reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

o masakra u mnie wolna beta hcg jest 82.04 😱 a pappa 1.87
I jeszcze jeden wynik AFP to jakiś kosmos 15360.00

Jutro się dowiem mam nadzieję że pomiary będą dobre 🙏

Ja mam wolna beta hcg 111.....
A Pappa 0,89
Jestem przerażona, juz przeszukałam internet i jedna wiadomość na jakimś forum mnie uspokoiła jak dziewczyna pisała że miała betę ponad 100 a córeczkę ma zdrową
Mnie też pappa poniżej normy trochę wystraszyła.
Tak czy inaczej musimy pamiętać, że ryzyko nie jest wyrokiem tylko możliwością, że dziecko urodzi się chore.

Jestem ciekawa czy jutro też będę mieć przez brzuch 🤪
U mnie dziś 13+0. Usg było przez brzuch i dopochwowo. Większość parametrów zbadano dopochwowo, chociaż i tak nie ma wszystkich pomiarów.
 
reklama
Kochane a powiedzcie mi jak to jest z farbowaniem włosów? Można czy nie? Może jakaś farba bez amoniaku? Czy lepiej całkowicie zrezygnować?
 
Tak mi teraz przyszło do głowy, może któraś mi podpowie - mówi się żeby przed badaniami krwi nie brać tabletek, ja z rana przyjmuje euthyrox, będę miała ok. 16 pobieraną krew do Pappy, ale chyba euthyrox w niczym tutaj nie przeszkodzi i mogę go wziąć normalnie?
 
Tak mi teraz przyszło do głowy, może któraś mi podpowie - mówi się żeby przed badaniami krwi nie brać tabletek, ja z rana przyjmuje euthyrox, będę miała ok. 16 pobieraną krew do Pappy, ale chyba euthyrox w niczym tutaj nie przeszkodzi i mogę go wziąć normalnie?
Ktoś tutaj też o to zapytał (sprawdź sobie pierwszy komentarz pod artukułem) i lekarz odpowiedział, że nie ma wpływu: Test PAPPA – fakty i mity | dr n. med. Marian Malinowski
 
reklama
Do góry