkręcać że z ciąża może coś nie tak ale mówił mi że wszystko idealnie i nie ma się do czego przyczepić. Chyba że ze względu na wcześniejsze poronienia chce mi oszczędzić tak szybkiego umawiania się żeby potem nie było przykro odmawiać wizyta jak coś.
z czego ta kosmówka się odkleja ?
Umówić się i tym samym zaklepac termin możesz już, skierowanie otrzymasz później. Ja tak robiłam bo terminy z dogodną godziną nie były do wyboru na 2-3 dni do przodu
 
Laski, jestem gadżeciarą i zamówiłam sobie segregator od mamy ginekolog 😁 bardzo fajny, ma zakładki na badania wszystkie i na kartę ciąży, dużo różnych informacji ogólnie polecam 😁 zrobiłam Wam parę zdjęć przykladowych zdjęć, są też do wyboru różne okładki ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20220505_184035_1.jpg
    IMG_20220505_184035_1.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 78
  • IMG_20220505_184049.jpg
    IMG_20220505_184049.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 76
  • IMG_20220505_184112.jpg
    IMG_20220505_184112.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 75
  • IMG_20220505_184138.jpg
    IMG_20220505_184138.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 75
  • IMG_20220505_184145.jpg
    IMG_20220505_184145.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 71
Laski, jestem gadżeciarą i zamówiłam sobie segregator od mamy ginekolog 😁 bardzo fajny, ma zakładki na badania wszystkie i na kartę ciąży, dużo różnych informacji ogólnie polecam 😁 zrobiłam Wam parę zdjęć przykladowych zdjęć, są też do wyboru różne okładki ❤️
Też mam :D choć koleżanka mi mówiła , że mało ma miejsca na te badania i wszystko trzeba składać na pół. Faktycznie jak przyjdzie badań więcej itd to widzę że z miejscem średnio. W poprzedniej ciąży miałam mała teczkę i wszystko w koszulkach posegregowane i w sumie żałuję , że kupiłam ten segregator 🙈
 
Laski, jestem gadżeciarą i zamówiłam sobie segregator od mamy ginekolog 😁 bardzo fajny, ma zakładki na badania wszystkie i na kartę ciąży, dużo różnych informacji ogólnie polecam 😁 zrobiłam Wam parę zdjęć przykladowych zdjęć, są też do wyboru różne okładki ❤️
Oooo ja właśnie się szykuje do kupna ❤️ ale jeszcze jakoś tak się boje go zamówić 🙈
 
Laski, jestem gadżeciarą i zamówiłam sobie segregator od mamy ginekolog 😁 bardzo fajny, ma zakładki na badania wszystkie i na kartę ciąży, dużo różnych informacji ogólnie polecam 😁 zrobiłam Wam parę zdjęć przykladowych zdjęć, są też do wyboru różne okładki ❤️
tez mam z poprzedniej ciazy. Służył mi :)
 
reklama
Fuj nie mów o parówkach 🤢

Hihi nutella to jest to 😁 potrafię się kłócić z dziećmi o nią 😂
Kupiłam sobie gałkę loda o smaku nutelli i był tam taki spory kawałek tej polewy nutelli 🤤🤤
Profemina w Gdyni :) mają fajny sprzęt, lekarz na razie mi nie podpadl ale raczej do problematycznej ciąży średnio się nadaje :p no ale leki wypisuje także będę tam prowadzić ciążę :) no i równolegle chce chodzić do gina na NFZ i wyciągać wszystkie możliwe skierowania skoro mi się należą :p
Też się nad tym zastanawiam, żeby też na NFZ chodzić, ale nie wiem jak to zrobić 🤣 w sensie trzeba iść do rodzinnego po skierowanie? I zapisać się na NFZ i normlanie z kartą ciąży od prywatnego i powiedzieć, że chodzi się też prywatnie? Stresuje mnie takie kombinowanie 🤣

Kobietki wpadła drzemka i miałam pierwszy sen "z dzieckiem". I to była dziewczynka! :D Taka na oko 3 letnia, bawiłyśmy się razem. Ale coś podejrzanie podobna do córeczki znajomych, których zdjęcia niedawno przeglądałam na fb 🙃 A jak u Was, macie już jakieś "prorocze" sny?
Mi się 3 razy śniło, że będzie chłopak 🤭
Też mam :D choć koleżanka mi mówiła , że mało ma miejsca na te badania i wszystko trzeba składać na pół. Faktycznie jak przyjdzie badań więcej itd to widzę że z miejscem średnio. W poprzedniej ciąży miałam mała teczkę i wszystko w koszulkach posegregowane i w sumie żałuję , że kupiłam ten segregator 🙈
No nie gadaj, ja się tak jaram tym 🤣🤣🤣
Oooo ja właśnie się szykuje do kupna ❤️ ale jeszcze jakoś tak się boje go zamówić 🙈
Ja na razie wstrzymam się z wypełnianiem do prenatalnych
 
Do góry