reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Oho, obie piszecie na temat rozmiaru gondoli - muszę zapamiętać, chociaż tak czy inaczej nie znam się, więc nie wiem jaki powinien być odpowiedni rozmiar, a co będzie za małe. :/
Foteliki z zestawów 3w1 są bezpieczne czy to po prostu "antymandat"? I wózek i fotelik to w sumie duże wydatki...
Raczej antymandat , najlepiej kupić wózek 2w1 a fotelik osobno z atestami
 
reklama
Oho, obie piszecie na temat rozmiaru gondoli - muszę zapamiętać, chociaż tak czy inaczej nie znam się, więc nie wiem jaki powinien być odpowiedni rozmiar, a co będzie za małe. :/
Foteliki z zestawów 3w1 są bezpieczne czy to po prostu "antymandat"? I wózek i fotelik to w sumie duże wydatki...
Emmm nie wiem czy antymandat 🙈 ale 3 dzieci miałam bez fotelika wpisanego w wózek i tak mi źle się ogarniało to wszystko że teraz postanowiłam kupić 3w1 i koniec kropka 😂
Co do gondoli to będziesz widziała jak np na olx są wózki i mają różną wielkość jedne są krótsze drugie dłuższe i warto taka kupić większą właśnie żeby dziecko co najmniej do pół roku było w gondolce
 
Cześć Dziewczyny 😊 ja już po badaniach prenatalnych, wszystko jest w porządku, pobrali mi krew i do 10 dni będę miała wyniki dostarczone do domku 😊 chcieliśmy poznać dziś płeć ale niestety dzidzia cały czas zasłaniała się pępowiną i lekarz nie potrafił stwierdzić czy to pępowiną czy pitolek 🙈😅 a wy dziewczyny co widzicie po zdjęciach? 🤣
 

Załączniki

  • 20220530_120455.jpg
    20220530_120455.jpg
    3,3 MB · Wyświetleń: 68
  • 20220530_120439.jpg
    20220530_120439.jpg
    3,4 MB · Wyświetleń: 69
Ja niby nie kupuje itp ale w głowie mam jakis plan i myśli, poczekam kto co mi też da bo mam kuzynkę i koleżanke na które licze😃 niektóre rzeczy chce nowe,ale niektóre juz nie będę taka głupia i kupie używane za o wiele mniejszą kasę,np fotelik 0-13 kg chce kupić od kogoś ale dobrej firmy Avionaut , wózek mialam kupić używany, qle rozglądam się jednak za nowym 2w1 ale z super lekka spacerówką od razu 🤷‍♀️ niby tego nie jest dużo,ale spisując listę od czasu do czasu wyglądają mega wielkie zakupy 🤣 my urodzimy zima to i śpiwor do wózka potrzeba, łóżeczko ( zastanawiam się jeszcze mad dostawka) materac itp 🤪 kawal czasu jeszcze, ale jakbym znala w połowie płeć to zacznę cos kumulować bo wydać sporo kasy na już to też ciężko
Ja właśnie odwrotnie 🙄 bałabym się kupić używany fotelik od kogoś kogo nie znam. Foteliki mają to do siebie, że nie widać na nich mikrouszkodzeń które powstają przy stłuczkach, a jest to niebezpieczne - nie wierzę ludziom na słowo 🙄. Już nie mówiąc o tym, że foteliki mają określoną żywotność np. Koleżanka pożyczyła mi fotelik po swoim synu i jak potem urodziła córkę to otrzymała info od producenta, że jest on na tyle stary, że nie gwarantuje jego zachowania i bezpieczeństwa podczas wypadku i kupowała dla niej nowy. 🤷‍♀️
(Ona ma fisia na punkcie bezpieczeństwa)
 
Ja juz niestety musialam wymienić swoją garderobę bo sie nie mieszczę w żadne spodnie 🤣 zaopatrzyłam się również w sukienki ale narazie pogoda nie pozwala żeby je założyć 🤷‍♀️
Mam to samo. Zrobiłam się w pasie i w biuście na tyle szeroka, że nie mieszczę się w połowę ciuchów do pracy. Zamiast szukać ciuszków dla bobasa, to wertuję internet w poszukiwaniu kiecek dla siebie 😂
 
Ja właśnie odwrotnie 🙄 bałabym się kupić używany fotelik od kogoś kogo nie znam. Foteliki mają to do siebie, że nie widać na nich mikrouszkodzeń które powstają przy stłuczkach, a jest to niebezpieczne - nie wierzę ludziom na słowo 🙄. Już nie mówiąc o tym, że foteliki mają określoną żywotność np. Koleżanka pożyczyła mi fotelik po swoim synu i jak potem urodziła córkę to otrzymała info od producenta, że jest on na tyle stary, że nie gwarantuje jego zachowania i bezpieczeństwa podczas wypadku i kupowała dla niej nowy. 🤷‍♀️
(Ona ma fisia na punkcie bezpieczeństwa)
Chce kupić prawie nowy model ze sprawdzonego źródła, koleżanka koleżanki 😉
 
reklama
Do góry