reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja nie wiem co sie dzieje, ale od wczoraj strasznie zle juz to wszystko znosze. Nie chce marudzic ale doszedl mi bol glowy, cisnienie mam w normie. Dzis zaczelo sie orzedziwne parcie na odbyt.. nie jest to stale uczucie tylko co jakis czas i okropnie nieprzyjemnie. Ledwo chodze.. tak mnie bola pachwiny i krocze.. zauwazylam tez, ze mam dziwnie malego ulozonego.. mam napiety ciagle brzuch i taki odstajacy ale tez opadniety.. jakby macica mi opadla. Momentami to mi sie taki kwadratowy brzuch robi i ciagle bym spala. Lekarka ta prywatnie nie zbadala mnie dzis ginekologicznie ale nie sadze zebym rodzila.. powiedziala tylko ze spojenie sie rozchodzi. W usg wyszlo ze glowka nie tylko nie urosla ale ze zmalala chyba ze tak wyszlo bo jest juz tak nisko ze nie dalo sie zmierzyc..
 
Ja nie wiem co sie dzieje, ale od wczoraj strasznie zle juz to wszystko znosze. Nie chce marudzic ale doszedl mi bol glowy, cisnienie mam w normie. Dzis zaczelo sie orzedziwne parcie na odbyt.. nie jest to stale uczucie tylko co jakis czas i okropnie nieprzyjemnie. Ledwo chodze.. tak mnie bola pachwiny i krocze.. zauwazylam tez, ze mam dziwnie malego ulozonego.. mam napiety ciagle brzuch i taki odstajacy ale tez opadniety.. jakby macica mi opadla. Momentami to mi sie taki kwadratowy brzuch robi i ciagle bym spala. Lekarka ta prywatnie nie zbadala mnie dzis ginekologicznie ale nie sadze zebym rodzila.. powiedziala tylko ze spojenie sie rozchodzi. W usg wyszlo ze glowka nie tylko nie urosla ale ze zmalala chyba ze tak wyszlo bo jest juz tak nisko ze nie dalo sie zmierzyc..
Może to już niedługo...😊
 
reklama
Ja nie wiem co sie dzieje, ale od wczoraj strasznie zle juz to wszystko znosze. Nie chce marudzic ale doszedl mi bol glowy, cisnienie mam w normie. Dzis zaczelo sie orzedziwne parcie na odbyt.. nie jest to stale uczucie tylko co jakis czas i okropnie nieprzyjemnie. Ledwo chodze.. tak mnie bola pachwiny i krocze.. zauwazylam tez, ze mam dziwnie malego ulozonego.. mam napiety ciagle brzuch i taki odstajacy ale tez opadniety.. jakby macica mi opadla. Momentami to mi sie taki kwadratowy brzuch robi i ciagle bym spala. Lekarka ta prywatnie nie zbadala mnie dzis ginekologicznie ale nie sadze zebym rodzila.. powiedziala tylko ze spojenie sie rozchodzi. W usg wyszlo ze glowka nie tylko nie urosla ale ze zmalala chyba ze tak wyszlo bo jest juz tak nisko ze nie dalo sie zmierzyc..
Parcie na odbyt jest podczas obniżania się dziecka, tak podczas porodu sprawdzała mi położna czy mały przesuwa się w dół, więc wydaje mi się, że powoli się szykujesz:)
 
Do góry