reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Cesarka w Wawie w prywatnej klinice to koszt jakichś 12 tysi.
Osobiście zastanawiałam się nad prywatną kliniką w Białymstoku, bo za sn płaci się ok 3 tysie, podczas gdy średni koszt wynajęcia położnej w Wawie to 2 tysie. 🤔
Ja już wydałam kilkadziesiąt tysięcy na in vitro to jak jeszcze przeżyłabym 12 tysi za cesarkę. Chcoiaz wiadomo, że to szkoda i człowiek płaci dość składek co miesiąc by mógł godnie urodzić, ale niestety nie mam takiego zaufania do państwowki. Z drugiej strony u nas w szpitalu klinicznym trzeciej referencyjności mają najlepszy sprzęt w razie jakby coś się działo z dzidzi. Ja właśnie nie mam orientacji, słyszałam tylko o Medicover w Wawie i Wrocku i o Damianie z tych prywatnych. Jak w takim mieście jak Poznań może nie być ehh
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot 2022-06-01 at 11.56.37.png
    Screenshot 2022-06-01 at 11.56.37.png
    338,4 KB · Wyświetleń: 40
Aaa ale to laseczki ja piszę o czymś innym, takim zupełnie zautomatyzowanym, że tylko przykleić do okna, odpalić z pilota/komórki i sam myje :) Tutaj robocik w akcji:
A taki robocik robi robotę faktycznie dobrze? I nie spada z okna? Byslabym się na piętrze go przyczepić, że spadnie na dół i się potlucze :(
 
A w jakiej klinice w Białymstoku? Jestem z okolic. Pytałam ostatnio w poliklinice arciszewskich to poród naturalny 4100 a cesarka 4900.
To może teraz podnieśli. W zeszłym roku to było 3 tysie z kawałkiem (jeszcze zależało czy prowadzisz u nich ciążę - wtedy taniej czy tylko masz kwalifikacje- wtedy odrobinę drożej).
 
Niech mój stan umysłu odda fakt, że wyszłam dziś do sklepu ubrana we wczorajszą bluzkę (fuj!), po 1,5 km, czyli praktycznie przed sklepem zorientowałam się, że nie założyłam stanika, a bluzka jest tył na przód 🙈🤦‍♀️🙈
Męczy mnie straszna zgaga i cały czas czuję zapachy - chyba od tej zgagi, bo nic w domu nie pachnie 😣
 
reklama
Do góry