reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Hej! Ja clexane mam za 35 zł za opakowanie , ale kurcze jakby się dało za darmo to byłoby super! Mam pytanie laski, co robicie żeby zminimalizować siniaki? Dopiero 8tc + 4 a brzuch fioletowy :( próbuje z kostka lodu po ale za wiele nie pomaga.. wczoraj kupiłam heparynę w kremie żeby szybciej schodziło

I moje pytanie macie ilość heparyny dostawania do masy ciała, czy profilaktycznie 0,4?
u mnie siniaków brak. Partner mnie kłuje zawsze na wysokości pępka raz z lewej a raz z prawej strony. Powoli się wkłuwa i powoli wstrzykuje.
Jeśli masz clexane za 35 zł to dali Ci refundację zamiast kodu ciążowego. Partnerowi chcieli za tyle sprzedać, ale się uparł, że mam kod ciążowy
 
reklama
Hej! Ja clexane mam za 35 zł za opakowanie , ale kurcze jakby się dało za darmo to byłoby super! Mam pytanie laski, co robicie żeby zminimalizować siniaki? Dopiero 8tc + 4 a brzuch fioletowy :( próbuje z kostka lodu po ale za wiele nie pomaga.. wczoraj kupiłam heparynę w kremie żeby szybciej schodziło

I moje pytanie macie ilość heparyny dostawania do masy ciała, czy profilaktycznie 0,4?
Najlepiej wstrzykiwać heparynę pomału, może za szybko ja aplikujesz ?
Ja od wczoraj mam 0,6 😣 a tak byłam na 0,4. Obecnie 8t4d 😁
 
Nie wiem właśnie. Powiedział ze się utrzymuje 72h w organizmie i tak zalecił…
A dziewczyny wy macie pełnopłatne recepty na Clexane, luteinę? Myślałam, że będą na ryczałt🧐
ja mam na ryczałt ale lekarz rodzinny mi wystawił na heparyne po tym jak pokazałam mu zaświadczenie od hematologa ze musze brać heparyne w razie ciazy
 
Hej! Ja clexane mam za 35 zł za opakowanie , ale kurcze jakby się dało za darmo to byłoby super! Mam pytanie laski, co robicie żeby zminimalizować siniaki? Dopiero 8tc + 4 a brzuch fioletowy :( próbuje z kostka lodu po ale za wiele nie pomaga.. wczoraj kupiłam heparynę w kremie żeby szybciej schodziło

I moje pytanie macie ilość heparyny dostawania do masy ciała, czy profilaktycznie 0,4?
ja mam 0,4 ale podobno jest dostosowana do masy ciała 😉
 
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

@Purrfect - wizyta u położnej 27.04
@7grudnia - wizyta 27.04
@MissCe - wizyta 27.04
@AgataG21 - wizyta 27.04
@Misia94 - wizyta 27.04
@Blanca86 - wizyta 27.04
@LKarina - wizyta 27.04
@Renjja - wizyta 27.04

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️


@yuwena - wizyta 28.04
@Edka88 - wizyta 28.04
@Olha92 - wizyta 28.04
@kasiaa91 - wizyta 29.04

@Poplątana9 - wizyta 02.05
@Majka2022 - wizyta 02.05
@Margeritka28 - wizyta 02.05
@MartaMarkry - wizyta 04.05
@Nantes - wizyta 04.05
@Lunak - wizyta 04.05
@Carolina123 - wizyta 04.05
@MartaMarkry - wizyta 04.05
@Hol-inka - wizyta 04.05
@Malka_91 - wizyta 05.05
@pannadarianna - wizyta 05.05
@ka.an92 - wizyta 05.05
@moniczka95 - wizyta 05.05
@Mamafasolki - wizyta 06.05
@wiktoria708 - wizyta 09.05
@Magdalena_27 - wizyta 09.05
@Agness29 - wizyta 10.05
@astorlee - wizyta 11.05
@Aurora84 - wizyta 12.05
@Justys28 - wizyta 12.05
@AgataG21 - wizyta 19.05
@Blondynka w sieci - wizyta 20.05
@Cytryna* - wizyta 20.05
@Cleo92 - prenatalne 24.05
@Cleo92 - wizyta 25.05

@MartaMarkry - prenatalne 07.06
Dodasz. Mnie na pierwsze usg 06/05🍀🤞 dzięki
 
reklama
Ja po wizycie, zarodek z serduszkiem był widoczny, ale jeszcze lekarz nie określił pulsu, wogole ten lekarz jakiś buc nieprzyjemny. Stwierdził, ze nie założy mi karty ciąży bo mój mój czas na wizycie się skończył. Mam swoją fajną lekarkę w Wawie a tutuj lokalnie, miałam powtórzyć usg, ale bez sensu to było. Tylko się bardziej nakreciłam.
On chyba sobie żarty robi. Po prostu nieprofesjonalny baran!
 
Do góry