reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny, pani doktor powiedziala zeby zgłosić się na kontrolę za tydzień/dwa. Bo według niej ciaza jest młodsza niż wynika z miesiączki. Jest pęcherzyk w macicy. Ale przy becie okolo 20000 powinien juz byc zarodek moim zdaniem ? Mam sie czym denerwowac ? Pomocy!
Nie denerwuj się kochana . Bo tak jak i mi i tobie to nie pomorze . Musimy czekac na kolejne wizyty. Mi udało się na środę umuwic do innego lekarza A dziś byłam zrobić bete i czekam na wynik
 
reklama
Nie denerwuj się kochana . Bo tak jak i mi i tobie to nie pomorze . Musimy czekac na kolejne wizyty. Mi udało się na środę umuwic do innego lekarza A dziś byłam zrobić bete i czekam na wynik
Szybko to zleci, ja w zeszły piątek właśnie byłam gdzie również usłyszałam że sam pęcherzyk i mam wrócić za tydzień - i to już jutro :)
W między czasie byłam prywatnie bo zależało mi również na konsultacji ale i tak jest stresik czy na pewno wszystko dobrze, chociaż sądząc po objawach to nie wyobrażam sobie inaczej :D
 
Magnolia super wieści!

Ja też jestem po wizycie, bo w nocy bardzo mnie bolał brzuch po lewej stronie i od rana też. Wolałam zadzwonić i moja gin zaprosiła mnie na 15. Ale wszystko w porządku, prawdopodobnie boli, bo wszystko rośnie. Tydzień temu dzidzia miała 2.5mm a dziś ma już 8 mm ❤️ już było pięknie widać i dzidzię i nawet pępowinę. A to dopiero 7t3d 🥰
 
Dzwoniłam o prenatalne i usłyszałam od Pani na recepcji "USG jak najbardziej ale badanie krwi nie wszyscy muszą wykonywać"
Czy ktoś robił takie badanie prenatalne hm nie kompletne? Zdziwiło mnie to trochę🤔
 
Witam Was dziewczyny! Jestem tutaj nowa, ponieważ kilka dni temu zrobiłam test ciążowy. Okazał się szczęśliwie pozytywny. Dzisiaj jestem po wizycie u lekarza- termin wg usg to 27.12.21, choć jeszcze nie wiadomo, bo nie było widać zarodka. Więc jestem trochę w zawieszeniu pomiędzy grudniem 21 a styczniem 22😃
 
Tez wlqsnie planuje się do innego umówić, bo ta pani wogole nie zrobila na mnie dobrego wrażenia. O nic nie zapytała, nic nie wytłumaczyła. Bylam tam moze z 10 minut. Niczego nie zalecila do suplementacji, nie założyła karty. No kompletnie nic . ;( to będzie najgorszy tydzien w momencie życiu;(
 
Tez wlqsnie planuje się do innego umówić, bo ta pani wogole nie zrobila na mnie dobrego wrażenia. O nic nie zapytała, nic nie wytłumaczyła. Bylam tam moze z 10 minut. Niczego nie zalecila do suplementacji, nie założyła karty. No kompletnie nic . ;( to będzie najgorszy tydzien w momencie życiu;(
Spokojnie. Poszukaj innego lekarza. Tak żebyś była pewna decyzji
 
reklama
Ja sie zapisalam prywatnie na 6go maja. To bedzie 9t6d masakra jakaś.
Nie rozumiem czemu jedni na nfz maja usg co wizyte, a inni nie...
Jako, że siedze teraz na kwarantannie musze czekac do 6go z nadzieją ze jest wszystko dobrze. Nie mialam jeszcze zadnego usg i zaczyna mnie to stresowac.
 
Do góry