reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Powiem Wam, że po tym krwawieniu spowodowanym krwiakiem mam jeszcze większe obawy... Mam dość spore białe uplawy, czuję "mokro" na dole i co chwilę sprawdzam czy to nie krew... Masakra...
Dobra wiadomość u mnie jest taka, że wymiotowałam tylko raz w nocy i raz nad ranem. 🙂 Pilnuje regularnego jedzenia i jak na razie mdlosci nie kończą się wymiotami. 😊
Ja żadnego krwawienia nie miałam ale jak czuje że mam mokro zaraz biegnę do WC tak jak wy 😂 Mam nadzieję że to jest normalne że takie upławy są 🙂
 
Dziś w nocy śniło mi się, że dostałam krwawienia i poronilam. Dziś boli mnie brzuch i co poczuje się bardziej wilgotna to spanikowana biegnę do toalety 😑
 
Dziewczyny, pani doktor powiedziala zeby zgłosić się na kontrolę za tydzień/dwa. Bo według niej ciaza jest młodsza niż wynika z miesiączki. Jest pęcherzyk w macicy. Ale przy becie okolo 20000 powinien juz byc zarodek moim zdaniem ? Mam sie czym denerwowac ? Pomocy!
 
Dziewczyny, pani doktor powiedziala zeby zgłosić się na kontrolę za tydzień/dwa. Bo według niej ciaza jest młodsza niż wynika z miesiączki. Jest pęcherzyk w macicy. Ale przy becie okolo 20000 powinien juz byc zarodek moim zdaniem ? Mam sie czym denerwowac ? Pomocy!
nie, to jeszcze nie czas na nerwy. Ja robilam usg przy becie 15220 dokładnie i tez widziala tylko pecherzyk.
U innego lekarza na ciut lepszym sprzęcie 2 dni później byl zarodek i serduszko. Także spokojnie.
 
reklama
Hej dziewczyny,
Po rozmowach z kilkoma lekarzami i wczorajszej wizycie u mojego ginekologa prowadzącego ciąże zdecydowałam sie na szczepienie. Dostalam zalecenie zeby nie była to Astra Zeneca. Podjęłam taka decyzję, ponieważ boje sie ciężkiego przebiegu covid w ciazy, a niestety o kilku takich przypadkach slyszalam, nawet w moim mieście.
Chcialam sie tym z Wami podzielić :)
Ja też planuję się szczepić, ale w całej Wwie dostępna jest tylko AZ.
Ale i tak czytałam, że szczepić można się dopiero w drugim trymestrze, a tymczasem wczoraj widziałam, że można zapisać się na terminy tylko do końca maja, więc zobaczymy co będzie, jak uruchomią więcej terminów. Może i szczepionki mRNA się pojawią.
 
Do góry