reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Ja przyjmuje pregna plus od momentu starań, dodatkowo jakoś dwa miesiące temu dołączyłam Omega Me Prenatal z Health Labs ;) i jak narazie mdłości zero a dzisiaj 5+1 😉
 
Cześć dziewczyny! Nie było mnie tu od czwartku bo nie było czasu ale właśnie nadrobiłam zaległości. Widziałam że pisałyście o alergii. Ja jestem na Majówce w Sandomierzu i strasznie mnie alergia złapała ale właśnie trochę się boję wziąć jakikolwiek lek :(. Jeśli chodzi o jedzenie grilla to wczoraj jadlam kiełbasę i nawet się nie zastanawiałam ale kupiłam sobie też tabletki prevomit bo w dzień wyjazdu z Wro i kilka przed czułam gorsze mdłości i mam wrażenie że te tabletki pomagają coś tam... jedynie co to nie biorę teraz fekibionu bo wyczytałam że to dostarczą już wystarczającej ilości kwasu foliowego... boję się tylko ze jak po powrocie do domu odstawie ten lek to znów to złe samopoczucie wróci, a w środę mam wrócić do pracy po L4 🙈. Ktoś z Was zażywał też ten previmit kiedykolwiek? Pozdrowionka 😚
 
Ja już mam dość , mnie jest ciągle zimno . Wczoraj było pięknie słonecznie to się wygrzalam w końcu a dziś słoneczka mniej , wszyscy do mnie że ciepło im i mam nie wymyślać a ja w grubej bluzie plus do tego kurtka 😞
Ja Cię naprawdę rozumiem, parę lat temu tak marzłam, że zaczęło mi to utrudniać życie i czasem wręcz doprowadzało mnie to do płaczu. Normalnie funkcjonowałam tylko powyżej 20 stopni. Przyczyną okazała się niska ferrytyna. Sprawdzałaś u siebie poziom żelaza i ferrytyny? W ciąży jesteśmy szczególnie narażone na anemię 😟
 
Cześć dziewczyny!
U mnie ostatnie 2 dni spędzone intensywnie i samopoczucie miałam super, a dziś jak już endorfiny opadły to dopadły mnie mdłości stulecia 😢 jutro wizyta, będzie 9+0 🤞🏻
Ciesze się, że mamy tutaj siebie, bo mam wrażenie, ze nikt oprocz Was i mojego partnera mnie nie rozumie. Nie mamy zbyt wielu znajomych z dziećmi i większość z nich jest zdania : ciąża to nie choroba. Czuje się okropnie, musząc „ukrywac” przy nich, że czuje się źle. Jak pokazuję, że moje samopoczucie jest słabsze, mam wrazenie, ze patrzą na mnie „z góry” myslac, ze przesadzam 🙄
 
Czy któraś ma tak jak ja ze wymiotuje w wyznaczonych godzinach ? Moje wymioty są codziennie między 19-23, w dzień ich nie mam. Juz ogólnie zastanawiałam się Czy od tego rzygania można umrzeć 🤣🤣🤣 bo ja to mam wrażenie że jelita nawet zaraz wyrzygam...
 
Cześć dziewczyny!
U mnie ostatnie 2 dni spędzone intensywnie i samopoczucie miałam super, a dziś jak już endorfiny opadły to dopadły mnie mdłości stulecia 😢 jutro wizyta, będzie 9+0 🤞🏻
Ciesze się, że mamy tutaj siebie, bo mam wrażenie, ze nikt oprocz Was i mojego partnera mnie nie rozumie. Nie mamy zbyt wielu znajomych z dziećmi i większość z nich jest zdania : ciąża to nie choroba. Czuje się okropnie, musząc „ukrywac” przy nich, że czuje się źle. Jak pokazuję, że moje samopoczucie jest słabsze, mam wrazenie, ze patrzą na mnie „z góry” myslac, ze przesadzam 🙄
Heh, wiem dokladnie, co czujesz, mam tak samo ze znajomymi. Co gorsza, nawet moja wlasna rodzina nie pyta, jak sie czuje, co najwyzej dostaje liste nakazow i zakazow 🙄 Ciesze sie, ze mam meza i Was, inaczej bym chyba zwariowala ❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny!
U mnie ostatnie 2 dni spędzone intensywnie i samopoczucie miałam super, a dziś jak już endorfiny opadły to dopadły mnie mdłości stulecia 😢 jutro wizyta, będzie 9+0 🤞🏻
Ciesze się, że mamy tutaj siebie, bo mam wrażenie, ze nikt oprocz Was i mojego partnera mnie nie rozumie. Nie mamy zbyt wielu znajomych z dziećmi i większość z nich jest zdania : ciąża to nie choroba. Czuje się okropnie, musząc „ukrywac” przy nich, że czuje się źle. Jak pokazuję, że moje samopoczucie jest słabsze, mam wrazenie, ze patrzą na mnie „z góry” myslac, ze przesadzam 🙄
wiem coś o tym. Tesciowa tez twierdzi że była mega aktywna w ciazy I nie było wizyt co 2tyg i nie ma co być ospałym tylko praca praca. Były inne czasy, nie obchodzi mnie jak ona miała, ludzie kiedys zboże ręcznie kosili, a teraz maszyna za nich to robi, tak samo kobiety nie muszą żyć w klamrach jak kiedyś. Na ten moment czyje się ch¥¿●₩○ i nie mam zamiaru latać jak małpa tym bardziej że mam mega mdłości i rzyganie wieczorem. Wszystko byłoby pięknie jakbyśmy razem nie mieszkały (z mężem mamy firmę w której ona tez sie udziela). Tak Jak dziecko chlonie juz emocje matki, moje chyba pochłonie tylko niechęć do swojej babki
 
Do góry