reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Bardzo mi miło, że pytasz. Jest wszystko OK 😍 Jestem w końcu taka spokojna uffff 10+4, CRL 4,5 cm. I pięknie do mnie mała machała, co widać na foto :) Pani doktor pocieszyła mnie, że 90% poronień wynika z nieprawidłowych genetycznie zarodków, a mój przecież był przebadany w procedurze in vitro i że takie ciąże rzadko są ronione, a jeśli już to z innych przyczyn typu krwiaki itp. Czy nie mogła mi tego powiedzieć wcześniej, a ja miesiąc wariowałam z nerwów? 🤦‍♂️ Póki co ciąża idealna, bez objawów, a dziecię rozwija się. Oby tak dalej! I teraz 07.06. USG prenatalne (innych prenatalnych nie muszę wykonywać też ze względu na to przebadanie zarodka). I 30.06. kolejna wizyta.
Pozdrawiam i życzę wszystkim takich samych dobrych wieści!
InShot_20220517_204735039.jpg
InShot_20220517_204816552.jpg
 
reklama
Bardzo mi miło, że pytasz. Jest wszystko OK 😍 Jestem w końcu taka spokojna uffff 10+4, CRL 4,5 cm. I pięknie do mnie mała machała, co widać na foto :) Pani doktor pocieszyła mnie, że 90% poronień wynika z nieprawidłowych genetycznie zarodków, a mój przecież był przebadany w procedurze in vitro i że takie ciąże rzadko są ronione, a jeśli już to z innych przyczyn typu krwiaki itp. Czy nie mogła mi tego powiedzieć wcześniej, a ja miesiąc wariowałam z nerwów? 🤦‍♂️ Póki co ciąża idealna, bez objawów, a dziecię rozwija się. Oby tak dalej! I teraz 07.06. USG prenatalne (innych prenatalnych nie muszę wykonywać też ze względu na to przebadanie zarodka). I 30.06. kolejna wizyta.
Pozdrawiam i życzę wszystkim takich samych dobrych wieści!
Zobacz załącznik 1402376Zobacz załącznik 1402377
Zdjęcia rewelacja 😍 Malutka taka fotogeniczna, że ja bym już zaczęła negocjować z agencją modelingową ;D
Super, że wszystko dobrze i możesz odetchnąć!
 
Bardzo mi miło, że pytasz. Jest wszystko OK 😍 Jestem w końcu taka spokojna uffff 10+4, CRL 4,5 cm. I pięknie do mnie mała machała, co widać na foto :) Pani doktor pocieszyła mnie, że 90% poronień wynika z nieprawidłowych genetycznie zarodków, a mój przecież był przebadany w procedurze in vitro i że takie ciąże rzadko są ronione, a jeśli już to z innych przyczyn typu krwiaki itp. Czy nie mogła mi tego powiedzieć wcześniej, a ja miesiąc wariowałam z nerwów? 🤦‍♂️ Póki co ciąża idealna, bez objawów, a dziecię rozwija się. Oby tak dalej! I teraz 07.06. USG prenatalne (innych prenatalnych nie muszę wykonywać też ze względu na to przebadanie zarodka). I 30.06. kolejna wizyta.
Pozdrawiam i życzę wszystkim takich samych dobrych wieści!
Zobacz załącznik 1402376Zobacz załącznik 1402377
takich wiadomości trzeba mi było na koniec dnia. Cudownie, ze jest dobrze! Maleństwo już pokaźne! Daje znać mamie, ze ma się nie martwić i wszystko jest dobrze! ❤️ dbaj o siebie!
 
reklama
Do góry