reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja nigdy wcześniej nie miałam, a dziś się obudziłam z mokrymi spodenkami i koszulką. :/ Chyba pojadę do swojej poradni sprawdzić, bo leżę i leżę, a ciagle gdzieś w głowie latają myśli co to było...
Dziewczyny też mam taki śluz z rana wodnisty, czasem mleczny... kupiłam sobie w internecie papierki lakmusowe i jak mnie coś martwi to sobie sprawdzam:) polecam bo idzie zwariować;)
 
Dziewczyny też mam taki śluz z rana wodnisty, czasem mleczny... kupiłam sobie w internecie papierki lakmusowe i jak mnie coś martwi to sobie sprawdzam:) polecam bo idzie zwariować;)
Gdyby to był tylko śluz wodnisty to bym raczej wiedziała, bo miewałam. Ale nie taki, żeby zalewał mi koszulkę po godzinie czy dwóch od położenia się do łóżka. :D Tez myślałam nad papierkami, ale zanim zdążą przyjść to pewnie już urodzę. ;)
 
reklama
Dziewczyny zastanawia mnie jedno, może któraś też tak miała. Wczoraj wieczorem mały intensywnie się wiercił, kopał strasznie w zasadzie od godziny 18 do późnej nocy. Udało mi się usnąć dobrze po 12 w nocy. Te kopania były na tyle intensywne, że nie pozwalały usnąć i wręcz denerwowały... Już chciałam, żeby przestał. Dziś rano parę razy się przekręcił ale było to raczej przesuwania niż kopanie ale rano zawsze jest leniuchem. Zastanawiam się czy aby na pewno wszystko jest w porządku i to jakie jednorazowy wybryk w 40 tc. Trochę się tym martwię...☹️
 
Do góry