reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Właśnie wróciłam od lekarza. Mały 2900, ale szyjka nadal nie szykuje się do porodu. 😥
W terminie mam iść na KTG, lekarka powiedziała, że jak nic się nie ruszy to mi wtedy też pomasuje szyjkę, już się boję na samą myśl... 😢 Jak to nic nie da, to przed samymi świetami wywoływanie. 😢
Szkoda bo zawsze jak zacznie się samo to jednak samo.

Nie wiem. Wszystko zależy od przypadku ale ja wolałabym dostać oxy niż masaż szyjki. Ewentualnie spróbuj. Nie trwa ponoć długo
 
reklama
Właśnie wróciłam od lekarza. Mały 2900, ale szyjka nadal nie szykuje się do porodu. 😥
W terminie mam iść na KTG, lekarka powiedziała, że jak nic się nie ruszy to mi wtedy też pomasuje szyjkę, już się boję na samą myśl... 😢 Jak to nic nie da, to przed samymi świetami wywoływanie. 😢
Ja też dziś byłam na KTg i tak samo brak jakichkolwiek skurczy a termin na poniedziałek:( czekanie jest najgorsze!
 
Ja też dziś byłam na KTg i tak samo brak jakichkolwiek skurczy a termin na poniedziałek:( czekanie jest najgorsze!
Dodatkowo dowiedziałam się, że znajoma, która miała termin dwa dni obok właśnie urodziła... Mój i tak już beznadziejny humor stał się jeszcze gorszy. 😭
 
Kurczę, dziewczyny. Co my tak polubiłyśmy w tej ciąży być? 😄

Ja dalej leżę. Skurcze mam mocne i bardzo częste ale szyjka dalej nie reaguje. Gdyby tak się utrzymało to Foley na noc a jak dalej nic to cesarskie cięcie. Bolało mnie tylko ostatnie 20 minut a tak to spoko
 
Dodatkowo dowiedziałam się, że znajoma, która miała termin dwa dni obok właśnie urodziła... Mój i tak już beznadziejny humor stał się jeszcze gorszy. 😭
Koleżanka z pracy, która miała termin na 20.12 urodziła dwa dni temu 😄 A to ja miałam wprowadzić ją w świat porodówki 😜
 
Kurczę, dziewczyny. Co my tak polubiłyśmy w tej ciąży być? 😄

Ja dalej leżę. Skurcze mam mocne i bardzo częste ale szyjka dalej nie reaguje. Gdyby tak się utrzymało to Foley na noc a jak dalej nic to cesarskie cięcie. Bolało mnie tylko ostatnie 20 minut a tak to spoko
Ja to nie wiem. :( Mam wrażenie, że nie mogę się wyluzować, bo w domu są niedorobione rzeczy (np. dziś mąż dopiero kończy zabudowę w sypialni) i to strasznie siedzi mi na głowie...

Trzymam kciuki, żeby Cię długo już nie męczyli! ❤️❤️❤️ Jak czytam Twoją historię, to mam wrażenie, że i moja będzie podobna. Chociaż mam rodzić w klinice, gdzie raczej się nie szczypią i jak wywołanie nie idzie to bardzo szybko robią cc. 😆
 
Ja to nie wiem. :( Mam wrażenie, że nie mogę się wyluzować, bo w domu są niedorobione rzeczy (np. dziś mąż dopiero kończy zabudowę w sypialni) i to strasznie siedzi mi na głowie...

Trzymam kciuki, żeby Cię długo już nie męczyli! ❤️❤️❤️ Jak czytam Twoją historię, to mam wrażenie, że i moja będzie podobna. Chociaż mam rodzić w klinice, gdzie raczej się nie szczypią i jak wywołanie nie idzie to bardzo szybko robią cc. 😆
A wiesz, że ja też myślałam nad tym, że gdzieś jeszcze niektóre rzeczy nade mną ,,wiszą" których dokończyć nie mogłam i dlatego nie idzie? 😂 Pierwsze czekałam na męża, później od sierpnia niekończący się remont bo tym razem sklep już 2gi raz zamówienie pomylił i zawsze czekam na dostawę. I mimo tego, że pozytywne nastawienie do porodu miałam całą ciążę to jakoś nie idzie :p.

A może pomyśl co by sprawiło ci teraz przyjemność i zrelaksowało Cię i spróbuj przez te kilka dni to zrobić? ;)
 
Dodatkowo dowiedziałam się, że znajoma, która miała termin dwa dni obok właśnie urodziła... Mój i tak już beznadziejny humor stał się jeszcze gorszy. 😭
Ja mam dziś jakiś ciezki dzien.. nie mam na nic sily ciagle tylko leze. Kazdy ruch malego mnie irytuje :( juz mam zle mysli ze bede nerwowa matka
 
reklama
Do góry