reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mówią, że prawdopodobnie jakiś stan zapalny. Mógł być spowodowany nawet moim przeziębieniem w lipcu 😳.

Mam wrażenie, że on prawie nigdy nie śpi. Dlatego jak uda mi i położonym uspokoić się go na godzinę czy dwie to każdy uważa żeby gonie obudzić 😂 bo później mega dramaty odstawić

Mleko ze szpitala. Butelki jednorazowe Nuk. Weź w razie czego ze sobą smoczki ale mój ma odruch wymiotny.

Czekam aż wrócę do domu. Mama specjalnie bierze kilka dni wolnego, mąż pod ręką i będziemy działać. Tutaj najgorsze, że co zmiana to każdy ma inny pomysł co robić i czuję się zagubiona
Niestety szpitalne życie nie jest łatwe,ale w końcu pójdziemy do domów 🙂
Zdrówka dla was i cierpliwości 😘
 
reklama
To samo mm :) mnie już też strasznie bolą. Próbowaliśmy nakładek ale młody nie chce. Masz maść z lanoliną? Ja czuję odrobinę ulgi dzięki niej.

No i mój biedny mąż już wytrzymać nie może, że nas nie widział jeszcze. Ciężkie czasy dla ojców
U nas to samo mm było podawane i takie też kupiłam do domu :)

Niestety ja mam bardzo mało pokarmu, młody nie chce ssać więc wszystko robię laktatorem. W dzień jestem w stanie wyciągnąć max 90ml a wydaje mi się że nie jest zbyt treściwe, bo jak podałam młodemu to jeszcze o 30ml mm się dopraszał.
 
U nas to samo mm było podawane i takie też kupiłam do domu :)

Niestety ja mam bardzo mało pokarmu, młody nie chce ssać więc wszystko robię laktatorem. W dzień jestem w stanie wyciągnąć max 90ml a wydaje mi się że nie jest zbyt treściwe, bo jak podałam młodemu to jeszcze o 30ml mm się dopraszał.
Ale najważniejsze, że próbujesz. To co mu będzie brakowało to uzupełnisz mm i też będzie super :) ja zamówiłam laktator Madeli ręczny. Nie wiem czy mi się przyda ale...

W domu ja mam Hipp bo kupiłam jeszcze przed porodem
 
To samo mm :) mnie już też strasznie bolą. Próbowaliśmy nakładek ale młody nie chce. Masz maść z lanoliną? Ja czuję odrobinę ulgi dzięki niej.

No i mój biedny mąż już wytrzymać nie może, że nas nie widział jeszcze. Ciężkie czasy dla ojców
No nie dziwię się ja byłam tylko 4 dni, a już chciałam wracać. Wczoraj była u mnie położna nagadała mi o laktacji zupełnie inaczej niż położna w szpitalu i po zastosowaniu się do jej rad już wieczorem ani kropla mi nie wypłynęła pokarmu, a wczoraj mały tylko był na moim.. Masakra
 
No nie dziwię się ja byłam tylko 4 dni, a już chciałam wracać. Wczoraj była u mnie położna nagadała mi o laktacji zupełnie inaczej niż położna w szpitalu i po zastosowaniu się do jej rad już wieczorem ani kropla mi nie wypłynęła pokarmu, a wczoraj mały tylko był na moim.. Masakra
Kurczę. A co ci powiedziała?

Tutaj też czasem czuję się skołowana - jedna zmiana mówi tak, drugi inaczej
 
Kurczę. A co ci powiedziała?

Tutaj też czasem czuję się skołowana - jedna zmiana mówi tak, drugi inaczej
W szpitalu mówiła mi położna laktacyjna że mam odciągać co 3 godziny przez 15 min każda pierś lub w systemie 7 min jedna, 7 minut druga i znowu 5 min jedna, 5 min druga. A ta srodowiskowa, że sobie zawale piersi, że mam odciągać tylko do uczucia ulgi i takim sposobem już wieczorem nie miałam mleka...
 
W szpitalu mówiła mi położna laktacyjna że mam odciągać co 3 godziny przez 15 min każda pierś lub w systemie 7 min jedna, 7 minut druga i znowu 5 min jedna, 5 min druga. A ta srodowiskowa, że sobie zawale piersi, że mam odciągać tylko do uczucia ulgi i takim sposobem już wieczorem nie miałam mleka...
Do uczucia ulgi to chyba dopiero jak bedzie mega nawal i maly nie przeje tego..
 
reklama
Do góry