reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Powodzenia dziewczyny ❤️

Wracam właśnie z pobrania krwi, 6 próbek mi pobrali, nie zemdlałam 😂 Nawet histerii nie zrobiłam, a potrafię 😂
Zbieram się zaraz do pracy 😊

Miłego dnia dla Wszystkich Mam 🥰
Ja się znieczulalam do pobrania krwi :) też nie lubię strasznie. Jak takie osoby mają wydać na świat dziecko, jak się igiełki boją :p ja się cały czas nad tym zastanawiam, na pewno nie chcę rodzić, ale przy CC też trochę przejść skalpel, kroplówki, zastrzyki wrrrrr jak ja się tego boję i jeszcze staram się odpychać myślami. Ja w szpitalu nigdy nie leżałam, nie wiem o co biega 😱
 
reklama
Witam dziewczyny troszkę was podglądam od dłuższego czasu ale dopiero dzisiaj postanowiłam się odezwac:) dzisiaj zaczynam 11 tydzień, ale od samego początku czuje, ze cos będzie nie tak. Od samego początku brak objawów ciąży wogole nie czuje żebym w niej była, troszkę piersi pobolewaly a od paru dni nawet i tego brak. Wizyta dopiero w piątek. Jestem po 1 poronieniu w 7 tygodniu i strach jest bardzo duży
To samo przeżywałam, brak objawów, nie miałam i nie mam, ciąża widmo :) będzie dobrze, trzymam kciuki!! Chociaż sama nadal panikuję i nie mogę się doczekać prenatalnych by w końcu siedzieć czy wszystko jest ok
 
Oglądacie juz jakies rzeczy dla siebie i dziecka? Kupujecie co nieco? Ja może nie ze kupuje,ale rozglądam się i co mi wpada w oko zapisuje sobie itp
Ja juz niestety musialam wymienić swoją garderobę bo sie nie mieszczę w żadne spodnie 🤣 zaopatrzyłam się również w sukienki ale narazie pogoda nie pozwala żeby je założyć 🤷‍♀️
 
Oglądacie juz jakies rzeczy dla siebie i dziecka? Kupujecie co nieco? Ja może nie ze kupuje,ale rozglądam się i co mi wpada w oko zapisuje sobie itp
Ja to zawsze na końcu praktycznie w ostatnim miesiącu a wózek w pierwszej ciąży kupiłam dzien przed porodem 🙂🙂🙂🙂🙂każdy inaczej ale nigdy nie nie wiadomo może w tej ciąży za jakiś czas mnie weźmie 🙂🙂🙂
 
Oglądacie juz jakies rzeczy dla siebie i dziecka? Kupujecie co nieco? Ja może nie ze kupuje,ale rozglądam się i co mi wpada w oko zapisuje sobie itp
oglądam od jakiegoś czasu wózki 😅 nosa kurde wszystko teraz będę musiała kupić dla dziecka bo wszystko oddałam , a wózek mnie jakoś stresuje i muszę chyba go po połówkowych kupić 🤣 a tak to ubranka itp dopiero w późniejszym czasie bo kurcze nie wiem czy ten lekarz miał rację że będzie dziewczynka ...jakoś mu nie uwierzyłam 🤣
 
Witam dziewczyny troszkę was podglądam od dłuższego czasu ale dopiero dzisiaj postanowiłam się odezwac:) dzisiaj zaczynam 11 tydzień, ale od samego początku czuje, ze cos będzie nie tak. Od samego początku brak objawów ciąży wogole nie czuje żebym w niej była, troszkę piersi pobolewaly a od paru dni nawet i tego brak. Wizyta dopiero w piątek. Jestem po 1 poronieniu w 7 tygodniu i strach jest bardzo duży
To dopiero pierwsza wizyta będzie?
 
oglądam od jakiegoś czasu wózki 😅 nosa kurde wszystko teraz będę musiała kupić dla dziecka bo wszystko oddałam , a wózek mnie jakoś stresuje i muszę chyba go po połówkowych kupić 🤣 a tak to ubranka itp dopiero w późniejszym czasie bo kurcze nie wiem czy ten lekarz miał rację że będzie dziewczynka ...jakoś mu nie uwierzyłam 🤣
Właśnie... Wózki nowe, używane, 2w1, 3w1 czy jeszcze co innego? Firmy konkretne (wiadomo, to też konkretne pieniądze) czy raczej "no name"? Co preferujecie?
 
Właśnie... Wózki nowe, używane, 2w1, 3w1 czy jeszcze co innego? Firmy konkretne (wiadomo, to też konkretne pieniądze) czy raczej "no name"? Co preferujecie?
tym razem patrzę na 3w1 ale używane w dobrym stanie , nie stać mnie na nowy 🙈😂 co do firmy to hmmm nie znam się 🤷 napewno gondola musi być duża a nie taka malusia że za chwilę dziecko wyrośnie
 
reklama
Do góry