reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Jestem po wizycie. Dziecko ma 11 mm, jest serduszko, popłakałam się na USG.
 

Załączniki

  • IMG_20210429_141349846_HDR.jpg
    IMG_20210429_141349846_HDR.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 102
I jeszcze jedno pytanie. Czy w szpitalu dostała pani duphaston albo luteine? Czy ten krwiak mial sie sam oczyścić? Ile dni trwało krwawienie?
Krwawienie trwało jeden dzień... Ja już wcześniej brałam m.in. duphaston (2x1), acard i utrogesan popochwowo. W szpitalu kazali mi zwiększyć duphaston do 3x1.
 
Cześć! :)
Jestem tu nowa. Gratulacje wszystkim przyszłym mamusiom! 🌞
U mnie termin według obliczeń lekarza to 12.12.21r. To moja pierwsza ciąża.
Jednak mam lekki stres, ponieważ mój maluszek jest bardzo tyci, ostatnia miesiączka 3 marca. Maleństwo ma tylko 5.1 mm, pęcherzyk jest na 25 mm, jeszcze nie było widać serduszka - USG robione wczoraj.

Zaś 17 kwietnia na 1-szej wizycie był widoczny sam pęcherzyk. Wczoraj Pani doktor zaleciła mi stosowanie duphaston 2x1. Kolejna wizyta za tydzień, to będą stresujące dni 🙁.
Ja również ostatnią @ 3.03😁
 
Powiem Wam, że po tym krwawieniu spowodowanym krwiakiem mam jeszcze większe obawy... Mam dość spore białe uplawy, czuję "mokro" na dole i co chwilę sprawdzam czy to nie krew... Masakra...
Dobra wiadomość u mnie jest taka, że wymiotowałam tylko raz w nocy i raz nad ranem. 🙂 Pilnuje regularnego jedzenia i jak na razie mdlosci nie kończą się wymiotami. 😊
 
Powiem Wam, że po tym krwawieniu spowodowanym krwiakiem mam jeszcze większe obawy... Mam dość spore białe uplawy, czuję "mokro" na dole i co chwilę sprawdzam czy to nie krew... Masakra...
Dobra wiadomość u mnie jest taka, że wymiotowałam tylko raz w nocy i raz nad ranem. 🙂 Pilnuje regularnego jedzenia i jak na razie mdlosci nie kończą się wymiotami. 😊
Mam to samo...upławy jak rzeka, dodatkowo ta luteina jest wszędzie ...też często myślę czy to nie krew i lecę sprawdzać . Z tego chyba się nie wyleczymy 🙄
 
Powiem Wam, że po tym krwawieniu spowodowanym krwiakiem mam jeszcze większe obawy... Mam dość spore białe uplawy, czuję "mokro" na dole i co chwilę sprawdzam czy to nie krew... Masakra...
Dobra wiadomość u mnie jest taka, że wymiotowałam tylko raz w nocy i raz nad ranem. 🙂 Pilnuje regularnego jedzenia i jak na razie mdlosci nie kończą się wymiotami. 😊
tak jak ja jem regularnie to o niebo mi lepiej i jak zmuszam się do aktywności fizycznej od rana - sprzątanie spacer itp - to jest niebo a ziemia, da się funkcjonować
 
reklama
Witam, wszystkich jestem tu od paru dni i dopiero zdążyłam troszkę nadrobić forumowe zaległości. To moja pierwsza ciąża bardzo wyczekany bo staraliśmy się aż 8 miesięcy. Wg ostatniej miesiączki dziś wychodzi mi 6+4 po południu idę na pierwszą wizytę. Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej strasznie się boje czy wszystko będzie dobrze. Mamy z mężem zamiar prowadzić tą ciążę częściowo na NFZ częściowo prywatnie żeby zmniejszyć troszkę koszty i tu mam do was pytanie czy któras z was była na pierwszej wizycie na NFZ i czy lekarz mimo iż nie musi robił wam normalnie USG?
Witaj. Tak ja chodzę na NFZ i na każdej wizycie mam robione USG 😊
 
Do góry