reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Też to miałam w medicover... Kobieta potraktowała mnie jak trędowatą. Innym razem chciałam wykonać badania ktore mam w pakiecie, przepisała bez problemu, ale po dalszej rozmowie wyszło, że się leczymy i dopiero po bardzo ostrej wymianie zdań nie wykasowała skierowania.
Ciekawe... ja przychodziłam z karteczką z kliniki niepłodności z wypisanymi badaniami do zrobienia i 3 razy bez słowa mi wypisali i jeszcze życzyli powodzenia. Widocznie zależy na kogo się trafi...
 
Byłam dziś na rutynowej wizycie u gine. Z maluchem wszystko ok.. potwierdziła mi ze chłopak, powiedziała: siusiak jak malowany 😅i powiedziała zeby się nastawiać na cesarkę w okolicach 18.11 także chyba będę rozpoczynać serie porodów u nas na grupie :D
A który tydzień jesteś?
 
Ja też poproszę.
Cześć! Mogę do Was dołączyć? Jutro mam swoje pierwsze prenatalne i od 3 dni nie śpię ze stresu. Ostatni raz maluszka widziałam w 9 tyg. więc mam czarne myśli czy nadal tam jest (wiem, głupie, ale po 2 stratach to silniejsze ode mnie 😭 )

Termin mam na 9.12, zachacianki zywieniowe level master i chętnie zostanę z Wami na grupie prywatnej. WITAJCIE 😃
Kochane zapisuję Wasze nicki i w razie, jakby nie udało się już Was teraz dodać (bo już dość późno i lista dawno już poszła do adminki) to ja albo @Hol-inka dodamy Was zaraz po utworzeniu grupy :)

@Tajka03 żadnych czarnych myśli, musi być dobrze! :) 🤞
 
Jezu, a sklepie koło domu je widziałam 😱 ale pozostanę wierna mrożonemu Kinder bueno 🤣
Mrożone Kinder Bueno?! Nie no, zatrzymajmy się 🙈 Ja zbankrutuje, a mąż mnie z domu pogoni 😂 Dobrze, że to taki sam smakosz słodyczy jak ja w chwili obecnej. Zresztą żartuje sobie ze mnie, że on też brzuch będzie hodował 😂
 
reklama
Do góry