reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Mniej więcej tydzień temu zaczęło się u mnie plamienie, po chwili pojawiła się krew... Ja także poroniłam w grudniu zeszłego roku i byłam już przekonana, że stało się najgorsze... Zwłaszcza, że oprócz krwi były też małe skrzepy... Pojechałam do szpitala i okazało się, że najprawdopodobniej miałam krwiaka, który się oczyszczał... Z dzidziusiem było wszystko w porządku.
Mniej więcej tydzień temu zaczęło się u mnie plamienie, po chwili pojawiła się krew... Ja także poroniłam w grudniu zeszłego roku i byłam już przekonana, że stało się najgorsze... Zwłaszcza, że oprócz krwi były też małe skrzepy... Pojechałam do szpitala i okazało się, że najprawdopodobniej miałam krwiaka, który się oczyszczał... Z dzidziusiem było wszystko w
 
reklama
To byłby dla mnie cud. Narobiłaś mi nadzieji, bardzo się boję. Moze jednak pojadę do szpitala. Powiedz mi czy u ciebie to krwawienie też było obfite? Wyglądało jak miesiączka? Ja również mam skrzepy. Według ostatniej miesiączki powinnam mieć teraz owulacja czy to krwawienie może być z tym związane?
 
Cześć dziewczyny. Myślałam że będę grudniową mamusią, jednak nie:( z pierwszej ciąży mam zdrowego synka, drugą ciąża to puste jajo płodowe zakończone łyżeczkowanie w 10 tyg (grudzień 2020) teraz 3 ciąża 6 tydzień wychodzi i krwawie. Na początku były tylko lekkie plamienia, zrobiłam znowu test dla pewności wyszły piękne 2 kreski, wzięłam na noc duphaston a dzisiaj rano obfite krwawienie właściwie wygląda to jak miesiączka. Straciłam juz nadzieje:( wizyta u ginekologa 10 maja.
jechałabym na izbę sprawdzić, moja biochemiczna wyglądała tak samo, ale jedz i sprawdź, bo może być krwiak tylko!
 
Mniej więcej tydzień temu zaczęło się u mnie plamienie, po chwili pojawiła się krew... Ja także poroniłam w grudniu zeszłego roku i byłam już przekonana, że stało się najgorsze... Zwłaszcza, że oprócz krwi były też małe skrzepy... Pojechałam do szpitala i okazało się, że najprawdopodobniej miałam krwiaka, który się oczyszczał... Z dzidziusiem było wszystko w porządku.
I jeszcze jedno pytanie. Czy w szpitalu dostała pani duphaston albo luteine? Czy ten krwiak mial sie sam oczyścić? Ile dni trwało krwawienie?
 
Cześć! :)
Jestem tu nowa. Gratulacje wszystkim przyszłym mamusiom! 🌞
U mnie termin według obliczeń lekarza to 12.12.21r. To moja pierwsza ciąża.
Jednak mam lekki stres, ponieważ mój maluszek jest bardzo tyci, ostatnia miesiączka 3 marca. Maleństwo ma tylko 5.1 mm, pęcherzyk jest na 25 mm, jeszcze nie było widać serduszka - USG robione wczoraj.

Zaś 17 kwietnia na 1-szej wizycie był widoczny sam pęcherzyk. Wczoraj Pani doktor zaleciła mi stosowanie duphaston 2x1. Kolejna wizyta za tydzień, to będą stresujące dni 🙁.
 
Cześć dziewczyny. Myślałam że będę grudniową mamusią, jednak nie:( z pierwszej ciąży mam zdrowego synka, drugą ciąża to puste jajo płodowe zakończone łyżeczkowanie w 10 tyg (grudzień 2020) teraz 3 ciąża 6 tydzień wychodzi i krwawie. Na początku były tylko lekkie plamienia, zrobiłam znowu test dla pewności wyszły piękne 2 kreski, wzięłam na noc duphaston a dzisiaj rano obfite krwawienie właściwie wygląda to jak miesiączka. Straciłam juz nadzieje:( wizyta u ginekologa 10 maja.
Jedź na IP, być może z maluszkiem wszystko ok, a tylko najesz się strachu! Trzymam kciuki!
 
Zdarzyła wam się sytuacja, ze lekarz nie przedłużył wam zwolnienia tydzien temu przez przypadek i dowiedziałam się, bo dzwonili z pracy, ze nie maja dalej zwolnienia i napisałam do niej i dzwoniłam, póki co zero odzewu, pewnie ma dyzur.
Może wystawić zwolnienie tydzien wstecz?
Kilka dni może jeśli to jest ciągłość tej samej jednostki chorobowej, ale nie wiem dokładnie ile
 
Cześć! :)
Jestem tu nowa. Gratulacje wszystkim przyszłym mamusiom! 🌞
U mnie termin według obliczeń lekarza to 12.12.21r. To moja pierwsza ciąża.
Jednak mam lekki stres, ponieważ mój maluszek jest bardzo tyci, ostatnia miesiączka 3 marca. Maleństwo ma tylko 5.1 mm, pęcherzyk jest na 25 mm, jeszcze nie było widać serduszka - USG robione wczoraj.

Zaś 17 kwietnia na 1-szej wizycie był widoczny sam pęcherzyk. Wczoraj Pani doktor zaleciła mi stosowanie duphaston 2x1. Kolejna wizyta za tydzień, to będą stresujące dni 🙁.

Będzie dobrze z nami czas ci zleci 😉 i doczekasz się serduszka 🥰❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny. Myślałam że będę grudniową mamusią, jednak nie:( z pierwszej ciąży mam zdrowego synka, drugą ciąża to puste jajo płodowe zakończone łyżeczkowanie w 10 tyg (grudzień 2020) teraz 3 ciąża 6 tydzień wychodzi i krwawie. Na początku były tylko lekkie plamienia, zrobiłam znowu test dla pewności wyszły piękne 2 kreski, wzięłam na noc duphaston a dzisiaj rano obfite krwawienie właściwie wygląda to jak miesiączka. Straciłam juz nadzieje:( wizyta u ginekologa 10 maja.
Jedź na IP. To równie dobrze może być krwiak a z dzieckiem może być wszystko ok.
 
Do góry